Хотелите във Велинград - 8

  • 325 639
  • 2 078
# 1 875
Здравейте,
Ние сме в Роал Спа.
Стаята е лукс и е добра, има голяма тераса и голяма баня. Има кошарка за детето със завивки и халати за всички.
Спа то не съм го разгледала много. Но големият басейн не е много топъл и много голям! Двата малки са по топли, но ми се видяха мътни. В джакузитата не съм влизала.
В ресторанта има вечеря на блок маса и на свободно. Ние бяхме на свободно. Порциите са добри, не ми се видя скъпа храната. Но мъжа ми каза, че алкохола е скъп!
Утре искаме да се разходим из Велинград. Може те ли да ни препоръчате хубаво място за обяд? Вкусно и уютно...
Том и Нези класик, ако и утре сте там
Виж целия пост
# 1 876
Арте! Басейнът прилича на будоар. От едната страна шатри с перденца, от другата шезлонги с дебели постелки. Не мога да си представя как съхнат и какво живее в тези дюшеци. Водата изглеждаше топла. От вътрешния басейн през силиконови ресни в долната част се излиза навън, където басейнът продължава още малко. Вън: три топила и едно джакузи. Вътре още две джакузита, но аз 50 кг и мъж ми 80 кг трудно ще се съберем двамата. Външните басейни са прилични. Ресторанът - огромно хале с маси. Стаите, които гледат към гората, гапантирано ще се озвучават от климатичната инсталация. Огромните и агрегати са почти под терасите. Спа-то те сме го гледали, бяхме с ботуши. Интересна фасада. Малка рецепция, с малки столчета. Направи ми впечатление, че от там минават хора с халати, за да стигнат до басейна. Като цяло не е нашия хотел. Местоположението също не ми хареса. Храна и процедури, обслужване....който е ходил да каже.
Виж целия пост
# 1 877
Здравейте, някой има ли впечатления за  спа хотел Алегра ?  Държа мн на басейна, да е чисто и да става за плуване. Simple Smile
 Офертата е прилична - 2 нощувки със закуски и СПА -уикенд - 86 лв. Вечери не ни трябват. Искам да сме на свободна консумация.
 За първи път ще ходим във Велинград.
Благодаря много предварително!  Heart Eyes

Алегра е бившият Астра. За мен е в черният списък.
Виж целия пост
# 1 878
Да ви попитам басейнът в центъра на града приличен ли е за плуване? Намерихме апартамент в центъра, устройва ни, пише,че е близо до басейна. Ще съм много благодарна за всякаква информация. Морето и горещините юли, август са ми забранени от лекарите, не сме в България и планираме малка почивка за юни. Искаме да е в центъра, че сме със 17 годишен тинейджър, който мрънка на втория ден ако е по-диво или отдалечено Simple Smile Освен централния басейн има ли други за свободно плуване лятото. Много благодаря!
Виж целия пост
# 1 879
Аз не бих ходила на централният басейн, той си е стар , да, голям е , но е пренаселено, особено лятото. Хич и не очаквайте комфорт. Аз лично бих избрала хотел с плувен басейн. Централният е пълен и с хора от околните села и местности. Идете в Елбрус, например на 20 мин пеша е от центъра. Има страхотен плувен басейн и друг атракционен. Аура също е в центъра с хубав плувен басейн, не са скъпи и двата. А и не знам какво си представяте под център на Велинград, има една дискотека , един парк и улица с магазини. Мръсотия навсякъде и кучета.....
Виж целия пост
# 1 880
Морето и горещините юли, август са ми забранени от лекарите, не сме в България и планираме малка почивка за юни. Искаме да е в центъра, че сме със 17 годишен тинейджър, който мрънка на втория ден ако е по-диво или отдалечено Simple Smile Освен централния басейн има ли други за свободно плуване лятото.

Няма смисъл да се забивате във Велинград, при положение че има много по-добри курорти, които отговарят на вашите изисквания.
Виж целия пост
# 1 881
Морето и горещините юли, август са ми забранени от лекарите, не сме в България и планираме малка почивка за юни. Искаме да е в центъра, че сме със 17 годишен тинейджър, който мрънка на втория ден ако е по-диво или отдалечено Simple Smile Освен централния басейн има ли други за свободно плуване лятото.

Няма смисъл да се забивате във Велинград, при положение че има много по-добри курорти, които отговарят на вашите изисквания.

Ще споделиш някакви идеи, моля. Мерси предварително!
Виж целия пост
# 1 882
Здравейте, някой да има впечатления от Хотел Олимп?  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 883
Ще споделиш някакви идеи, моля. Мерси предварително!

Ами, не мога да ти помогна особено. Ние ходим по минерални курорти заради лечебните свойства на водата и киснем предимно в басейните. Нощният живот и атракциите не ни вълнуват, нито се е налагало да влачим скучаещ тийнейджър с нас и да му търсим занимавка.  Simple Smile
Но понеже става въпрос за лятото, не сте ограничени само до минерални басейни с топла вода. Има много хотели и къщи за гости в живописни селца и градчета, които имат и басейни. При това сигурно много по-чисти, отколкото един обществен басейн. Не само в Родопите, но и в Стара планина, Средна гора, Рила, Пирин... Просто подберете място, което ще е интересно и за тийнейджъра. Там, където на мен ми харесва, него със сигурност не го устройва.  Laughing
Освен това има и хотели по морето с басейни. Това също е опция. Тийнът на плаж, родителите край басейна.
Честно казано, не виждам какво интересно може да намери един 17-годишен във Велинград, Павел баня, Старозагорските бани и т.н., освен ако не е с компания.
Виж целия пост
# 1 884
Банско, наоколо има минерални басейни Peace
Виж целия пост
# 1 885
В село Баня до Банско и в Добринище има перфектните басейни и то минерални. Интересно ще бъде, ако се качите на теснолинейката от Велинград до Добринище , но е дълъг преход. Иначе на мен Добринище много ми харесва, можете да се качите с лифта до Безбог , Разлог е наблизо, Банско също, ако толкова му е скучно. Ако искате качете Вихрен. Има много какво да се прави там.
Виж целия пост
# 1 886
Здравейте, някой да има впечатления от Хотел Олимп?  Simple Smile

Ние бяхме миналата седмица и ни хареса, особено басейнът - голям, различни дълбочини между 110 и 160 см., 32 градуса, много приятен. Ако нещо конкретно те интересува, питай. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 887
Здравейте, някой да има впечатления от Хотел Олимп?  Simple Smile

Ние бяхме миналата седмица и ни хареса, особено басейнът - голям, различни дълбочини между 110 и 160 см., 32 градуса, много приятен. Ако нещо конкретно те интересува, питай. Simple Smile

Ако сте били с изхранване - как беше храната, аз се колебая между Олимп и Бор, като в Бор сме ходили няколко пъти и за това питам в Олимп как е. Благодаря за споделеното мнение.  Peace
Виж целия пост
# 1 888
Бяхме със закуска, която беше доста прилична, иначе в ресторанта има обедно меню, което е вкусно и евтино. Вечеряхме в механата, хареса ни, но не знам каква вечеря е включена, ако стебс пакет - не е на бюфет.
Виж целия пост
# 1 889
Бяхме със закуска, която беше доста прилична, иначе в ресторанта има обедно меню, което е вкусно и евтино. Вечеряхме в механата, хареса ни, но не знам каква вечеря е включена, ако стебс пакет - не е на бюфет.
Благодаря ти много  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия