Последната третина се задава, ОКТОМВРИйската мама на подготовка се отдава (11)

  • 25 322
  • 691
# 675
http://www.baby.bg/ тук има Томи Типи, иначе до края на юли и намаление на Авент
ама сега пък изпаднах в чуденка каучук или силикон, ох толкова неща трябва да се разучат  ooooh!
С каката имах голям проблем като беше бебе,от каучуков цялата и устичка беше в афти болеше я и не искаше да яде бях се видяла в чудо може би на всяко бебе различно ще се отрази Simple Smile Шишето беше на NUK Simple Smile
Виж целия пост
# 676
Ето линк:
http://www.minimod.bg/4217/tommee-tippee-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B … D1%82%D0%B8%D1%8F
Тук я намерих на промоция. Иначе я гледах в магазина за 69 лв.
Каучуковите биберони за шишета трябва да се подменят на 2-3 седмици. Много бързо се скапват. Казвам го от наблюденията ми, когато съм вземала за сина си. А ако и се стерилизират сигурно още по-често ще трябва да се сменят. Аз ще вземам само силиконови!
Виж целия пост
# 677
Мамчете как сте със кисилините и спането аз вечер много ме мъчат тия кисилини и трудно заспивам тежко ми е едвам се обръщам?
Ох и аз имам спасявам се като вечер хапвам леко(зеленчуци) или изобщо не хапвам Simple Smile Преди да легна изпивам чаша студено прясно мляко и то облекчава Simple Smile Питай доктора дали можеш да пиеш Талцид
Виж целия пост
# 678
киселини нямам,ама докато легна и ми се появяват болки в кръста и надолу по левия крак като схванато.Ставах,танцувах няма оправия
Виж целия пост
# 679
киселини нямам,ама докато легна и ми се появяват болки в кръста и надолу по левия крак като схванато.Ставах,танцувах няма оправия
Споделям мьката ти сестро Grinning Не си сама в танците Grinning
Виж целия пост
# 680
И aз съм с болки в кръстa. Легнaлa, прaвa - все тaя... По принцип си имaм дископaтия и знaм кaкво дa пия, но сегa не можееее... Sad
И киселини си имaм - боря ги единствено с Гaвискон сироп и нещо което открих много случaйно нa витринaтa нa aптекaтa - Aкти рефлукс. Блистер с 8 хaпчетa излизa 1.60лв. Не вярвaх дa ми помогне тъй кaто хaпчетa почти не ме облекчaвaт. Може дa опитaте също Тaлцид и Рение aйс. Всички сa подходящи зa бременни.
Шишетa ползвaх нa Томи типи - плaстмaсови със силиконови биберони. Обикновените, не с aнти колик пръчицaтa. Сегa пaк ще съм с тях, зaщото и помпaтa ми е тaкaвa и не ми се пресипвa от едно в друго. Когaто бебето свикне с есно шише обикновено не искa друго  Peace
Виж целия пост
# 681
Джин-Джин гони ме безсъние посвещавам ти следващият си танц  dance dancing jump newsm36  261uu
Виж целия пост
# 682
Сега пак нещо се е бъгнало.
прехвърлят сървърите на форума и има смущения в работата на платформата .. има специална тема направена Peace

добро утро между другото Mr. Green
Виж целия пост
# 683
Има смущения със сигурност, от вчера ми дава че имам ново съобщение постоянно, а съобщението го видях още вчера..
Добро утро и от мен, аз съм поспалана, 8.30 минава а още съм в леглото, беба прави сутрешната си гимнастика от половин час, смело мога са кажа че сутрините са лпбимата час от деня, защото много добре я усещам и се излежавам до последно:)
В неделя ще вземем количката от сестра ми и ще се занимая с прането Simple Smile мисля с това да стартира и нашата подготовка Wink
Виж целия пост
# 684
Добро утро , момичета
    Отново е слънчево и горещо и едно Петъчно мързеливо... Simple Smile
Първо искам да се похваля, че започнахме прословутия ремонт на апартамента, който се каним да го правим от 9 месеца. Банята ни е изцяло готова и е супер свежарска  Sunglasses
  Продължаваме смело напред със спалнята, за да можем да направим място на бебка при нас. Стискайте палци да успеем бързо да приключим.
    Да се похваля вчера бях за изследвания - ПКК и урина. Бетон съм.. Joy Всичко е в норма , дори хемоглобина ми се е вдигнал от предния път. Сега чакам само с нетърпение Понеделник, тогава съм на трета ( последна) ФМ. Ще поогледаме бебето и ще имам актуални мерки.
    Момичета, при мен хормоните все са на обратно. Налегнало ме е чудесно спокойствие и лежерно отношение към проблемите. Явно и поради това изобщо не се притеснявам от раждането, доста неща вече прочетох и разгледах. Чувствам се по-добре , когато знам какво да очаквам.
    хайде, лек ден от мен и черпете се със сладолед. Сега това ми е любимото изкушение.
Виж целия пост
# 685
Днес съм ранобудна. Малкият спа добре и аз се наспах и си мечтая за някоя тестяна закуска от баничарницата  Crazy Вчера голям рекорд със съня беше - сутринта до 11, което не попречи на следобедния сън от 13 и 30 до 16  Embarassed Сега ми се е паднало Simple Smile
Виж целия пост
# 686

[/quote]
Диана, къде се намира магазина дето продават Angel Baby дрехи newsm78
[/quote]

В Капана, срещу Макалали бившето, по- точно не първата, втората под халите успоредна улица
Виж целия пост
# 687
http://www.baby.bg/ тук има Томи Типи, иначе до края на юли и намаление на Авент
ама сега пък изпаднах в чуденка каучук или силикон, ох толкова неща трябва да се разучат  ooooh!

Вчера бях на лекция и обясниха относно каучука и силикона, че в началото е по-добре от каучук да се взимат и биберони и шишета. Дано да съм помогнала
Виж целия пост
# 688
Нова тема
Виж целия пост
# 689
Джин-Джин гони ме безсъние посвещавам ти следващият си танц  dance dancing jump newsm36  261uu
Ехххххх как не съм го видяла по рано  Laughing и без това си легнах в 04:30  Laughing Ама не съм влизала гледах филми инъче какъв танц щяхме да му ударим  Joy 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия