Сладкарничка за книги - тема 49

  • 25 307
  • 740
# 375
Кали  ooooh!...
Скрит текст:
Едно от дивеещите днес в басейна просто ми направи впечатление с отвратителното си възпитание и поведение. От чисто любопитство се огледах кои са родителите му и без да исках станах свидетел на разговор, в който майката се оплакваше, че си била забравила пръчката за селфита  Shocked ooooh!.... Просто нямам думи.
Виж целия пост
# 376
Ето ме, преди малко се върнах от срещата  Grinning нетът ми е ужасен тук, дано успея да публикувам...
Мариетка е невероятно мила и лъчезарна дама, въпреки че се виждахме за първи път, имах чувството, че съм я познавала цял живот  Heart Eyes Съпругът й също е много интересен човек и много си отиват двамата! Излишно е да казвам колко хубаво изкарахме, пихме си мохито,  само на Адрианчо му беше малко скучно, но детето се държа прилично и геройски издържа разговорите на възрастните  Laughing
Говорихме си за страшно много неща, толкова теми обсъдихме, че се чудя как успяхме  Laughing Мъжките ни половинки също не скучаха, а намериха общи теми и интереси . Получих много ценен за мен подарък от Мариетка - четирилистна детелина, която смятам да си я нося с мен  Heart Eyes имам си още и сладурско бухалско огледало, ръчно излят глицеринов сапун и много готин лак  Flutter много, много ти благодаря, Мариетка, за прекрасната среща, за подаръците и се радвам, че ни се удаде възможност да се срещнем на живо!  Heart Eyes това са емоции, които са безценни!  Heart Eyes

Чудя се аз какво е това Зелено кимоно и реших, че е поредният слънчасал потребител, дошъл незнайно защо в темата ни, а то наша Сливка  Joy
Виж целия пост
# 377
Скрит текст:
Ето ме, преди малко се върнах от срещата  Grinning нетът ми е ужасен тук, дано успея да публикувам...
Мариетка е невероятно мила и лъчезарна дама, въпреки че се виждахме за първи път, имах чувството, че съм я познавала цял живот  Heart Eyes Съпругът й също е много интересен човек и много си отиват двамата! Излишно е да казвам колко хубаво изкарахме, пихме си мохито,  само на Адрианчо му беше малко скучно, но детето се държа прилично и геройски издържа разговорите на възрастните  Laughing
Говорихме си за страшно много неща, толкова теми обсъдихме, че се чудя как успяхме  Laughing Мъжките ни половинки също не скучаха, а намериха общи теми и интереси . Получих много ценен за мен подарък от Мариетка - четирилистна детелина, която смятам да си я нося с мен  Heart Eyes имам си още и сладурско бухалско огледало, ръчно излят глицеринов сапун и много готин лак  Flutter много, много ти благодаря, Мариетка, за прекрасната среща, за подаръците и се радвам, че ни се удаде възможност да се срещнем на живо!  Heart Eyes
това са емоции, които са безценни!  Heart Eyes



 Добро утро!   bouquet

 Много ме радва срещата в Поморие. Това в червеното важи за всички срещи, които се състоят, така хубаво го е написала Миж. Дано имаме повече възможности да се срещаме и запознаваме! Безценно богатство сте за мен, момичета!  Heart Eyes

 Май сама си пия кафето.  Wink

Мариет сигурно вече направи снимки на изгрева. Ще си каже, чакам и тя да сподели впечатления от морето.  Hug
Виж целия пост
# 378
Добър ден!!   bouquet

Нели, не си сама. Но моето вече го изпих, след час ще почвам второто.  Wink

Много се радвам на поморийската среща, както и на варненската от онзи ден!!   Hug   Лятото морските срещи взимат превес над софийските.   Laughing

Маришка, Гигич, Кости, Нели  Hug


Тази книга за оцветяване и на мен ми хареса. Съвсем скоро научих, че има такива книги за възрастни от вас, ако не бъркам. Лотхен, ти ли си била!? Не помня.  Embarassed   Я споделете повече с Мариша!!
Гледах книгата с мандали и мислех да си я взема. Може пък и да си я подаря. Имам моливи, купих си ги преди 2-3 години. Само трябва да си ги намеря.  Laughing

Лотхен, как са твоите хора – щерката и ТМ?

