Сладкарничка за книги - тема 49

  • 25 329
  • 740
# 285
Сливче, благодаря за кафенцето   bouquet Не правих воденички, снощи хапнахме на барчето, а магазина беше затворен. Ще гледам днес да купя...
Виж целия пост
# 286
Венка, дала 560лв за подарък на принцеса Точка, а вие да не разберете  с часове какъв е  ooooh! Направо съм потресена  ooooh! ooooh! Mr. Green Peace Hug

Аз не съм се чудила какво е - то си е написано  Mr. Green
Супер-идеен подарък  Hug
Виж целия пост
# 287
Точ, мерсаж, по-рано ще пратя Simple Smile
Миж, добре  Laughing
Виж целия пост
# 288
Точи, много си мила  Heart Eyes, радвам се, че си останала доволна  и усмихната Hug.
Помниш ли преди няколко дни кат шибна една снимка на обектив, ммм? Вече бях избрала чашата и бях в шок как пък усети накъде духа вятъра  Joy Hug.
Истината е, че първоначално търсех интересен пъзел. Обаче се опасявах дали вече не го притежаваш? А в един сайт видях такъв, който струваше 560 лв.  Crazy. Вени ще ти купи и такъв, ама друг път  hahaha Hug!
Виж целия пост
# 289
Като чуя такива пари са ми само обективи в главата Mr. Green Е вече и други неща  Heart Eyes съвпадение наистина. Но щях да падна като видях какво има в кутията  Crazy Crazy
Виж пъзел за 560лв нямаше да се сетя  Joy Joy Има един дето беше към 36 000 парчета май  Crazy Неговата цена беше нещо подобно. Но ще трябва да го разтоварват с камион пред нас  Joy Joy Joy
Отново ти благодаря  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 290
И да си призная, заради музиката един ден ти шпионирах постовете с любими песни. Обаче ми беше много приятно, защото имаме еднакъв вкус. Сега имам папка на десктопа, озаглавена "ТочиHeart Eyes, днес ще прехвърля песните на един диск и за мен, че в колата нямам нищо за слушане, само радио.
Виж целия пост
# 291
Венка, дала 560лв за подарък на принцеса Точка, а вие да не разберете  с часове какъв е  ooooh! Направо съм потресена  ooooh! ooooh! Mr. Green Peace Hug

Аз не съм се чудила какво е - то си е написано  Mr. Green
Супер-идеен подарък  Hug
То си пише, ама някой трябва да прочете  Joy

Аз видях 560лв. и после обектив и асоциациите ми поеха в друга посока Simple Smile Чак сутринта като погледнах на прясна глава видях, че си пише, какво е Simple Smile
А вчера се чудих, какъв аджеба се оказа тоз' ми ти подарък и защо Точ не го показва  Joy Joy Joy
Луда работа Simple Smile

Гани, честит рожден ден! Да си жива и здрава и да имаш повече време за всичко и всички, които обичаш!

Мери, не бързам, когато пратиш тогава Simple Smile Хем се изкушавам да си поискам вкусотии хем се удържам  Mr. Green
Виж целия пост
# 292
Честит рожден ден на нашите прекрасници Кости и Гани   bouquet

Ох че хубави подаръци  Heart Eyes Чашата е уникална, страхотна е Вени, а Точ си заслужава оподаряването   bouquet
Аз се бях замислила за един огромен пъзел, ама нямам толкова голяма стена и се отказах  Laughing
Тази година си спретнах набързо два диска за колата, ама не си ги харесах, голяма боза напоследък, ще ровя в старите записи да си спретна нещо.
Виж целия пост
# 293
ДУ  Hug

Кости, Честит ви двоен празник! Бъдете здрави  Hug

Ганенце, честит  празник и на теб  Hug

Точи, казах, ама пак - зверски яко оподарена си  Heart Eyes 

Ставам, че имам много задачки днес  Hug
По-късно ще ви видя пак какви ги вършите  Grinning
Виж целия пост
# 294
Миме, ми ние със Стели имаме вече много добра компилация. Само за 560 лв. я предлагаме, кво му плащаш  Joy Hug?
Виж целия пост
# 295
И да си призная, заради музиката един ден ти шпионирах постовете с любими песни. Обаче ми беше много приятно, защото имаме еднакъв вкус. Сега имам папка на десктопа, озаглавена "ТочиHeart Eyes, днес ще прехвърля песните на един диск и за мен, че в колата нямам нищо за слушане, само радио.
Много се смях като видях диска  Joy Joy Даже си помислих, че наистина си ми записала кака ти Софка за майтап  Joy Joy Joy Ще пробвам да го пусна на Пижо, ама той нещо яде дискове  Joy Бях сложила един и после един месец не поиска да излезе  Joy Joy Joy Да знаеш, че този може и да си остане там  Blush Ама първо ще си го копна на компито Heart Eyes
Виж целия пост
# 296
Много хубави подаръци, много! Да са ви честити момичета!

 nbirthday nbirthday nbirthday Честит рожден ден на Гани! Бъди здрава и щастлива !
Честити празници на Кости, на патеричка!

Не се предреждайте за скулптурния мат риал. Кака Лотхен има най- !
Мери, ти па къде се  туряш Naughty

Кали, дано вече си по- добре !

Мине се не мине и поредната медийна сензация.
Скрит текст:
за антракса например
. Уморена съм. Не гледам тв, не чета вестници, трябва да спра нета за да съм тотално обезинфорамционена.

Другарче, не се коркай, и аз ще  чакам последната седмица, че бюджета мина критични минусови равнища.....

Лофче, трупай стаж, дано по- бързо дойде времето, когато ще имаш и финансова удовлетвореност.

Хубав ви ден !
Виж целия пост
# 297
Абе знаеш ли колко се чудех дали да не лепна между "Алелуя" на Аксел Руди Пел и "The Trooper" на Мейдън впечатляващата балада "Стари рани ти отвориииииии"  hahaha. Ама не станА, комютърчето беше много против  Joy.

Оф, Точи, моя Хюи пък не ще да ми свири от флашката, а с диск не съм го пробвала още - днес ще му е сефтето.
Виж целия пост
# 298
А сега де, какво има на диска? Какво?
И дайте малко жокерчета, на кого съм другарче  Praynig
Виж целия пост
# 299
Лоти, ММ като го няма и аз почти не гледам ТВ Simple Smile Само сериали на компЪ.
Венко, ще взема и аз да си копирам папката на флашката Simple Smile За по-лесно. Аз песните ги имам, ама тази папка ще ми стои така подредена от теб  Hug Heart Eyes
Мимка, има Гънс, Металика, Мейдън, Фреди Меркюри, Марги Хранова, Куин .... - шарена компания, но страхотна Peace Heart Eyes
Мое другарче си  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия