http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=857576.msg31252190#msg31252190
много сте яки!


Съвсем в реда на нещата е - както го описваш
А и кариерното ти развитие се управлява от Меркурий 


но пък от друга страна си налягам парцалите и стоя, защото знам, че ми трябва опит. Ето на предишното място изобщо не се чувствах добре, но издържах една година, макар че ми се искаше да се махна много по-рано. 


, т.е. му е заложено в натала.


Кога, колко...
И реших да споделя и с вас "любопитството" си

Кога, колко...
И реших да споделя и с вас "любопитството" си 









Аз съм родена малко след пълнолуние
- при зачеването на второто дете - луната е била в близка фаза, почти същата
Но с първото не - било е малко след новолуние
Препоръчани теми