Хотелите във Велинград - 8

  • 325 640
  • 2 078
# 1 830
Ние бяхме в Енира преди два месеца, не беше пълен хотела, басейнът беше много топъл, джакузито вряло и чисто. Но спа-то им е просто символично - една сауна и една парна баня. Не мога да се оплача от обслужването въобще, едни млади хора подскачаха пъргаво, кухнята е като домашна, ние ядохме предимно мусаки, яхнии, салати и подобни, нищо особено, но пък не беше и лошо; хубави тортички предлага, моите са сладокусни и им харесаха. Ресторантчето им е много малко, чудя се как побира хората като е пълен хотела. Това важи и за басейна всъщност. Като цяло хотелът е в графа- става, но Велинград ужасно ме отблъсна - мръсен и прашен, не знам дали пак бих отишла в този рай на спа-тата. Може би новия хотел бих пробвала някой ден, и то заради приятните снимки на интериора.
Виж целия пост
# 1 831
Кой е новия хотел?
След 10-на дни ще ходим в Роял-а - ще дам отчет Wink....дано наистина не са го съсипали ooooh!.
Виж целия пост
# 1 832
Няма да дам 200 до 300лв на нощувка, просто принцип, не виждам какво ще ми предложат за тези пари. Мога да си го позволя за няколко нощувки, но няма да го направя, защото им се ядосвам. Какво предлагат за такава сума, за отношение, инфраструктура, паркове и градинки да не говорим, направо е смешно. Но все пак си мисля, че ние сме виновни щом има хора, които за празниците са готови да плащат по 2, 3 хил лв тези цени ще ги има, както и да е сама си се ядосвам, не ми обръщайте внимание.... Hug
Виж целия пост
# 1 833
Няма да дам 200 до 300лв на нощувка, просто принцип, не виждам какво ще ми предложат за тези пари. Мога да си го позволя за няколко нощувки, но няма да го направя, защото им се ядосвам. Какво предлагат за такава сума, за отношение, инфраструктура, паркове и градинки да не говорим, направо е смешно. Но все пак си мисля, че ние сме виновни щом има хора, които за празниците са готови да плащат по 2, 3 хил лв тези цени ще ги има, както и да е сама си се ядосвам, не ми обръщайте внимание.... Hug
Не си само ти. Heart EyesЗатова и тази година бяхме от 2 януари в Лъки Лайт и се майтапихме че до 2хилядарки има доста да се глезим
Виж целия пост
# 1 834
Сега се връщаме от Гранд хотела. Има оферта - 140 лв. на нощувка, със закуска и вечеря /2 възрастни + 2 деца до 6 г/. Водата в детския басейн е 35 градуса, в големия - 29. Навсякъде из хотела е много топло, даже прекалено според  мен за цената си е ок.
Виж целия пост
# 1 835

http://artehotel.bg/
Виж целия пост
# 1 836
Сега се връщаме от Гранд хотела. Има оферта - 140 лв. на нощувка, със закуска и вечеря /2 възрастни + 2 деца до 6 г/. Водата в детския басейн е 35 градуса, в големия - 29. Навсякъде из хотела е много топло, даже прекалено според  мен за цената си е ок.
Къде я има тая оферта? Има ли работещ външен басеин в момента?
Виж целия пост
# 1 837
Сега се връщаме от Гранд хотела. Има оферта - 140 лв. на нощувка, със закуска и вечеря /2 възрастни + 2 деца до 6 г/. Водата в детския басейн е 35 градуса, в големия - 29. Навсякъде из хотела е много топло, даже прекалено според  мен за цената си е ок.
Къде я има тая оферта? Има ли работещ външен басеин в момента?
`

Аз я взех от тук: https://vipoferta.bg/spa-pochivka-velingrad-grand-hotel-velingrad-10655.html
Но я има и по други сайтове. Работи външен басейн, имаше няколко човека, но не съм излизала да го пробвам.
Виж целия пост
# 1 838
В Гранд хотела работи един малък външен басейн, много е топъл, 160 см е дълбок, много е приятен.
Виж целия пост
# 1 839
Ами...и аз това се чудя. Май масово басейните във Велинград стават хладки, да не кажа хладни. То хотел до хотел, дебитът на тая вода да не е неограничен. Местните споделят, че преди време чешмите с мин.вода по улиците са шуртяли на воля, варяли са си зимнината под горещата вода с бурканите....Сега едвам църцори където въобще тече. Свиквайте и гответе пачки за Вела хилс и от сорта  Mr. Green
Имам резервация за Вела Хилс към края на месеца Simple Smile Ще споделя впечатления после
Виж целия пост
# 1 840
Здравейте! Хайде и аз с въпросче за Велинград. Ходила съм отдавна и искам по-скорошна информация.
Планирам 2-3 нощувки там и се надявам да ме ориентирате към хотел. Става въпрос за мен и синът ми, който е на 5. Тоест настаняването не знам как ще се смята. Искам хотела да е в града или на пешеходно разстояние до центъра за разходка, тъй като сме без кола. Да е чисто и най-важното....да е с топли басейни, защото предполагам, че няма да се излиза от там. Външен топъл минерален е бонус. И последно на горе долу нормални цени, т.е. за 1 възрастен с дете за 2 нощувки да не е 200-300 лв.
Виж целия пост
# 1 841
Става въпрос за мен и синът ми, който е на 5. Тоест настаняването не знам как ще се смята. Искам хотела да е в града или на пешеходно разстояние до центъра за разходка, тъй като сме без кола. Да е чисто и най-важното....да е с топли басейни, защото предполагам, че няма да се излиза от там.
Мислех, че не е възможно да се намери друг луд като мен - и аз планирам да отида сама с децата, а съм без кола. Едното е почти на осем, другото на година и половина... Това е другата причина да търся хотел с детегледачка, но ме беше срам да си призная Embarassed
Исках да попитам в "Рич" плаща ли се за СПА и ползване на басейн или са включени в цената.
Както и за отзиви за "Лъки Лайт".
И последно, във връзка с гореказаното - наблюдения върху таксиметровите услуги?
Съжалям за досадните въпроси, но разбирате, че организацията на подобно начинание трябва да е прецизна...
Виж целия пост
# 1 842
Става въпрос за мен и синът ми, който е на 5. Тоест настаняването не знам как ще се смята. Искам хотела да е в града или на пешеходно разстояние до центъра за разходка, тъй като сме без кола. Да е чисто и най-важното....да е с топли басейни, защото предполагам, че няма да се излиза от там.
Мислех, че не е възможно да се намери друг луд като мен - и аз планирам да отида сама с децата, а съм без кола. Едното е почти на осем, другото на година и половина... Това е другата причина да търся хотел с детегледачка, но ме беше срам да си призная Embarassed
Исках да попитам в "Рич" плаща ли се за СПА и ползване на басейн или са включени в цената.
Както и за отзиви за "Лъки Лайт".
И последно, във връзка с гореказаното - наблюдения върху таксиметровите услуги?
Съжалям за досадните въпроси, но разбирате, че организацията на подобно начинание трябва да е прецизна...
Мога да дам отзиви за Лъки Лайт.Какво те интересува .
Виж целия пост
# 1 843
Интересувам се и аз от Лъки Лайт, басейни, кухня, каква е закуската, има ли халати. Но най ме интересува какви са басейните. Закуската на блок маса ли е или сет меню. И до центъра ли беше, че не си спомням... newsm78
Виж целия пост
# 1 844
Мога да дам отзиви за Лъки Лайт.Какво те интересува .
Всичко, което не казва сайта, но може да сподели един посетител Grinning Условия, отношение, топла ли е водата в басейна, добра ли е храната. Изобщо, впечатление за престоя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия