Сладкарничка за книги - тема 49

  • 25 329
  • 740
# 270
Мила Кости, честит рожден ден, желая ти от всичко по много. Нека мечтите ти се реализират и нови се появят. Бъди усмихната, щастлива, позитивна и много обичана.
Честит празник и на голямото ти момиче


Лека нощ и да не сънувате само мамули, че на сутринта ще сте по-изморени  Hug
Виж целия пост
# 271
Идвам да се хваля, преди някой да е получил нервен срив  Mr. Green
Първо по-важното!
Кости, мила  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Пожелавам ти безкрайно много здраве, любов и щастие Hug
Прекрасно детство на принцесата ти newsm67


Калито е добре! Нелка също! Получавам сигнали от космоса  Crazy Flutter

Ух, дано не изтървах нещо Praynig

Ето и моите дарове от прекрасната Венка  Hug Hug Hug Hug  bouquet
Получих голяяяяяяяяяяяяям кашон. Направо кашонище  Shocked
А вътре ето това:
Скрит текст:







 - а вътре имаше пъзел Замръзналото кралство, но снимка само на него нямам; навсякъде е с една принцеса в комплект Peace
С една дума като тръгна на почивка ще си имам чаша, книга и музика  Mr. Green Кака Софка здраво !  Mr. Green Joy Спа сапунът ще го ползвам в Хисаря през Октомври  Whistling
Книгата докато я разопаковам и баща ми я прибра да чете Crazy Каза ще я носи и на планина Mr. Green Та след него сме аз и майка. Да видим коя ще надделее  Twisted Evil Страхотна книга си ми избрала Вени. Като я видях даже не можах да се сетя кои други исках. Явно тази ми е била най-много на сърце  Hug А за чашата думи нямам. Уникална изненада  Heart Eyes И на обектив щях да се зарадвам, ама хайде и за следващата игра да остане нещо  Mr. Green
Отново благодаря Hug И за милите думи в картичката Hug Hug Hug И за усмивката на лицето на принцесата Heart Eyes Благодаря ти  Hug Hug Hug
Лека нощ от мен и спокойни сънища  Hug
Виж целия пост
# 272
Титина, макаронче си вземи поне Mr. Green  Hug Ама ти в България ли си, та пишеш за варненски маникюр?  Simple Smile


И макаронче не става, след 4 седмици си идвам в Бг и гледам да се вкарам в някакви граници Laughing
Не съм в Бг, но си имам едно салонче дето ходя, последно края на май.
Честито на оподарените, прекрасни емоции и за подаряващите и за получаващите.
Точи, за тази книга и аз четох много добри рецензии и съм си я попръчала- на 08.08 трябва да е тук.
Много работа, в офиса, глава не мога д вдигна, и хем имам работа хем чета книга. Днес информирах шефа, че ще липсвам 3 седмици, но го успокоих, че ще покривам нещата (как ли ще стане на рафтинга- още не съм го измислила). Чакам я тази ваканция.

Кости, честит рожден ден! Много сбъднати мечти и прекрасни моменти с любимите хора.
Виж целия пост
# 273
Кости, честит празник на теб и на твоята дъщеричка! Бъдете живи и здрави и много щастливи!  bouquet

Точ, честити дарове!  Прекрасни са Hug

Този път играта започна много силно Grinning Мария, Вени Hug Hug Hug

Днес ще имаме майстор в банята ooooh! Дано да успея да се скатая някъде да си чета Сиси.
Виж целия пост
# 274
ДУ  bouquet!

Честит рожден ден, Кости  bouquet! Честит рожден ден и на порасналото ви момиче! Бъдете здрави, щастливи, усмихвайте се и вземайте с пълни шепи само красивото и доброто от света!



Точи, видях и там, ама и тук да кажа - страхотно те е изненадала Вени, за чашата - ще замълча, щото да не ви казвам на коя минута разбрах, че е чаша Embarassed...

Багажът е почти готов, след малко отивам да си правя ноктетата, че и на другарска среща съм довечера ooooh!...малко се тревожа, че и двете съседки, дето ползвах за поливачки на цветята, ги няма, ама ще намеря решение Thinking...
Виж целия пост
# 275


Добро утро с пожелание за прекрасен ден!

Точи, уникални изненади си получила от Вени!Браво,много се зарадвах на всичките ти нещица!Искам и аз спа сапун  Blush

Кали, пиши как си?Попреминаха ли нещата?

Дес, направи ли воденичките?

Мариет, писали сме заедно.И аз се чудя кой ще ми полива китките.Те не са много ама си искат.Имам вариант една съседка,дано се навие.Зайо ще го изпратя във ваканция при моята братовчедка.Дано не се стресира.Тя има и две котки.Менажерия.

Виж целия пост
# 276
Слив, а пък моите са много, че и някои - необичайни като за тук - стрептокарпусите например и ми се и свила душичката какво ще стане с тях Tired...аха-аха да ги натоваря в един кашон и да си ги взема с мен Whistling...
Виж целия пост
# 277
Мариет, лично за мен това би било огромна отговорност.
Още помня как една съседка ми съсипа цвете.Ама не мога да й се сърдя на жената.Все пак аз съм я молила.Тя го сложила директно да го пече слънцето и то изгоря.
Както и да е.В дг има същото и си взех ново,ама тогава ме беше много яд.
Сега пък имам друга случка.Вчера,влизам в Ориндж,който е в Бизнес парк и
Скрит текст:
виждам там втората част от Последното кралство на Бърнард Корнуел.Питам момичето,тази книга втората част ли е?А тя ми отговаря-не,това е част от "Саксонски хроники"-казвам си ясно,то е едно и също,ама тя горката поне да беше прочела малко ooooh!
Виж целия пост
# 278
Добро утро,

О, Слив, страхотно кафе  Hug

Кости, честит рожден ден, бъди жива и здрава. Много щастлива и обичана. Да е живо и здраво и твоето малко съкровище.  happy bd

Хубав петък  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 279


Точи, видях и там, ама и тук да кажа - страхотно те е изненадала Вени, за чашата - ще замълча, щото да не ви казвам на коя минута разбрах, че е чаша Embarassed...

На теб поне минути са ти трябвали  Joy
Аз чак днес сутринта загрях  hahaha
Вчера си викам, гледай Точ как се майтапи, извадила от обективите си да снима с подаръка  Mr. Green

Кости, честит рожден ден на теб и малкото ти момиче! Да сте живи и здрави!

Виж целия пост
# 280
Добро утро  Hug

Точи, много хубави подаръци си имаш, аз май искам да редя с принцесата пъзел. Може ли?  Rolling Eyes

Вени, много оригинален подарък  Hug

Мариет, разбирам те напълно за цветята, ако бях по-близо с удоволствие бих ги гледала.  Heart Eyes

Слив, живеех 5 години точно на главния вход на Бизнес парка и този Ориндж ми беше основната книжарница, там просто са наели хора, които изобщо не четат книги. Чувала съм разговор м/у 2 служителки, които се чудеха какво толкова четат хората, било по-лесно да гледаш филм  ooooh! ooooh! ooooh!

Да се похваля от днес официално вече съм на договор  Mr. Green 2 месеца работих за пари, сега ще работя за стаж, защото ще съм на минималната  hahaha

Днес ми предстоят много ангажименти и една презентация ще правим, направо нямам търпение да дойде събота  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 281
Добро петъчно утро  Hug

Кости, да си жива и здрава, миличка! Много щастие ти желая!  Heart Eyes
И на голямата малка принцеса също!  Heart Eyes

Точи, страхотни подаръци си получила от Венката! Браво  Grinning
Представям си колко си се радвала  Hug

С цветята аз нямам проблем - тази година на балкона имам само сукуленти  Mr. Green
Миналата година ги бях оставила мушкатата и сакъзчетата на стълбищната площадка да ги полива един съсед-дядо. Милият, беше се престарал! Намерих ги подгизнали от вода  Rolling Eyes

Хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 282
Кали, оздравя ли?  Hug

 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  ura
Кости, честит рожден ден! На каката също! Да сте живи и здрави  Heart Eyes  bouquet Hug
Виждам, че Гани също има рожден ден днес  Simple Smile честит и на нея!   bouquet

Точке, честит готин подарък  Mr. Green Hug

Другарче, мило мое, което си ми близко  Mr. Green нетърпеливко си малко, ама ще почакаш още. Реших да не бързам и ще ти пратя подаръка след като се върна от Turkey  Flutter Blush Mr. Green

А коя ни е последната дата за пращане? Да не окъснея много  Embarassed
Виж целия пост
# 283
Реших да не бързам и ще ти пратя подаръка след като се върна от Turkey  Flutter Blush Mr. Green

Да не забравиш да ми пратиш заедно с подаръка и селекция с локуми от Коска  Flutter
Виж целия пост
# 284
...малко се тревожа, че и двете съседки, дето ползвах за поливачки на цветята, ги няма, ама ще намеря решение Thinking...
Свекито?
Скрит текст:
Joy Mr. Green Peace Hug Hug  bouquet

Това за добро утро Hug

Гани, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и спокойствие - на теб и на всички у дома Hug Нека имаш само слънчеви и щастливи дни  bouquet  bouquet  bouquet newsm59


Слив, взех кафенце  Hug
Венка, дала 560лв за подарък на принцеса Точка, а вие да не разберете  с часове какъв е  ooooh! Направо съм потресена  ooooh! ooooh! Mr. Green Peace Hug
Лоф, може  Hug Заповядай  Hug Hug Хайде честит ти договор  Hug Почерпка не виждам обаче
Аз пък преди два дена преминах през моУа и покрай! Оринджа. На пейка срещу входа седеше момче, което е служител там и четеше. Явно беше в почивка. Погледнах книгата, ама ми изскочи сега от главата newsm78 Беше хубава, защото ме накара да се усмихна  Blush
Мери, 9ти Август. Но за ден два си мисля, че никой няма да ти се разсърди  Peace Колко смело го казвам, когато подаръка ми се кипри под носа  Blush Hug Hug Ама сериозно - всеки ще се зарадва на картичка от Търки  Embarassed Hug Hug Hug
Аааа, ето Мижката си е поръчала вече локумите  Mr. Green
Аз днес пак ще въртя по срещи  Flutter
Хубав ви ден  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия