
Честита годинка и половина на Вили и фейчка. Много радости и по малко инциденти

И нашите крачета вече са целите в синини, но е нормално, гледам всички тук са така на неговата възраст.
Това с улиците и мен много ме плаши, но според мен до към 3-4годишна възраст трябва доста да ги пазим, след това вече според мен ще разбират по добре че там е опасно.
Копче сам се научи да се събува. Одлепва си лепките сам и се събува. Като излезем на вън ходи какво ходи и тръгне ли в пясъчника и се събува, не знам защо там с обувки не иска да влиза. После не мога да го обуя, та шляпа бос цяла вечер. Не знам какво ще правя зимата обаче, като няма как да се събуваме тогава.
Прави опити и да се обува, но не му се получава
Иначе сме се сватосали с Дидка на Безобидничка
Ние уж се пазим, като да слиза и ме търси, което от една страна е добре, но от друга не е. Даже по стълбите в повечето случай го мързи да слиза и иска да го нося. Но пък при нас за сметка на това лошото е че пляскаме децата. Уж се поукроти , но нервен ли е или се ядоса за нещо и току забърше някой шамар на кой му падне



Навън само вози бебетата и не дава на никой да ги пипа само аз

И наш младеж си събува сандалите, отлепва лепките и с няколко шута ги изритва от краката си. Ние си мислехме, че го прави щото са му умалели, а ти бяха наистина де, та му взехме следващия номер. Ама пак го прави
Опитва се също да се обува, много е сладък, залага сандала, откопчава го и се опитва да мушне краченце. А, и си слага шапката преди да излезем, една много си я харесва и без нея не излизаме. Е, понякога е на кестерме, ама пак добре му се получава. Разбира се, тя е първата която излита, като се изнерви навън на нещо си, дет не става на неговата. Пясъчниците хич не ги отразява - все едно ги няма. И съм доволна от това, щото площадката не е обезопасена и преминават всякакви кучета, бездомни, надомни, гълъби, котки и друга пасмина. Една беля по-малко на главата. На улицата се впуска- от къде да му схване главицата още, че колите не му мислят доброто, обяснявам, ама ...той е запленен от колите и от това, че се движат. Много обича да мине и да ги позабърше
) 