ние май сме по-добре, ама не смея да се похваля или зарадвам, че

Снощи си поваля порой и разхлади, ама за малко. Толкова да мразя горещото време
не знам дали защото съм зимно бебе, ама 1000 пъти предпочитам да ми е студено - обличаш се, завиваш се, толпа напитка и си ок, а с топлото - ако можех и по без кожа щях да остана вече.Измайсторената от мен играчка вече е разпарчатосана - не ми е много здраво тиксото явно
голям кеф е сега с едни големи копчета - слага ги навсякъде, пресипва си ги, навира си ги между пръстите на краката. Общо взето това й е любимо занимание - да си завира неща между пръстите на краката.
иска ми се да й сипя бобчета или друго да си пресипа, ама всичко завършва в устата, така че ще почакам малко. Другото е че вече много се кефи да гледа детски и да слуша песни - залива се от смях на Маша, говори им. Новият хит е една песен за черния котарак на Бон бон.И да ви попитам попадали ли сте на книжка с картинки на ежедневните дейности? Искам да й показвам картинки и да учим, че сутрин се става мият се зъбите, ходи се в тоалетната, после закуска и тн. Но тук няма такива...
А сутринта се замислих,
) Казва като се изпишка, че е направила мокро и настоява да й бъде сменен памперса, а аз си мисля, от това до казване преди да пишка е по-лесно. За акането си казва преди да свърши работата, май защото й е по-лесно на гърнето. Само това пусто ядене. Тия дни какво ли не изчетох и ми писна от теориите и "практичните" съвети - да предлагам различни храни, по няколко пъти, хем да не е много голям изборът за да не се обърква; хем да не я насилвам, хем да я слагам в столчето, а не да я храня докато обикаля, еми като не ще да седи в проклетото столче...и по колко неща да приготвям на ден по 3-4, и накрая пак да ми яде хляб. Същата работа като миналата година - тормозя се, меря, струвам и накрая нищо - тя живее от въздух и кърма, а аз с опънати нерви. Май трябва да се примиря с факта, че имам злоядо дете, което няма да прояде, докато не навърши 10 години примерно 
Хубав и спокоен ден и да се приключват вече тия обриви, зъбоник и други тревоги
Не се вглеждай чааак толкова, да хапва каквото иска 



