моя тел се задържа ма като го изпуснах и падна и после до тук беше а е Самсунг те са издражливи уж
моя тел се задържа ма като го изпуснах и падна и после до тук беше а е Самсунг те са издражливи уж 


колко ли струват билетите 
Харесвам гръцката музика-Мико,Панос Киамос,Елена Папаризу....на концерта няма да ходя най-вероятно 





новия деут танцувална песен текста и клипа са добри Емилия ми е една от харесваните певици , които за разлика от другите могат да пеят
също и Деси Слава
и Пами да поздравя
успя ли да сложиш видеото ?
и Пами да поздравя
успя ли да сложиш видеото ?
С Ирка изкарахме един плаж и една готина ве4ер
но преди това се видяхме у кафе ''Релакс''
Не е истина на4и
къде и с кой да се видиме,
все попадаме в кафене с името ''Релакс''


Зиз,
Диди,
Релакс,
Марги,
Вани,
Феми,
Гале,


мераба... 
ИЛДЕНЦЕ
-аз още си тровя нервичките с мамата и все си викам няма да влизам докато не оправят всичко ,но пусто любопитство ще ме довърши
Дидо4е
Феми
мазах се, и то с 50-ти фактор, ма много силно слънцето Препоръчани теми