Един път го къпа, но го облече без боди баш зимата.
Иначе разправя че е майка и баща, но хубаво че хората го познават, та не му вЕрват. 
Дано не е вирус.
Един път го къпа, но го облече без боди баш зимата.
Иначе разправя че е майка и баща, но хубаво че хората го познават, та не му вЕрват. 
джамче, сапунче, гръбче, кремче.
дано утре Нати е пушка
и се разминете ...
Така или иначе, да не си кривя душата, когато ми е нужно, може да се разчита на 1000% с всичко - трябва да съм приготвила хапването на малкото, храни го, играят си и определено на малкото му е доста интересно с тати, разхождат се и сами понякога, обилча го, сменя пампи, къпе. Може да направи всичко, което и аз, без муцкането. Ама трябва да му кажа. Е, това понякога доста ме дразни, че трябва да кажа, ама явно наистина му е нужно подсещане 

. 
. Аз много преживях отбиването .

А виличката я държи в дясната ръка.

И ние сме с пъпчици. Отдавам го на жегите, но обмислям още веднъж смяна на козметиката. 
, добре че е 3 и ни остава само още един.

Препоръчани теми