Сладкарничка за книги - тема 49

  • 25 307
  • 740
# 330
ДУ Hug
Първо кафето, че съм крива Confused Днес е фрапе  Flutter

Някакъв пиян идиот реши в 5:15 сутринта да крещи и псува под терасата #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Надявам се след малко да се приспя отново с филм Tired
Хубав ден  bouquet
Виж целия пост
# 331
Ду Точи  Hug тамън си викам,  всички спят още ...
Аз днес се излюпих кято кукувица в 6 ч. Наспана. А де?  Mr. Green
Днес ще се събираме с приятели да отпразнуваме рд на мъжлето, на вилата ще го правим, малко градински цър пър в жегата, много обичам такива купони Simple Smile
Мерче,  ноктетата ти са трепачески  Heart Eyes
Пия кафенце с Точито и ви пазим тишина Simple Smile
Виж целия пост
# 332
ДУ!   bouquet

Идвам във Венината пераческа тема.. на 22 стр.  ooooh!

Кафе съм пила, с четириног сме се разходили, разписвам се при вас, тренирам.. и май ще поемам към Витоша.  Flutter

Подаръците ги видях още като ги качихте.  Blush  Heart Eyes  Mr. Green Много се изкефих на Мерината хавлия и Точковата чаша. Чашата в първия момент реших, че е някакъв сувенир.  Blush  Не помня кога разбрах, че е чаша - когато писахте или преди това.  Joy   Нося руса душа.  hahaha
Изборът на двете книги ми хареса!  Peace  Точ, ще останеш доволна от четенето на книжката.  Peace Мерри, взимай Марсианецът да пътува.   Party

Мария, Вени   bouquet   bouquet   bouquet

Някой друг няма ли да пищи с пакет!? Лоренка не прати ли?  newsm78
Нещо друго по морето днес, утре ще се случва ли!?  Whistling

Кости и Гани, да са живи, здрави и много щастливи!!   bouquet   bouquet   bouquet

Маришка, 31.07-03.08 ще съм в Търново. Но не знам нито на 31 кога ще пристигна, нито на 3 кога ще тръгна.   Confused Евентуално на 2 може да имам време за кафе, преди обед, ама не е много сигурно.  Blush Ти в кой квартал в Търново се подвизаваш?  Heart Eyes

Евилан, друга отпуска планира ли се? Гадно е да ти строят, шумят и вдигат прахоляк под носа, докато си на почивка.  Crossing Arms

Алекс, не разбирам от деца, но мисля, че Кати има достатъчно подаръци.  Blush

Кали, много се радвам, че за ден ти е минало неразположението!!  Hug Наслаждавай се на почивката, мъжете ти и Киндъла.  Wink  Heart Eyes

Видях/разбрах, че имате маникюр, а с педикюра как сте!?  Mr. Green

Нези, днес пиеш ли кафе на плажа?  Crazy

Вив, приятно изкарване на вилата!!  Flutter

А Петя сърчице, къде е?

На всички хубави почивни дни!! Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 333
Верно,че сърчицето, се губи нещо  newsm78, дали не е отпускарка?

Добро утро и мерси за фрапенцето,Точ! Не мога да забравя на Созопол преди 100 години как едни французи се разправяха на французки език под моите прозорци.Аз се събудих и започнах да викам"Ей,мосю,спри да викаш",той не ме отрази,но като стана ММ и като се развика на нашенски с мамата,веднага го разбраха  Mr. Green
И ние днес ще ходим малко на барбекю под някоя дебела сянка.
Виж целия пост
# 334
Добро утро и от мен, благодаря за фрапенцето, с удоволствие си взимам  Crazy

А след малко ставам да си правя истинско кафе.

Нели, вече си си в града нали? В понеделник да ти пусна пакетче?

Мери, как не са пуснали мотористите с глобуса, та това си е техен номер, гвоздеят на програмата, както и колелото на смъртта и двата номера са без предпазни техники, дори при колелото има и смъртен случай и от тогава, ако го има в спектакъл го правят Александра и Николай Балкански...
Хубава събота от мен!
Виж целия пост
# 335
Хаха, Слив, друго си е това с мамата, все интернационално звучи  Joy
Сърчицето ми избира книга и така се е захласнала, че не се сеща да пише  Wink
Рейнче, над пазара по стълбите  Heart Eyes Не знам точно кои дни ще сме там, ще имам предвид за 2-ри и ще ти пиша. Би било идеално, защото и Мариета ще е на линия  Hug
Вениии, чашата на Точ е маниашка  Mr. Green Как я намери?  Heart Eyes
Утре ще водя Гушко на куклен театър в мола от 11 ч., ако някой с детенце е навит на такава весела културка, да свирка, да се разберем на лични  Hug
Виж целия пост
# 336
Хоппп и аз тук  Flutter

Взимам си от на Точ фрапето  Hug

Точ,дано си успяла да поспиш  пак  Peace


Моето другарче ,защо така не се хвали пратих пакета в четвъртък хммм взех да се притеснявам значи  ooooh!
Виж целия пост
# 337
ДУ  Hug
И аз се наспах рано в 7, но реших да се поизлежавам и отнесох до 9.30...
Слив,забравих вчера да ти честитя за племенника, да е жив и здрав и попътен вятър в учението и живота му пожелавам!
Точи,мерси за кафенцето, а ти си доспи...Напиши ми само за кога се променят плановете.
Рейни,беше залипсвала Hug
Гушки на всички и хубав ден!
Виж целия пост
# 338
Деси, нямаше нито едно от двете.. Sad
Приготвих си Пазителката и Марсианеца за изпът. Тръгвам към 12 и 20 Simple Smile
Виж целия пост
# 339
Хм, Лоренка, пиши на Нели да предупреди другарчето да се оглежда, Аз например на два пъти си намирам бележките да се търкалят по пода, спокойно можеше и да са в боклука например.
Пътуват ли и други пакетчета?
Виж целия пост
# 340
Опитах се да проследя пратката ,но естествено не се получи тези БГ пощи са ужасни  #2gunfire
Виж целия пост
# 341
Как сте, прекрасни?  Hug
Тук нета ми е отвратителен, форумът ми зарежда по два часа и не смогвам да ви прочитам и да се включвам адекватно, за което се извинявам  Embarassed
Вчера срещата с Точи и Мария беше чудна, но то няма как да бъде другояче с такива слънчеви момичета  Heart Eyes
Децата тичаха като за световно, играха като отвързани. Вечерта като изкъпахме Тони, черна вода падаше от него  hahaha; заспа като талпа.
Сега ще се стягаме за обяд и трябва да изчезвам.
Силни прегръдки от мен  Hug
Виж целия пост
# 342
Дребна за сметка на това не ѝ се лягаше, любовни трепети, какво да правиш  hahaha
Форумът е ужасен ужас от 203 дена, зареждането е кошмарно и с хубав нет.
Виж целия пост
# 343
Ех, какви трепети сте имали Grinning
Лоренка, пиши на Нели Simple Smile
Аз пътуваммм, живот и здраве ще пристигна утре сутринта към 4-5 Grinning
Виж целия пост
# 344
И аз съм с гаден нет, а и пиша от тел., защото се припичам на басейна, но разбрах, че почваме да се сродяваме 😇😉!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия