Дрехи за деца от домове!

  • 23 043
  • 137
# 45
Изпращала съм няколко пъти пратки до Кристина Кирилова (бях помолена да е до офис на Еконт, Стражица) и съм крайно погнусена от цялата история. Не следях редовно темата й и се случваше така, че всяка от пратките ми беше дни след минало вече някакво събитие в дома и ми беше криво, че не съм успявала да зарадвам децата на празника им. А то май е нямало ни дом, ни празнуващи деца.
Виж целия пост
# 46
Ще ме извини админа на мамата, този сайт може да е полезен, ако намерите въпросните.
https://www.facebook.com/groups/379267185592037/?notif_t=group_r2j_approved

Също това: http://www.marica.bg/%D0%BA%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B5%D1%80%D0%BA% … 0-news440550.html
Виж целия пост
# 47
Жалбата е подадена в полицията и двете жени,които са заплашвали по телефона са предупредени от полицията.Това е единственото,което може да се направи.
Разбира се,в полицията сме обяснили за скандала и протоколите са предадени там.
Ще бъдат проверени и най-късно в понеделник ще ни бъдат върнати.
До тогава полицията ще следи форума също и телефона и.

За това,че  е взела дрехите,наказанието и ще бъде да ги върне.Според полицията,щом си е признала и върнала всичко,това е най-правилно.
Събрано е всичко,което има и в понеделник ще се занесе в дома.
Ще снимаме всичко,включително и дома в който се предават.
Според полицията,до понеделник да не пишем друго тук,а още повече лична информация.
Виж целия пост
# 48
Много бързо реагирате когато опира до собствената ви кожа, но за дрехите доста време се покривахте. Съмнявам се полицията така меко да е реагирала. Дали да не повдигнем една жалба срещу крадлата  Thinking
Виж целия пост
# 49
Жалбата е подадена в полицията и двете жени,които са заплашвали по телефона са предупредени от полицията.Това е единственото,което може да се направи.
Разбира се,в полицията сме обяснили за скандала и протоколите са предадени там.
Ще бъдат проверени и най-късно в понеделник ще ни бъдат върнати.
До тогава полицията ще следи форума също и телефона и.

За това,че  е взела дрехите,наказанието и ще бъде да ги върне.Според полицията,щом си е признала и върнала всичко,това е най-правилно.
Събрано е всичко,което има и в понеделник ще се занесе в дома.
Ще снимаме всичко,включително и дома в който се предават.
Според полицията,до понеделник да не пишем друго тук,а още повече лична информация.

Айде спри се, и наглостта ти граници няма. От полицията форума бг мамма най-вече ще следят hahaha. Ти като си проста и нагла, не си мисли, че другите са като тебе. СигУрно в тъпата ти глава, оправданието звучи правдоподобно. До думичка всичко е лъжа. Това е нагла кражба, с връщане не става, не си мисли и че ще мине с мъмрене от полицията.

ООООО момичета, дайте ги тея на "кучета", публикувайте ги в нета, и ги давайте и на полиция и на журналисти, без думи останах. Най-вече лични данни дайте. Днес, утре, така ще ви мотат, домовете и в събота и неделя работят. Колкото повече се протака, толкова по-голяма е вероятността, да НЕ си получат заслуженото.  Peace

Че и заплашва, гадта гнусна.
Виж целия пост
# 50
Точно това мисля да направя! Наглост неземна! Полицията не реагира на кражбата ама наблюдава форума? Ай сиктир!
Виж целия пост
# 51
До тук ми стана ясно следното - обирам банка, признавам, връщам парите и готово. Всичко е забравено и ми стискат ръката  ooooh!
До ре ми фа, с писането на тези тотални глупости, със заплахите към дарителите просто по-бързо предизвиквате приближаването на момента, в който ще се подаде жалба срещу вас. Нали разбирате, че всъщност нещата са доста сериозни. По-неприятното в случая е, че вие сте професионален приемен родител, което прави ситуацията още по9грозна.
Мисля, че вече сте наясно, че никой от дарителите няма просто да подмине случая и да остави нещата така.
Може ли да ми отговорите в кой град е подадена жалбата? И имам още един въпрос - бихте ли публикували официално още веднъж имената на домовете, в които сте направили част от даренията? 
Виж целия пост
# 52
За това,че  е взела дрехите,наказанието и ще бъде да ги върне.Според полицията,щом си е признала и върнала всичко,това е най-правилно.
Ама разбира се, че така е най-правилно. Даже може и да те похвалят полицаите, че си постъпила доблестно и си признала неволната си грешка. Да се разплаче човек от умиление.
Виж целия пост
# 53
Къде е приемен родител тази наглост?, пишете на социалните, за какво иде реч. Първо там подайте жалба срещу всички.  Peace

Един чувал тези има, няма 15-20 кила, да е задържала само 50, то значи всичко, и то само признатото. Много ме съмнява, че тези, които са приемали, са неграмотни роми и за това са помислили. Раздуйте ги, колко се може по -бързо. По ИП, тази фа, не може ли да се намери?
Виж целия пост
# 54
За това,че  е взела дрехите,наказанието и ще бъде да ги върне.Според полицията,щом си е признала и върнала всичко,това е най-правилно.
Ама разбира се, че така е най-правилно. Даже може и да те похвалят полицаите, че си постъпила доблестно и си признала неволната си грешка. Да се разплаче човек от умиление.
О, да и да ги съжали, че са ги заплашвали. та чак полицаите веднага след жалбата, като са чули историята са издирили двете заплашващи жени и са им се скарали. Мххххм. И един мормот завиваше шоколад.
Ади, със сигурност  Peace
Виж целия пост
# 55
Жалбата е подадена в полицията и двете жени,които са заплашвали по телефона са предупредени от полицията.Това е единственото,което може да се направи.
Разбира се,в полицията сме обяснили за скандала и протоколите са предадени там.
Ще бъдат проверени и най-късно в понеделник ще ни бъдат върнати.
До тогава полицията ще следи форума също и телефона и.

За това,че  е взела дрехите,наказанието и ще бъде да ги върне.Според полицията,щом си е признала и върнала всичко,това е най-правилно.
Събрано е всичко,което има и в понеделник ще се занесе в дома.
Ще снимаме всичко,включително и дома в който се предават.
Според полицията,до понеделник да не пишем друго тук,а още повече лична информация.

Ох, ще умра! Слаба ракия си, никой не ти се връзва, що се хабиш?!
Виж целия пост
# 56
0896 574 788 е телефона, който ми дадоха за връзка с Кристина Кирилова. Имайте в предвид, че лесно може да се открие на чие име е регистриран номера в Глобул, да не говорим, че и в пощенския клон в Стражица при съмнение за злоупотреба лесно може да се открие кой е получавал пратките до поискване...все пак са предавани срещу нечий подпис и лична карта.

Градът е малък....дори в кметството може да се направи проверка и да се разкрие мистерията около личността на Кристина Кирилова от гр. Стражица. В малките градове всичко много лесно се научава стига да поиска човек....

А госпожата...да си носи парцалите с кеф...солено и пресолено ще и излязат.

Do-re-mi-fa...явно е, че обичаш драматичните сценарий....Честито ти току що се вкара в истински филм и зае главаната женска роля!

Ще те следя с интерес  Wink





Виж целия пост
# 57
Събрано е всичко,което има и в понеделник ще се занесе в дома.
Ще снимаме всичко,включително и дома в който се предават.

Ок, понеделник.
Ако обаче пак излъже, аз съм "за" жалба от наша страна. Имам никовете на пратилите и ще се свържа с тях, може да организираме заедно нещо ефективно.

Лека нощ
Виж целия пост
# 58
Нека някоя от вас даде име и телефон за контакт,днес ще помоля някой от полицията да ви се обади и да обясни.
Доста стана неприятно това с обидите и заканите.
Събота и неделя домовете работят,но всички имаме деца и работа не винаги можем да се освободим.
Да,в понеделник всичко ще се предаде в дома със снимки,които ще кача и протоколи.
До тогава се надявам да няма повече обиди и нападки.

п.п.Не приемайте това като някаква нападка или заяждане,просто и за нас нещата станаха много тъжни.
Виж целия пост
# 59
Ако за вас стана тъжни за нас станаха обидни. Аз лично не искам никой да ми се обажда за да ви оправдава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия