Тичане по плажа и усмивка - Февруарчето е на почивка - Тема 15

  • 37 768
  • 736
# 255
Привет на малкото дето останахме Simple Smile

Честита годинка и половина на Вили и фейчка. Много радости и по малко инциденти  Wink
И нашите крачета вече са целите в синини, но е нормално, гледам всички тук са така на неговата възраст.
Това с улиците и мен много ме плаши, но според мен до към 3-4годишна възраст трябва доста да ги пазим, след това вече според мен ще разбират по добре че там е опасно.

Копче сам се научи да се събува. Одлепва си лепките сам и се събува. Като излезем на вън ходи какво ходи и тръгне ли в пясъчника и се събува, не знам защо там с обувки не иска да влиза. После не мога да го обуя, та шляпа бос цяла вечер. Не знам какво ще правя зимата обаче, като няма как да се събуваме тогава.
Прави опити и да се обува, но не му се получава  Laughing
Иначе сме се сватосали с Дидка на Безобидничка

Ние уж се пазим, като да слиза и  ме търси, което от една страна е добре, но от друга не е. Даже по стълбите в повечето случай го мързи да слиза и иска да го нося. Но пък при нас за сметка на това лошото е че пляскаме децата. Уж се поукроти , но нервен ли е или се ядоса за нещо и току забърше някой шамар на кой му падне  ooooh!
Виж целия пост
# 256
Здравейте   Hug

Лили мерси за кафенцето,аз ще го пия следобедно Wink

Честита годинка и половина на Вили и на мама Феичка  Heart Eyes

Гери виж го от добрата страна, Влади като има мацка много ще я пази и никой натрапник няма да я наближи. Безобидничка да е спокойна за Дидка   Grinning

И Теди постоянно е в синини, най-вече по краката. Но лошото е че честоне гледа въобще къде върви. Гледа си нещо, спъва се или се засилва да бяга и все резултата е бам... И да се похваля, днес имахме изречение от три думи - мами дай туа(това)  Heart Eyes

Хубав ден и приятни вечерни разходки, че сега е много жега.
Виж целия пост
# 257
Здравейте, момичета. Радвам се да видя, че сме ви липсвали и сте мислили за нас.
Нямам много време сега да пиша, че малкия от понеделник е с темепратура, зачервено гърло, а от сряда и с кашлица и сополи. Температурата и зачервеното гърло минаха на 2рия ден, но кашлицата не иска да спира. Пием антибиотичен препарат и го продължаваме до понеделника, когато пак ще ходим на лекар.
Преместихме се в новият дом, но си чакаме още едната спалня (която ще е нашата) и дивана за хола. За сега само гостната спалня и на Мони стаята са готови. Е, кухнята също и трапезарския кът.
Скоро ще ви кача снимки, само малко да оздравее Мони и да ми остане време.
Бяхме пуснали почивка от 10ти до 16ти за Рибарица, нооооо я оптменихме. Да оздравее детето, пък тогава ще мислим къде ще ходим.
Поздрави и целувки на всички от нас   bouquet
Виж целия пост
# 258
Къти да се оправя бързо Мони  Hug
За кашлица пробвай с чай от Подбел, при нас я пресича за ден-два. Малко горчи тази билка, та му сложи захарчица малко за да го пие.
Виж целия пост
# 259
Няма шанс да му пробутам каквото и да е. Едвам антибиотика му давам и сиропите за кашлица и един противоалергичен (от днес)  ooooh! Като дойде време за даване на нещо не ме питайте как го давам, всичко му е втръснало вече. Дори сок не иска да пие от сламка, мисли сигурно, че го лъжа да дам лекарство Laughing
Виж целия пост
# 260
Здравейте и от нас Simple Smile

Къти Много  Hug и Мони бързо да се оправя  Hug Hug Hug
Феичка Честита годинка и половина на Вили Simple Smile

И Йоана е постоянно в синини, но хубавото е че пада, тупа се идва да я цункам и продължава. Мнооого рядко плаче като падне. И тя прави опити да се съблича/облича, събува/обува. Simple Smile Ние и купихме масичка със столче и сега на почит е да си рисува на нея, взех и и мозайка като от едно време и ги боцка, после си ги маха, но най-любимо е да вози парцалка в количката и да и прави манджа да я храни.  Joy Навън само вози бебетата и не дава на никой да ги пипа само аз  Joy

А пък най-новото от вчета е, че нашта девойка е направо влюбена в един батко. Докато бяхме заедно на кафе се почуди какво да му подава и как да го закача и след това само повтаря бати бати и като я питам бати Ради ли търсиш са едни срамежливи усмивки няма да ви казвам, с баща и  си умряхме от смях. Даже сутринта със събуждането започна да го търси и да ми показва че ще го целува  Joy Joy

това от нас хубав ден   bouquet
Виж целия пост
# 261
Честита 1годинка с половинка на Вили и мама Фея! Да е здраво хлапето, палаво и щастливо, а на мама и тати здрави нерви и всички радости на света Hug

Ех, Къти, ама че гадост. Това лято като че ли изобилстваше от всякакви видове вируси и вирусчета, дано подействат лековете на Мони и кашлицата се пресече! Peace
Честито новодомци  bouquet да изпълните дома с много детски смях и дърдорене, много любов и щастие, с много от всичко, което искате да ви се случи - нека бъде ваше Hug

Тели, ехааааа - изречение...колко бързо растат дечицата и се очовечват. Всяко тяхно постижение ме умилява. Браво на Теди Heart Eyes

Принцес, и аз обмислям да се запишем на кухня от септември - много ми похвалиха тук една на близо хем, гледам керван-колички се ниже между 11.30 и 12.30 в двете посоки. От няколко места ми я хвалят, че много вкусно и разнообразно. Ще взема да пробвам. Как се чувстваш, лека-полека натежава коремчето Heart Eyes

Сахасрара, има дни с редица перипетии наистина. За терасата и аз треперя и никога не го оставям без надзор там, нищо че няма нищо и на двете, освен кофата за боклук. Но много му е интересно да дърпа въженцата на простора. Обаче за беля да не вземе някоя пръчка да се отскубне от въжето и да го тресне по малката главица, че ...не ми се мисли, ако стане ooooh! Много гушки на сладкото Рали Hug

Нели, малка любовчийка сладка  Blush Simple Smile много са сладки  Hug

Сега да се изкажа за синките - имаме на челото, краката. Скрие ли една, до нея изниква друга. Няма празно. Май ни никнат зъби Rolling Eyes резци долни, щот досега имахме само два, и кътник. Пак стана жега. Комбинацията е умозастрашаваща #Crazy И наш младеж си събува сандалите, отлепва лепките и с няколко шута ги изритва от краката си. Ние си мислехме, че го прави щото са му умалели, а ти бяха наистина де, та му взехме следващия номер. Ама пак го прави CrazyОпитва се също да се обува, много е сладък, залага сандала, откопчава го и се опитва да мушне краченце. А, и си слага шапката преди да излезем, една много си я харесва и без нея не излизаме. Е, понякога е на кестерме, ама пак добре му се получава. Разбира се, тя е първата която излита, като се изнерви навън на нещо си, дет не става на неговата. Пясъчниците хич не ги отразява - все едно ги няма. И съм доволна от това, щото площадката не е обезопасена и преминават всякакви кучета, бездомни, надомни, гълъби, котки и друга пасмина. Една беля по-малко на главата. На улицата се впуска- от къде да му схване главицата още, че колите не му мислят доброто, обяснявам, ама ...той е запленен от колите и от това, че се движат. Много обича да мине и да ги позабърше  Shocked


 Mr. Green Понеже малко писах, да допълня: вчера на разходката взех едно смути със смокиня и си го поделихме с малкото. Много му хареса. Не знам дали беше редно, ама и смокиня натюр вече яде. Онзи ден пък уж да си поделим фреша от портокал, обаче си го изпи целия  Crazy поне се надявам да не е жаден. Щото вода само...много му е обиковено явно. Пие, колкото да се мокри и лигави с нея. Вчера взех термо-шише със сламка на Авент, пие от него чат-пат. Щото му е нова. Извадих от резервите (преди време бях купувала, но още не се оцени) преходна чаша, та сега е хит, съответно вървя с парцала след него Mr. Green
Виж целия пост
# 262
Момичета, благодаря ви за съчувствието!  Hug
Днес е къде-къде по-добър ден от вчера. Има си дни и дни явно.
Честит празник на Вили на Феичка! Да е много здрав и много внимателен със стълбите!  Hug
Сладурче Мони да се оправя по-бързо, за да потегля с мама и тати за Рибарица!  Heart Eyes
Браво за изречението на Теди, Тели! Страшно мило е това!  Heart Eyes
Бизи, и Рали много обича да дърпа въжетата на простора. Жалко, че никак не се ограничава с това... Добре, че сега спи да взема малко въздух...
Виж целия пост
# 263
Добре съм, благодаря! Термина ми е в началото на ноември.
Алекс и той е целия в ранички и синки, но така се расте явно.
Колко често им позволявате на мъниците да гледат детско по ТВ? Аз понякога му пускам за малко и той много се радва, особено на песничките.
Виж целия пост
# 264
Здравейтееее Simple Smile Тук съм,чета редовно ама няма време за писане май.Честито на порасналите дечица...желая им най-вече здраве.Болничките бързо да оздравяват.Ние биваме уж като изключим че трите кучешки тръгнаха да излизат заедно и започна да хърка носа.Водих я днес казаха само от черните капки да капя.За събуването-събува се сама и се съблича,само че някак трудно си вади първо главата и се получава борба Grinning Говори много,вече всичко и се разбира,даже нали сме на село през деня памперси не ползваме...Еее понапишква се ама няма как ще се научи.Друго няма при нас...цялата е в синини даже вчера се заби на ръба на масата и сега и очето е с раничка.Хубав ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 265
Честит празник Флауър и Вили!;)
Виж целия пост
# 266
Мерси момичета! Hug
Бързо оздравяване на Мони. Аз давам Апис при болно гърло, но в един момент се травматизират с всички илачи.
Мацето Възстанови ли се от операцията? Почна ли захранване?
Обувки сваля без усилие. Опитваше се да си слага чорапите, но много смешно защото само си завиваше крака. Зимата си реших проблемите с чорапогащници.
Вчера се пробваше да си чисти и ушите, но не нацелваше ухото. hahaha
Виж целия пост
# 267
Къти, бързо оздравяване на Мони! И на почивка да отидете здравички съвсем скоро!
Виж целия пост
# 268
Честит празник на Вили и на мама :*

Къти, бързо да оздравявате и да си починете.хубаво после след този ремонт  Hug

При нас днес беше затишие, да видим дали пред буря. Иначе тв много не гледа, но е пристрастена към Маша на лаптопа и понякога това за единствените 15 мин тишина, така че й се събира един час пред екран...много й е, знам, ама не мога да се преборя. Като я оставя на бабата и дядото и нон стоп работи тв. Въобще не го регистрират и не го осмислят, не ме разбират и слушат.

Лещата не се уважи, утре пак ще пробвам Simple Smile

Лека нощ и сладки сънища ( сега се сетих - вашите малчугани бълнуват ли? Дребното редовно говори на сън, особено рано сутрин преди ставане  newsm78 )
Виж целия пост
# 269
И Влади много обича да му се чистят ушите и след като направи той опит да си ги чисти сам скрих клечките за уши , че ме  хвана страх да не си бръкне в ухото с тях и да направи беля.

За ТВ-то - аз не мога без телевизор, не знам защо е така и май не е правилно. Денем не го включвам като работя, но свърша ли и обичам да ми бърбори. Дребния почти не го отразява. Пускам му понякога детски, че да мирне малко и да свърша нещо, но нищо не го привлича, а това с Маша и мечока пък грам не го заглежда. Тук таме заглежда едно с едни колички, но и това е за малко и предпочита да си играе.

На нас ни изби най накрая този зъб, направо го побърка 2 месеца  ooooh!. Остана само още един кучешки да видим дали няма да го мъчи до Коледа  #2gunfire

Вие давате ли мед вече? Вчера гледах едно видео на един детски сайт  с една гастроентероложка, която каза че след 1та годинка може да се започне с въвеждането му. Аз още не съм и се чудя дали да не давам вече поне разни неща които съдържат мед- има такива каши, та за тях се чудя всъщност, а за самия мед мисля още малко да изчакам.

Лека вечер на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия