
http://www.astrowin.org/home.php
Яд ме е, че ЗЕТ и астро - не излизат Фортуна, Вертекс .... В ЗЕТ-а и Хирон, до настройки ли е?!?!

Гледала съм го как се смята - мисля с асцендента, Луната, Слънце ...но не си спомням





Уж гледах, ама не е било достатъчно
Откакто съм на работа отново -съвсем не ми стига времето

Кога, колко...
И реших да споделя и с вас "любопитството" си 
При операцията (23.09.2015) - Венера ще е вече директна - ретроградието е до 6 септември 
няма за какво да се извиняваш
По-добре да съм предупредена, от колкото да се пропусне нещо

благодаря 
На ММ Венерата е на 3 градуса и няколко минути, значи не е толкова опърлена
Дали ще го усетя по-значимо
Препоръчани теми