Авлига, стискам палци!!  fingerscrossed fingerscrossed  fingerscrossed

Кости, да - сестрата на ТМ ти е зълва.  Laughing


.... любовни трепети  Laughing
Ми то така е и в света на възрастните, като се замислиш - жената с пеперуди в стомаха "Ще ми се обади ли?", а мъжът заспива кат' пън  hahaha

 newsm10  newsm10


Мерри, каква е магията с белия цвят?   Blush

Титина, много празен залива. Но на мен така ми харесва.  Peace
Скрит текст:
Не мога да търпя тълпи от хора около мен, особено ако съм на море, планина, река или някъде другаде в природата.
Аууу, нарушават ми спокойствието.  #Cussing out  Много съм 'начи капризна, към тези моменти.


Слив, за мен си Слив и няма как де се обръщам към теб с КимоноWink Heart Eyes Hug


Скрит текст:
Едно от дивеещите днес в басейна просто ми направи впечатление с отвратителното си възпитание и поведение. От чисто любопитство се огледах кои са родителите му и без да исках станах свидетел на разговор, в който майката се оплакваше, че си била забравила пръчката за селфита  Shocked ooooh!.... Просто нямам думи.
Не знаех за съществуването на тези „пръчки за селфита”, докато вчера не отидох на Боянския водопад.. и не видях поне 15 такива там.  Shocked  Shocked  Добих един втрещено-учудено-идиотски поглед, когато две наточени големи бели птици, подобно на китайката на Слив, не застанаха пред нас, да се снимат, а зад тях водопада... OMG  Всички други думи са излишни!!  smile3505
Виж целия пост
# 379
ДУ  Hug
Виждам едни прекрасници на една среща ,много ви се радвам момичета  Heart Eyes
Много ми става хубаво от тези прекрасни сектантски срещи!
Кали,нямам думи,дано малчо да е добре!
Хубав ден момичета!
ПП,Рейни,Нели Hug
Виж целия пост
# 380
Добро ви утро, мили момичета  Hug
Еее, направо кеф да ви мисли човек, които сте на моренце  Flutter  Party И аз искам при вас  Crazy
Рейнче, книгата е с едни плътни страници (можеш и флумастер или бои да ползваш, няма да се прецака) и с контурни рисунки на красоти - листаци, шубраци, цветя най-различни и тайни ключета. Има и достатъчно свободно място, за който има трън в з**ника  Joy Ами, не мога добре да я опиша, може би да й хвърлиш едно оЧо... аз не съм от търпеливите, обаче това ме грабна и ме оплете в шубраците  Party Crazy
Утре ще ходя до поща  Crazy Другарче, спри ме, ако ми мислиш айрян и не е нужно да трамбовам У жегите  Crazy
Слив, нещо не мога да си обърна пръстите и да ти река "Кимоно" или "Ким", но иначе звучи интересно  Wink Дълбочинен анализ, викаш  Joy дълбочинен анализ не върви в плитки води, душо златна  Joy  Heart Eyes
Айде  Heart Eyes приятен неделен ден   bouquet Hug
Виж целия пост
# 381
Добро утро и от мен!
Да не казвам в колко се събудих,но поне спах сама в стаята.Малкият вчера цял ден говори за духове с едно детенце от блока и вечерта естествено го беше страх да спи сам.
Няма как да спя и с тримата на едно легло,та си създадох царство.

Кали, възмутена съм #Cussing out.Не съм сигурна аз колко спокойно мога да реагирам в подобна ситуация.

Сигурна съм,че Мариет и Миж са изкарали страхотно.Прекрасни сте!

И аз пак съм си Синя слива. Hug
Установих,че с какъвто и ник да се прекръстя,не мога да се възприема с него.Няма значение дали съм дреха,камък,дърво или каквото и да е.
Виж целия пост
# 382
Аз днес съм в траур, Кирето ме изостави  Confused

Чудна срещичка Миж и Мариет  Heart Eyes

Кали, нали аз предложих да отидем там и много мъчно ми стана, но нали и аз нямам опит с гаменчета...
Виж целия пост
# 383
ДУ и от мен  Hug
Спах, ама не се наспах. Искам още  Mr. Green
А днес имам 100000000 задачки  Rolling Eyes Някой иска ли да дойде да пусне прахосмукачка и да мине със стирка вместо мен. Аз ще си подпирам кръстчето на дивана  Mr. Green Blush
Виждам, че всички сте добре. Повечето ви няма, ама лятото е така Peace
Чух, че в Поморие имало среща  Flutter
Мярнах някакво Зелено кимоно, ама беше на Сини сливи Hug
Маришко, посмях се с теб hahaha
Кали, аз още не мога да повярвам, че нарочно го удариха Тони  Rolling Eyes Явно и аз не съм свикнала с гамени, а не е като да съм расла в саксия  Crazy
Книгите за оцветяване ги гледах още като ги мярнах в списъка на Лоти. Определено мисля да си взема една, заедно с кутия с моливи и пакет флумастери  Blush
Рейни, магията е в това: имаш например син флумастер със зелена капачка, той си пише синьо, ама като минеш отгоре с белия, става магия - синьото става зелено  Shocked Crazy Mr. Green Много рисувахме с такива в училище  Blush
Еййй, искам да оцветявам книжка Blush
Хайде душици, че много неща имам да свърша, а пък всичко върша бавно  ooooh!
Прегръдки. Ще пиша, когато мога Hug Hug Hug

ПП Мимка, не може ли да се реанимира Кирето? Sad
Виж целия пост
# 384
Миме, то няма никакво значение мястото за конкретната случка. В София ела да видиш какъв е ужас по детските площадки, не е за разправяне  ooooh!  Тъжно е, като си помислиш, колко глупост, кифлеене и селяндурщина има навсякъде  Tired Все по-трудно се срещат нормални хора. Затова общуването ми с вас е като някакъв оазис  Heart Eyes
Точи, те са били две момчета, но единият не можах да го хвана. После видях, че и двамата бяха с една компания от възрастни. А едно доста по-голямо момиченце потвърди казаното от Тони, затова си мисля, че не е било невинно и "по случайност".
Но стига за това! Минало заминало!
Важното е, че нашите деца играха чудно помежду си, а и ние си изкарахме страхотно  Hug

Сливче, така най си те харесваме  Hug
Виж целия пост
# 385
bye Innocent Heart Eyes

Идвам много по терлици, момичета, пропуснах последните седмици да ви навестявам и залипсвах страхотно тук... Разни проблемчета, тревоги, после ходихме на море, почивка, празник вкъщи и свързаните сложни организации и не на последно място - без компютър, което си и продължава да е факт де. Sad Знам, че сигурно някои от вас са ми се поразсърдили и са се засегнали и съжалявам за това. Добре, че ви виждам по други места и не изпускам прекрасните срещи и други радостни събития! Wink

Щастливито Миж Heart Eyes, почнах Харито чак след като се върнахме от морето, да не го мислиш. Laughing И докато се усетя изгълтах 100 страници, нещо твърде нетипично за мен.

Прегръщам ви всички отпускарки! Wink
Виж целия пост
# 386
Ето ме и мен, чак сега се добрах до компютъра Hug...
Миж вече е писала, но да си кажа и аз - безкрайно, безкрайно щастлива съм Party! Миж ми беше другарче в една игра и много исках да я прегърна на живо Hug! Радвам се, че успях, дано не съм я задушила с прегръдките си Rolling Eyes...тя е невероятно слънчев и прекрасен човек, ТМ също е много готин/е как другояче, рокер Wink/. Сигурно досадих, че устата ми не спира, ама Blush...пък и дребният накрая ме изнерви, но наистина беше закъсал за сън, защото като се прибрахме заспа мигновено. Нямам да казвам, че накрая ме хвана мохитото и ММ ме спука от бъзик  Laughing
Имам си невероятно прекрасна книга - Какво знам със сигурност на Опра Уинфри, Весе, благодаря ти за този ценен дар, усетила си какво обичам и от какво имам нужда да чета. Мислех да я прочета на един дъх, но няма, ще чета по разказче-две на ден, за да си имам мъдрост, сила, вяра, вдъхновение и надежда за по-дълго време, за да ми напомня за прекрасните хора, които открих тук Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes! на нейния фон моето ню-ню подаръче е нищожно  Outta Joint
Още ме държат емоциите, личи ми сигурно по писането...

Иначе днес морето е прекрасно - тихо и кротко, топла вода и киснахме почти 3 часа. И да се похваля - малкият се научи да плува - всъщност научи го батко му, купихме раменки, че досега все с пояс, ама то не става с него. И да ви кажа колко ми беше хубаво като ги гледах двамата, как батко му се грижи за него, а малкият му се доверява напълно...ето това е то смисълът да имаш брат или сестра и моята вяра и спокойствие, че и след мен те ще са заедно и добре Peace...
Нелинце, утре ще е моят изгрев, тази сутрин си поспах...
Кали, изключително неприятно и гаменско, дано Тони не остане с лош спомен от този момент, без думи съм Sick.
Виж целия пост
# 387
Прибрахме се и ние, пф, не ми се тръгваше!

Миме, какво му умря на Кирето, всичко ли  Confused?
Виж целия пост
# 388
Здрасти Hug
Това за броените дни много вярно са го казали хората. От утре пак на тръстиката и няма да има време за адаптация, че започва отчетността. То може и да е по-добре така, за да не се помотавам и да си мисля колко добре ми беше да съм в отпуска Laughing

И тук и там   Wink прочетох за много хубави срещи. Наистина сте прекрасни момичета Hug Емоциите, които струят от снимките, милите подаръци, които си разменяте, ме трогват Hug Hug Hug Кали е права, че тук е оазис  bouquet

Днес имах една приятна мързелива неделя. Сутринта се тръшках, че трябва да готвя в жегата и синът ми много бързо ме нави да не готвя, а да отидем да ни почерпи за имения си ден, който беше миналата седмица, когато ние с ММ не си бяхме в къщи. В ресторанта срещу мене седеше Николай Дойнов със съпругата си - много чаровно момиче.  Simple Smile Като се прибрахме, се отдадох на Сиси. Книгата не е шедьовър, но ми е много интересна, защото през последните две-три години пътищата все ме водят по места, свързани с нея. И сега подредих в стройна редица всичко, което съм видяла и научила преди.
Виж целия пост
# 389
И ние се прибрахме  Simple Smile Вярно, че броени дни бързо минават, а когато са само два дните, още по-бързо  Joy
Доволна съм обаче, починах си многог добре, почернях, а как спах само, не е истина!  Heart Eyes Винаги много хубаво спя на морето, сигурно от морския въздух  Thinking

Мариетка, много ще се радвам, ако книгата ти хареса  Heart Eyes Опра е уникална жена! Даже мислех да ти я надпиша с посвещение - "Книга, написана от една забележителна жена поднесена с обич за друга забележителна жена" с Hug
Но не знаех обичаш ли да са ти надписани книгите и затова се въздържах... но ето, сега знаеш, че книгата има посвещение  Hug

Скарамушче, значи не яде царевица с Хари?  Thinking аз се чудя защо така спокойно спя напоследък, а то заради това  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия