Хотелите във Велинград - 8

  • 325 669
  • 2 078
# 1 740
Yoli85, това е мнението ми от престоя ни през уикенд в м. Х, затвърдиме го и през м. ХI 2016!

Stefaniika, благодаря че отговорихте.Аз днес закупих също ваучери и запазих в Бор.Дано и на нас ни хареса и останем доволни.Ние ще сме 11,12.11.Дай ми моляте подробности-храната как е,апартамента,басейна.Благодаря предварително  bouquet
Благодаря и на останалите включили се.

Привет отново! Апартамента, в който бяхме ние се състоеше от спалня, хол, WC+баня с вана и тераса. Освен локалното парно, в хола имаше и климатик. ТВ имаше само в хола. Мебели много, предостатъчно за багаж за 4-ма, в хола имаше и мини бар. Халати освен за нас имаше и за децата (съобразени с възрастта им)! Ваучерът вкл закуска и вечеря - изключително вкусни и разнообразни за хапване нещица! Топли и студени напитки са вкл само към закуската, за вечеря си поръчваш допълнително. Имаше и обедно меню, по желание, на достъпни цени! Водата в басейна беше с Т 30 гр, а в джакузито - 35.   Peace
Виж целия пост
# 1 741
Рояла е един мол... тенкс.
За Олимпа писах напред- ок си е.Басейна е ок, джакузито към него, и горе спа- то.
Храната е много добра.Сутрин отлично заредено, вечер топла и вкусна храна.
Виж целия пост
# 1 742
Здравейте мами,

В края на януари искаме да отидем за 2-3 дни на Велинград с бебе на 3 месеца. Кой от трите хотела бихте препоръчали: Елбрус, Бор и Св. Спас като последния ни е леко извън бюджета ?
Виж целия пост
# 1 743
Здравейте и от мен не видях много отзиви за хотел Аква вива или Елбрус в чуденка съм между двата хотела някой да даде инфо Thinking .Благодаря
Виж целия пост
# 1 744
Толкова е мръсен въздуха във Велинград, хем бяхме в хотел в по-високата част и края на града, че не бих отишла там с малко бебе. И сутрин и вечер само пушеци.
Виж целия пост
# 1 745
Толкова е мръсен въздуха във Велинград, хем бяхме в хотел в по-високата част и края на града, че не бих отишла там с малко бебе. И сутрин и вечер само пушеци.
За първи път и на мен ми направи впечатление.Особено ако е облачно .Миналия ден не се дишаше.В стаята ни беше много топло .ами нямаше начин да отвориш прозорец  ooooh!
Виж целия пост
# 1 746
Толкова е мръсен въздуха във Велинград, хем бяхме в хотел в по-високата част и края на града, че не бих отишла там с малко бебе. И сутрин и вечер само пушеци.
Дааа за съжаление  Tired ужасен е въздуха,все едно си не на спа почивка ,а в рудодобивна мина  Sick и като цяло много тъпо ми стана,че самият град и инфраструктурата са толкова занемарени-ебати спа столицата на балканите -смях в залата  Twisted Evil пълна мизерия,дупки,каруци,а се предполага,че в общината влизат доста пари от местни данъци,стана ми смешно чак,как като на предизборните дебати,Цецка като я попитаха за Тръмп,каза,че щяла да го покани да посети райските кътчета в Б-я Велинград,Черноморието Joy Престъпление и немарливост е града да се занемари дотолкова-всичко е концентрирано в хотелите ,а навън пълна мизерия Naughty
Виж целия пост
# 1 747
Да, ама не сте били в Павел баня да видите що е мизерия извън хотела. А цените, все едно си в Сен Тропе. Та Велинград в това отношение наистина е столица, колкото и да ви е чудно. Хисар, с.Баня, Сапарева баня са си...селца в сравнение с Велинград.
Виж целия пост
# 1 748
Вчера се прибрахме от Гранд хотела. Наистина въздуха е ужасен. Мръсно не се диша. Иначе от хотела съм доволна. Големия басейн е 29градуса. Хладен е , но детския и джакузито са ок. Храната също е добра, нямам оплаквания. В хотела беше много топло, което за мен е супер.
Виж целия пост
# 1 749
Във Велинград всички горят дърва и имат парно в къщите си, той е в котловина и задимяването е ужасно. Иначе за самият град нямам думи за мръсотията, бездомните кучета и непочистените улици и кофи. Но съм приятно изненадана от магазините, особено обувки Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 750
Зимата е ужасно мръсен въздуха навсякъде. Може би само в някои курорти където не е чак толкова презастроено. Но Банско, Велинград...ужас. Миналата година тръгвайки си от Банско заварихме колата покрита с плътен слой сажди.
В момента в Пампорово става. Има дим, но е по скоро приятно колкото да замирише на изгоряло дърво и смола. Есента и в Сандански не ми направи впечатление да е мръсен въздуха от отоплението.
Дъщеря ми прави ларингити при такъв въздух и след  такива преживявания зимата не стъпваме с нея по такива места.
Виж целия пост
# 1 751
Във Велинград всички горят дърва и имат парно в къщите си, той е в котловина и задимяването е ужасно. Иначе за самият град нямам думи за мръсотията, бездомните кучета и непочистените улици и кофи. Но съм приятно изненадана от магазините, особено обувки Heart Eyes
То ако е дърва ще е добре .но са въглища и се нетрае. Wink
Виж целия пост
# 1 752
Да, ама не сте били в Павел баня да видите що е мизерия извън хотела. А цените, все едно си в Сен Тропе.
Това инфо от кога е?И в Павел баня се ходи два пъти годишно- нито в Аризоната, нито в Марконито са надули цените.Грешка- агнешката супа от обедното меню в Аризона е вдигната Wink
Виж целия пост
# 1 753
Да, ама не сте били в Павел баня да видите що е мизерия извън хотела. А цените, все едно си в Сен Тропе.
Това инфо от кога е?И в Павел баня се ходи два пъти годишно- нито в Аризоната, нито в Марконито са надули цените.Грешка- агнешката супа от обедното меню в Аризона е вдигната Wink
Лични преживявания от преди три -четири месеца. И имах предвид цените в хотелите Севтополис и Диана мар, по селските кръчми цените са си нормални.
Виж целия пост
# 1 754
 Joy селски кръчми!!!
Севтоплолиса е нон стоп с ваучери- никога не ми хареса.Диана мар е кич отвсякъде- а спа- то не ми се коментира... Въпрос на приоритети!

И да, много е мръсен въздуха във Велинград!Хванахме снега обаче и всичко по инфраструктурата беше замаскирано.

Аз пък имам един въпрос- питейна ли е водата из всичките хотели?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия