Сладкарничка за книги - тема 49

  • 25 311
  • 740
# 345
Абе и аз пиша от тел, ама всичко е наред Grinning
Вени, да не изгориш!
Виж целия пост
# 346
Благодаря ви, скъпи момичета за милите думи и хубавите пожелания  Hug Да ви се връщат тъпкано!

Гани честит празник и на теб! Да си жива и здрава и много обичана!

Сваке мерси Hug Да е честит и ТМ!
Както и татито на Лу!

Вени отново е на ниво с подаръците smile3501
Скрит текст:
По между другото, и аз вече си имам лична маникюристка или по-точно казано - станах опитно зайче на сестрата на ММ( зълва?) и съм много доволна от този факт. Фук-фук Sunglasses

Слив браво на младежа! Попътен вятър и успешна реализация!

Нези на о. Тасос ли сте? Нещо такова си споням. Завид-завид Blush Много ми харесва там, някак си спокойно и уютно ми е там, точно като за почивка Heart Eyes

Рейн наистина залипсва, радвам се да те видя отново Hug

Мери лек път и приятно из Търкиша Hug

А Нели къде е шетала пак? Май съм изпуснала newsm78
Благодаря ти за милите думи Hug

А на варненската среща не пихте ли фрапе? Ъм?

Миж на една вълна сме Wink
Виж целия пост
# 347
 Мили момичета, добър ден! Днес за добро утро отсъствах. Ама ходих до поща. Не участвам в играта, но някой се е сетил за мен и ме направи участник с пакет. Изненада ме милата Маришка.  Heart Eyes Снощи като се прибрахме, намерих на бюрото известие  и днес ходих до пощата, че иначе до понеделник трудно щях да издържа. Получих страшно красива книга, луксозна и много, много желана от мен. Още като я споменахте /мисля, че Лотхен първа писа/, като я видях в нета, после пък я разглеждах в  Хеликон и наистина щях да си я купя, ето я красотата:

 

 Красота е, арттерапия за възрастни. Ще се възползвам от нея, само трябва да си взема едни хубави моливи, каквито заслужава книгата. Маришко, благодаря ти за сърдечното послание, което не си ми написала, но ми каза с книгата. Успях да го разчета.  Hug

 Приятна среща е имало във Варна, много ви се радвам на трите хубавици. Представям си детската лудория каква е била. Иси е влюбена, тъй ли?!  Heart Eyes Има вкус, има.  Simple Smile Heart Eyes

Мимка, днес видях твоята приятелка, поздравихме се като близки познати. Чудна жена е!  Simple Smile

Мери, приятни разходки и приятен отдих!  Hug

 Маришко, ти прати подарък на мен, а оглеждаш ли се дали на теб някой не ти е пратил.  Rolling Eyes

 Преглеждайте си кутиите, момичета. Не пиша конкретно за Маришка, за всяка от вас се отнася.  Peace

 Кости, писала си малко преди мен.  Hug На другото място сигурно съм писала, че ще липсвам малко, затова не знаеш.
Скрит текст:
При майка бях за няколко дни. Разпусках, но вече се прибрах. Пак ще отида сигурно, но ще видим кога.
Прегръдки за теб!  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 348
Нели, чудесно те е изненадала Маришка. Тази книжка и аз я заглеждам вече няколко пъти, но ще остане за по-нататък,  сега финансите са в други насоки. 
Аз приключих с подаръците на Кати. Днес дойде и последния. Мислех да си идем на село с Кати, но чакането на куриера ми обърка плановете. Сега ще се наместя до Кати в леглото с книжка в ръка.
Мери, лек път, да се забавляваш много.
Имало варненска среща. Супер.

Виж целия пост
# 349
Привет и от мен Simple Smile!
Пак горещ ден. У дома всички се жалват, но аз съм от топлолюбивите, а и като си спомня миналото странно мокро лято, тайничко се наслаждавам на жегата (е, на дебела сянка).
Хубаво е, че всички сте добре. Завръщате се, срещате се Simple Smile. Лотхен дано вече не се притеснява за нейните хора!
Тук водата тази седмица не е спирала, но днес за разнообразие ни резнаха тока. Пак ремонт. Така се поддържаме бодри и изобретателни Laughing.
Децата беснеят с една тяхна приятелка, топуркат нагоре-надолу и яко разхвърлят. Майка ми лекинко си изпусна нервите, навика ги и сега всички са сърдити. Аз го играя медиатор в този конфликт на поколенията Laughing.
На баща ми ще му оперират окото другата седмица. С глаукома е и много се влоши тази година. Операцията на първото по-засегнато око мина зле, получиха се всички възможни усложнения. Дано този път се избегнат тези неща. Няма друга алтернатива, ще загуби и малкото му останало зрение Praynig.Ще ви помоля за стиснати палчета, като дойде моментът.
Нели, чудна книжка! Ех, тази Маришка! Чудя се аз дали бих имала търпението да оцветявам, не съм много по пипкавите неща.
Алекс, чудесен рожден ден ще има твоята принцеса-лъвче! Hug
Приятен плаж днес на тези, които се препичат,лек път на пътуващите и въобще прекрасен ден на всички!
Виж целия пост
# 350
Хаха, Миме, любовни трепети  Laughing
Ми то така е и в света на възрастните, като се замислиш - жената с пеперуди в стомаха "Ще ми се обади ли?", а мъжът заспива кат' пън  hahaha
Много сладки бяха дечковците  Heart Eyes

Нели, чудна изненадка имаш! Ех, тази Маришка - сърцата душа е тя  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 351
Нел, ами аз ти го бях написала, обаче коефициентът ми на разсеяност е много много висок левъл  hahaha Joy Питай Мери  smile3532 И стана така, че като се прибрах, в "моята" книга имаше писмо и книгоразделител, а "твоя" стана заплютата за друго. Blush  Joy Joy  Laughing Е, тва е. Кво да се прави, може да ми викате Паганел вече  hahaha Опаковала съм ти писмото и разделителя в един плик, ама нямам марка (....ни ми са смейте сиа, чувам ви....) и замислям грандиозния план да ти го пусна  smile3532
Авлигче, стис палчета  Praynig
Кости и Гани, все ви забравям, на всяко сядане на компа! Пожелавам много, много радост и любов и на двете ви  Heart Eyes   bouquet  И на Кости още веднъж, заради двойния повод  Party  Hug
Въъъй... да не би другарче да ми е Лоренка на мене??! Че аз не си получавам известията редовно. А така уверено си заплюх Петето сърчице, че направо...  Thinking д'н'мЪ метне Лоренката в Оркестрото  Mr. Green Освен понеделник да търча да гледам до поща.  Flutter
Виж целия пост
# 352
Авлига, стискам палци всичко да е наред при баща ти и операцията да мине успешно!
Пак сте имали прекрасна среща варненки и софиянка,гледам любовни трепети, Миме, стягаш ли чейза? Кали,дано си добра свекърва Simple Smile
Нелко,най хубаво е при мама,дано си си починала Hug
Оттеглям се при Щиглецът...

ПП,сваке свекърът беше рожденник,не ММ Wink, ама и ММ да ми е жив и здрав де!
Виж целия пост
# 353
Нел, ами аз ти го бях написала, обаче коефициентът ми на разсеяност е много много висок левъл  hahaha Joy Питай Мери  smile3532 И стана така, че като се прибрах, в "моята" книга имаше писмо и книгоразделител, а "твоя" стана заплютата за друго. Blush  Joy Joy  Laughing Е, тва е. Кво да се прави, може да ми викате Паганел вече  hahaha Опаковала съм ти писмото и разделителя в един плик, ама нямам марка (....ни ми са смейте сиа, чувам ви....) и замислям грандиозния план да ти го пусна  smile3532


 Е, няма такъв човек просто. Хиля се, хиля се неимоверно много. А ти си душа, Маришко, сигурно носиш не само една душа. Добрината ти дано се връща при теб стократно.  Hug

 Кали,  Hug!
Виж целия пост
# 354
Абе, Мариш, голЕм си заплес  hahaha!
Ти ме беше питала по-назад откъде ми е хрумнала идеята за чашата на Точи - начи аз не съм чак толкоз умна  Mr. Green. Първоначално търсех пъзели, но се отказах, защото се опасявах да не дублирам. После започнах да ровя за аксесоари за фотоапарати, защото зная, че това е другата й страст и случайно попаднах на чашата, това е Simple Smile.
Виж целия пост
# 355
Марииииииш, изби рибата Grinning Grinning Grinning  е, поне не си й пратила оцветена книжка, нали? Тоест, твойта Grinning
На моя приятел баща му от някъде е взел (или са забравили на работата му) флумастери, обаче са с различни капачки и той ме пита защо Grinning казва после че има и бели 2 бр и аз като чух, че има и бели флумастери и като скочих да му показвам "магията", много се забавлява Grinning  като малка бяха много модерни и беше "голяма работа" да имаш такива Grinning
Много жега, бре!
Виж целия пост
# 356
Хо хо, Мери, ще я вкараш в размисли 😃.Наистина е голяма жега! Даже спрях да чета, подпалих се😨!
Виж целия пост
# 357
Ние преди малко се прибрахме от плаж, хапнахме и отмаряме 😊
Наистина е много горещо, но морето е идеално 😁
Венка, абе аз защо си мислех, че ти чете Немезида? Явно съм в грешка...
Снимки край басейна задълже нали знаеш?? 😂
Кости, да на миньонска вълна сме  Hug
А довечера с кого ли имам среща? 😊😉😄
Виж целия пост
# 358
Миж, и аз така мислех преди няколко месеца, даже и тогава пак го коментирахме😊, ама не съм.
Аз имам една снимка по бански, а мойте хора се скриха и няма кой да ме фотне. Ше се примоля на спасителя  😋
Виж целия пост
# 359

А довечера с кого ли имам среща? 😊😉😄

 newsm53 smile3521 newsm47

И ние се топнахме вече в моренцето и сега се хоризонтирахме, че някоЙ хора са спали само 1,5 часа  Crazy- ама беше страхотно на другарската среща, имаше хора, които видях за пръв път след 25 години...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия