"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-14

  • 22 245
  • 740
# 135
 Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug Hug  моя тел се задържа ма като го изпуснах и падна и после  до тук беше а е Самсунг те са издражливи  уж  Mr. Green
Виж целия пост
# 136
 Павлинка  да те поздравя Мила  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 137
здравейте всички Hug
Феми, Маргарита,Верето, Зиз,Габи,Гале, Релакса,Ренка-дай от твоите възпитани комари Joy Joy Joy
то и градските комари са като селските, хапят, смучат за страх от нежната ми кожа Joy Joy Joy
докато изчетох всичко до тук се препотих, нещо ми е много топло
ама слушам и гръцка музика-вие ме запалихте по нея ,па и певците ми представихте,някой от вас ще ходи ли на концерта на Мико в София октомври newsm78колко ли струват билетите newsm78
https://www.youtube.com/watch?v=3_7RPBWaSSE -Никос Вертис
да се почерпим ,къде ли СА Жозефина? Мичка? Гери?ИРКАТА?




Виж целия пост
# 138
Павлинче  Hug много хубави гръцки песни има. Heart Eyes
Виж целия пост
# 139
Феми Hug
Павлинче Hug Харесвам гръцката музика-Мико,Панос Киамос,Елена Папаризу....на концерта няма да ходя най-вероятно Peace
Страхотен е микса на Никос,който си постнала Heart Eyes
Виж целия пост
# 140
Хиллоооооууу на все  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

 Rolling Eyesмай съм самичка всички са зачезнали на някъде .... добре че съм си самодостатъчна  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy




 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 141
Ай пиииис  hahaha Joy Joy

Дидо дай линк за серията мЪри  Hug
Виж целия пост
# 142
 И аз слушам гръцки песни Никос е готин   
 Гале  Hug новия деут  танцувална  песен  текста и клипа са добри    Емилия ми е една от  харесваните певици , които за разлика от другите могат да пеят  Peace също и Деси Слава 

newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44
Виж целия пост
# 143
  Павлинка Мичонката е на море   аз питах за нея не се удавила  Mr. Green Ирчето и тя се пече  Mr. Green
 Марги  Hug и Пами да поздравя  Hug  успя ли да сложиш видеото  ? 
Виж целия пост
# 144
  Павлинка Мичонката е на море   аз питах за нея не се удавила  Mr. Green Ирчето и тя се пече  Mr. Green
 Марги  Hug и Пами да поздравя  Hug  успя ли да сложиш видеото  ? 
Я ме я бе Laughing Laughing Laughing завърнах се благополу4но, не съм се удавила, само изгорех, ама и по4ернех Mr. Green Изкарах си страхотно Party С Ирка изкарахме един плаж и една готина ве4ер Party но преди това се видяхме у кафе ''Релакс'' Joy Joy Joy Не е истина на4и Joy къде и с кой да се видиме, Joy все попадаме в кафене с името ''Релакс'' hahaha hahaha hahaha

А, ся здравейте и добре съм ви заварила Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 145
 Hug Hug Hug

Чудих се дали да си тровя нервите с мамата, но реших да се запиша за деня поне веднъж... Rolling Eyes

Верче, Hug Heart Eyes Зиз, Hug Heart Eyes Диди, Hug Heart Eyes Релакс, Hug Heart Eyes Марги, Hug Heart Eyes Вани, Hug Heart Eyes Феми, Hug Heart Eyes Гале, Hug Heart Eyes

Не е истина каква е жега... ooooh!

Мими, Hug Heart Eyes мераба... Hug


Виж целия пост
# 146
МИЧОНКА  Heart Eyes Heart Eyes Hug ИЛДЕНЦЕ Heart Eyes Heart Eyes Hug -аз още си тровя нервичките с мамата и все си викам няма да влизам докато не оправят всичко ,но пусто любопитство ще ме довърши  Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 147
 Илде  Hug Heart Eyes  Мичонка  Hug Heart Eyes   не се ли маза с крем слънцезащитен  Mr. Green
Виж целия пост
# 148
Фени Преслава също може да пее.
Виж целия пост
# 149
Звезде Hug Heart Eyes Дидо4е Hug Heart Eyes Феми Hug Heart Eyes мазах се, и то с 50-ти фактор, ма много силно слънцето Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия