Тичане по плажа и усмивка - Февруарчето е на почивка - Тема 15

  • 37 768
  • 736
# 240
Честито на Евичка и от мен! Да е здрава и много добра кака! Simple Smile
Виж целия пост
# 241
Фрау Честита годинка и половина на Еви!
В тази жега хич не е до ваксини. Нашето педи тъй рече днес.
Бизи Той заспива с малко муц, но бързо му писва и хуква да играе. Аз не му обръщам внимание, присламчва се до мен на леглото и заспива от търкаляне. Вече 3 пъти заспива така от вчера. Даже не вярвам. Embarassed
Виж целия пост
# 242
Браво на Вили, пу-пу-пу Praynig Peace поощрявай тази метОда Mr. Green дано го установите като режим.
Играла съм го тоз филм - муц, играе, размотава ме, легна ли да се правя на заспала или просто да съм в спокойно положение, пък белким и той се усмири за заспиване, се ядосва, че майка му е положила кокали ooooh! дърпа ме за ръката да ме води някъде, или да го нося, кви ли не щуротии му измисля главицата дойде ли ред за сън Whistling ще измислям и аз нови работи, трябва все да го надцакам newsm78
Виж целия пост
# 243
Аз се правя на ангажирана и не му обръщам внимание. Така се отказва сам.
Виж целия пост
# 244
Хахаха, ох представям си ситуацията...туй нашто ще дойде да ме провери няколко пъти какво правя, че не му обръщам внимание и ако не му е интересно "нещото", с което се занимавам, ще ме задърпа към някое негово интересно "нещо". Затова ми стана смешно, да не се обидиш. Подходът те е супер , хубаво е и че идва от само себе си Peace
Виж целия пост
# 245
Абсолютно съгласна. Всичко е до дете. Вилито просто е готов, а на мен не ми се занимава с постоянно разнасяне. То и в тази непоносима жега ...
Виж целия пост
# 246
привет,
ние днес пак си се гледаме, че се събуди с едно подуто оченце. Няма никакви гурелчета и според лекарката, че го заведох веднага на очен е ухапан от нещо. Предписа ми едни капки, който ми се струват силнички и за сега ще пробвам само с изкуствена сълза, а ако не се оправи ще почна и капките.

Ние вечер гледам да седим на вън до към 21ч да дивее, после като се приберем баня , ако не е искал да яде на вън му давам пак яденето , каквото яде яде и му давам десертче, което е я каша, я данонино или плод, зависи какво и колко е вечерял. После го оставям малко да поиграе и по някое време към 22ч гледам да го кротна, че да заминава да спи. Та от няколко вечери го взимам в мен и му чета приказки. Даже снощи сам ми посочи книжката и седна при мен да му чета. Е не седи кротко да слуша, но някакси успявам да прочета поне една приказка и честно казано малко се кротва. После в мием зъбки и айде в леглото.

Честита годинка и половина на Евичка и фрауст   bouquet
Виж целия пост
# 247
Честита месечинка на Ева :*
Фрауст, според баш шаманката никви ваксини в тая горещина. Тъй чи ще чакам да ни мине "почивката" и на есен с песен.

Бизи, пробвай със заместител на муцкането - при нас проработи шише с АМ. Ама аз съм лоша и й давам с биберон с най-малката дупка - да се поизмори малко  Crossing Arms

Гери  Hug бързо да се оправяте

Дребното днес постави рекорд по хленч, киселеене и рев. Едвам издържа до 9 да заспи, ама от игротеката се прибирахме гушнати, да не ви разправям гърбът как ме боли. Беше й жега, не искаше да ходи с гащеризон, после се спъна в мен и си сцепи усната на пързалката, има някаква раничка на крачето май от някои обувки, въобще картинка. Накрая ММ го отнесе  Cry трябва ми вече сериозна хомюпатия...

Лека и спокойна нощ

Виж целия пост
# 248
Малеее, Гери, че ти си имаш 3-4 годишно така като те чета, пу-пу-пу, Влади проявава голяма доза самостоятелност, браво и на теб, че си го приучила Peace Heart Eyes
Черпя опит от вас и Феичка, пък и другите, които споделят  Peace

ау, Копче, с малка дупка АМ hahaha hahaha hahaha верно искаш да измориш Нати, представям си как се бори дятито  Mr. Green в този ред на мисли, като се отбием един ден, де да знам кога - скоро, по-натам..., трябва ли да давам АМ, тепърва да го уча на биберон или да го пие в чашка? Не е ли излишно АМ при условие, че той хапва кисело мляко, сиренце, пие айрянче...
Виж целия пост
# 249
Бизи щом пиете КМ може и да не се мъчите тепърва да се учите на АМ, така мисля аз. Мойто не пожела грам да пие и яде КМ, само това данонино прояде, ама то това колко е КМ не знам.
Иначе аз на Влади му давам АМ от шишето със сламка, че ние само от такова шише пием.
Копче мориш детето, па после се чудиш що не дебелее  Wink  Laughing Heart Eyes

Ей не помня коя от вас даде идеята за кубчетата , днес си получихме нашите и голямо редене пада Simple Smile.
Та големи благодарности  Hug

Опитвам се сега да го уча да си събира обувките, да връща играчки от където ги е взел и тн Simple Smile. За сега само се събува и си ги прибира в чекмеджето, даже едно вечер го направи без да му казвам Simple Smile, носи ги като му кажа дай обувките, че излизаме. Днес си върна играчка на вън от там от където я взехме на друго дете и хвърля неща в боклука като му кажа че е боклук.
Ако започне да си прибира играчките, да пуска прахосмукачката и да мие с парцала  Joy няма да се оплаквам повече от него  Joy, но ще почна да го уча да готви   chef и готово, ще мога да си отдъхна и аз, пък нека се тръшка колкото си иска  после Joy, няма да ми пречи  Joy

спокойна нощ на всички.
Виж целия пост
# 250
Добро утро, момичета! Simple Smile



Гери, браво и от мен на Влади за всичко! Аз бях с кубчетата.  bowuu Много са яки, аз съм супер доволна, че на Ралица още не ѝ е минал меракът, че с повечето неща е така - всяко чудо за три дни.
Браво от мен и на Феичка за хитринката, пък и на добрия Вили.  Heart Eyes
Копче, разбирам те, според мен вчера си беше такъв ден, кофти някак. При нас имаше редица от почти-злополуки, ако от това не побелея, не знам...  ooooh! Първо като се прибирахме сутринта на разходката, Ралица се опита да скочи пред една кола. Добре че е майчината интуиция, та реагирах светкавично. После докато се преобличах (хем тя беше в същата стая), изтича бързо-бързо на терасата, качи се баш като маймунка на един стол, за да надникне отгоре (от петия етаж  Shocked). Няма да ви казвам каква скорост развих и как съвсем гола се втурнах да я взема, та падна едно гушкане и един рев... Такива трагични мисли, които минаха през моята глава за тези секунди, само една майка може да ги роди.  Tired И накрая, понеже явно лошотията на деня не беше постигнала "успех", малката се изтърси от дивана със задно салто и падна точно с главата надолу. Няма такъв крив ден просто... И всичко става за части от секундата, направо съм се ошашавила - все е до мен, на една ръка разстояние и въпреки това нещата си се случват, а ти не можеш да реагираш. Ужас просто. Sad
Надяваме с това падане да се е изчерпало каквото е имало да става и така...  Praynig

Хубав ден от нас днес!   bouquet
Виж целия пост
# 251
Здравейте!
Sahasrara, реагирала си точно както трябва. Дано вече всичко да е наред!
Същата работа е и при Алекс, от няколко вечери не спи и на спалнята, само се върти и хленца, не заспива с часове. Той така и не прояде АМ, но яде КМ и сирене, питах доки и тя каза да не го мъча.
Чудя се дали да го запиша на кухня от септември, че идеи за ядене нямам вече.
Площадката при нас е с много дървета като парк и е много приятно в жегите, но и тук има едно ужасно дете, с много тъпа майка и всички са пропищели от тях.
Весел ден!

Виж целия пост
# 252
Принцес, не наближи ли вече терминът?... Как си?
Сахасрара, не се тревожи! Здрави са им главите на децата! Почти всеки ден е с нова контузия - краката, ръцете, главата... Направо е редник Райън. По-леките падания дори не забелязва - става, изтупва се и продължава. А най-много се страхувам, когато тръгне да тича към улицата. Опитвам някакви навици да създавам - да се държи за мен и да идва, когато види кола, но...
Виж целия пост
# 253
Хелоу! Да почерпя, че днес правим годинка и половина.

Вчера излизахме с братовчедките на Вилито, но дали от вниманието, постоянното навиране в лицето му което мрази, тъмното или вятъра се побърка и едвам заспа.
Лили Съвсем нормално е да ти минават такива мисли. Аз направо търча след него и живея в хорър филм, особено на 3-тия етаж. Crazy
Вилито е на цуки-цуки и почти нищо млечно не иска. Снощи му дадох от нашето пюре с масло и прясно мляко и му хареса щом се връщаше периодично за още. Решила съм да давам и АМ, но не вярвам да го пие щом ми го плюеше още като бебе на месец.
Ние също сме с хиляди синки по краката. Така се расте.
Виж целия пост
# 254
Гери, браво на теб. Ти беше ли го обещала Влади на някого? Ако не, аз го искам за зет. Само дето за снаха предлагам принцеса - тя.само знае да каже какво да се прави - буй, бечи Simple Smile
Ти как го научи да се събува? Някъде че на 18 мес вече трябва да могат сами newsm78
При нас на почит са кубчета тип лего. Строи кули и прави пистолет и вика Пау пау Simple Smile
Лили, буквално за милимундра, не за секунда стават нещата. Ако има да стават, иначе само ние да се изплашим Simple Smile Hug
Аз сега спретвам една бърза.леща за нея, а ММ е обещал пиле да готви.
И ако позволитв малко мрън - това да живеееш в къща не си е работа. Освен че кухнята и другите ни обитаеми стаи са на различни етажи и търча като коза по стълбите, сега като сме сами трябва и дворове да чистя и цветя да поливам, бляк.

Хубав и спокоен ден



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия