Февруарско сърчице, вече тупка и расте - тема 2

  • 29 474
  • 721
# 660
А кажи сега ... и аз трябва да съм спокойна ли ??

Да, трябва. Защото резултата ти е ОК.

Вие сте добре, поне имате потвърждение и от кръвен тест, а на нас бременните с близнаци не ни правят кръвен тест. Разчитаме си само на прословутите там гънки.. Crossing Arms

 Laughing Те точно прословутите гънки са най-важни. Радвай се, че не си правила тази теория на вероятностите БХС... Един дерт по-малко.

Един запек ме мъчи, нещо страшно. Някой да препоръча свещички?

Пробвай с тези бисквити:
Скрит текст:

При мен действат безотказно всеки ден, а преди на петия ден вече пиех Дуфалак и пак понякога не действаше...
Виж целия пост
# 661
Само да кажа за запека, че има чудесни зрели сливи вече Simple Smile
Виж целия пост
# 662
.katniss.
За запека аз пия едно сиропче:ЛАКТУЛОЗА.Някакви милилитри се пие всеки ден по малко,обаче аз все забравям.Когато не отида 2 дни пия 20мл и на сутринта без проблем Stop
Виж целия пост
# 663
За запека-круши,дини,домати,нектарини.Аз например му хванах цаката-всяка сутрин на гладно по една нектаринка и бегом hahaha Ако нищо от изброеното не подейства-сироп,,Лактулоза''.Действа безотказно и е абсолютно безвреден за бременни и бебета.Изписаха ми го след трансфера за всеки случай.....
Виж целия пост
# 664
mierin, 1/1900 даже е много добър резултат, мисля...
Все пак  ако решиш- аз имам мейлът на проф. Кременски - ще ти го пратя на лични. Пиши му, вярвам, че щом може, ще ти отговори максимално бързо. Аз му бях писала между Коледа и Нова година и ми отговори с много внимание.
Виж целия пост
# 665
Някой да препоръча свещички?

Свещички Ева Кю.
Виж целия пост
# 666
За запека може и прясно мляко. На мен доста разхлабващо ми действа. 
Виж целия пост
# 667
*Dora миличка хиляди благодарности за това, че ме насочи да пиша на проф. Кременски.
Човека ми е отговорил след 1ч .... направо нямам думи с който да изкажа благодарноста си към него.
Сега вече съм спокойна след като човека завеждаш най голямата ген.лаборатория в Майчин дом казва, че всичко е наред и риска от Даун не съществува ...  newsm20 само това мога да му покажа ... поклон.
Останали са хора на този свят, господ здраве да му дава  Praynig Hug


Да се изкажа и за запека аз тъй видна запеканка  Joy Joy Joy нищо от химията както го казваме не ми помага  Naughty само както сте споменали сливи и хладка вода /сутрин и вечер/
Виж целия пост
# 668
Mierin, вс е наред, презастраховат се с тия години...мн ме дразни това. Ама ти не го мисли- всичко е тооочно. И замерването на нухалната ти е супер.

За запека- фибри сутрин с мляко или няколко сливи( от компот, сушени или пресни) и после пиеш вода и си шест+ Simple Smile
Виж целия пост
# 669
ros4enka много ти блогодаря миличка  Heart Eyes Hug Hug

Ма защо трябва да ни стряскат така  Mr. Green #Cussing out днес за 2ч. съм създала егати и стреса на бебка  Mr. Green Mr. Green да не говорим на себе си кръвното вдигнах сигурно  Mr. Green
Ма както и да е мина вече дано занапред да сме по спокойни и да не ни тормозят с глупости  Praynig Peace
Виж целия пост
# 670
Силно ви препоръчвам кефир за запека. Ама истинки, не от магазина. Той е идеален естествен про биотик. Simple Smile
Виж целия пост
# 671
И аз гласувах за дружината, макар, че още не съм минала третината Party, но вярвам че всичко ще бъде наред.
Иначе поздравления за имената на темите, аз имам чувството че затъпявам от ден на ден ooooh!
Виж целия пост
# 672
Здравейте мамчета,

Аз 2 седмици бях много заета, а вие сте изписали тема и половина. 3 дни не мога да ви догоня. Такова четене падна, че чак снощи сънувах, как ММ влиза и пише вместо мен. Сигурно би искал да вземе отношение по въпроса с имената  Laughing Аз в това отношение имах късмет донякъде. Свекърът и свекървата са с еднакви имена, освен това бабата на която аз съм кръстена (по-скоро нося нейната буква) също носи тяхното име. Та решението с коя буква ще започва името на първото дете беше лесна. Война настана с 2рата буква.  Първо се бяхме спрели на едно име, но след като родителите на мъжа ми го чуха, някак изведнъж на него спря да му харесва и започна да се инати, че и втората буква трябва да съвпада. За щастие си имах и такъв вариант  Simple Smile Сега малката принцеса се казва Ивета и всички са доволни, естествено, ако родителите на мъжа ми бяха с някакви шашави имена, никога нямаше да си "накажа" детето. Сега второто ще е или с Р или с Л, на моите родители, за момиче имам 3 имена и направо не мога да си избера, обаче за момче е голяма мъка.

Доста назад в темата една майка беше писала за изследвания за токсиплазмоза. Аз си правих с първата бременност, защото живеех при свеки и тя беше с котка. Цялото изследване ми излизаше около 40-45 лв. Здравната каса ми пое само едно изследване. Доколкото помня при повишени тела Ig M, знчи, че в момента си болен и това е опасно за плода. Ако са ти повишени IgG телата, значи , че вече си боледувал преди време от болестта и в момента няма как да се заразиш. Тоест хубавото е, ако IgG телата са повишени, защото, няма да ти се налага да повтаряш изследването. За съжаление при мен бяха на 0, та го пусках на всеки 3 месеца и се пуках от притеснение.

И пак назад по темите, относно мазането. Аз миналия път ползвах това масло 2 пъти на ден, препоръча ми го позната, която работи на щанд за козметика за бременни: http://www.palmers.bg/Cocoa-Butter-Formula-Palmer's-Cocoa-B … y-Butter-5-49.htm КАто консистенция е като мас, но с много приятна миризма. Мога да се похваля, че нямам нито една стрия, приятелките, на които съм го препоръчала, също са много доволни Simple Smile

И последно за неразположения. Имах гадене почти всека вечер, от 2 седмици си мислех, че вече съм ок, обаче снощи се завърна  Sick Освен това непрекъснато съм уморена, а трябва да работя и едвам си събирам акъла Tired

Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 673
Както и във фейсбук темата написах пуснах анкета за заглавие на новата тема,че сме на 46-та страничка вече... още 2-3 и ще се нулираме  Heart Eyes
Така де, нали сме семейство - да решаваме заедно  Hug
Направо ми се пълни сърчицето като ще правя нова тема, защото това означава, че сме си казали все 50 страници повече неща, имало е 50 страници с поне по една положителна новина на страница , появили са се все повече нови мами... Още помня в началото като бяхме 11, които уплашено не смеехме да се похвалим от  EFP

Абе с две думи радвам се,че ви има... гласувайте hug

// PS : irchony  : дай друг линк, че този нещо не се отваря... или е само при мен ? newsm78 Благодаря предварително  Hug
Пак допълвам : това ли е ? http://www.palmers.bg/Cocoa-Butter-Formula-Palmer's-Cocoa-B … mula-Jar-5-51.htm
Виж целия пост
# 674
Сега второто ще е или с Р или с Л, на моите родители, за момиче имам 3 имена и направо не мога да си избера, обаче за момче е голяма мъка.

Нали? И аз в началото като казаха, че ще са двечки, се опитвах да измисля мъжко име с Р, в случай че са две момчета... Е ми все на Радко бият имената...  ooooh! Най-клонях към Радомир сякаш, че Радославовци край нас под път и над път...

И на мен не ми се отваря линка...

Ели, в новата тема вече май искам да фигурирам на първа страничка с термин 08.02.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия