"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-14

  • 22 245
  • 740
# 285
Здравейте дружки!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 286
wavey wavey wavey
Важно е на всяка от нас да ни харесват актьорите и сериалите, които гледаме, без значение е дали на други им харесват, поне за мен няма никакво.
Мими, Hug честит ти лаптоп, но не разбрах какво значи четири в случая!? newsm78
На стария и лаптоп беше избегало копчето на буквата Ч Peace и тя използваше цифрата 4 Peace Laughing
Виж целия пост
# 287
wavey wavey wavey
Важно е на всяка от нас да ни харесват актьорите и сериалите, които гледаме, без значение е дали на други им харесват, поне за мен няма никакво.
Мими, Hug честит ти лаптоп, но не разбрах какво значи четири в случая!? newsm78
На стария и лаптоп беше избегало копчето на буквата Ч Peace и тя използваше цифрата 4 Peace Laughing

Оти много е писала за Чачооооо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 288
wavey wavey wavey
Важно е на всяка от нас да ни харесват актьорите и сериалите, които гледаме, без значение е дали на други им харесват, поне за мен няма никакво.
Мими, Hug честит ти лаптоп, но не разбрах какво значи четири в случая!? newsm78
На стария и лаптоп беше избегало копчето на буквата Ч Peace и тя използваше цифрата 4 Peace Laughing

Оти много е писала за Чачооооо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 289
Скрит текст:
wavey wavey wavey
Важно е на всяка от нас да ни харесват актьорите и сериалите, които гледаме, без значение е дали на други им харесват, поне за мен няма никакво.
Мими, Hug честит ти лаптоп, но не разбрах какво значи четири в случая!? newsm78
На стария и лаптоп беше избегало копчето на буквата Ч Peace и тя използваше цифрата 4 Peace Laughing
Аха, мерси за разяснението.
Виж целия пост
# 290
Гепих го от КПА Embarassed

 Laughing

Скрит текст:
35 джентълменски обиди

Лесно е да си груб и да „зашлевиш” някого с обиден епитет. Някои наистина полагат доста усилия да си го заслужат. Но защо да им давате повод да продължават? Креативността в грозна словесна престрелка е оня неочаквано мощен залп, който кара вражеската огнева точка да замлъкне. Поне така смятат изследователите на една от висшите школи в изящния, убийствен сарказъм – английският хумор. Голяма част от фразите, които ще прочетете след малко са от протоколите на горещи дебати в британския парламент. И така, бъдете креативни, когато ви нападнат с думи, но не се престаравайте!)
1. Всяка прилика между вас и човека е чиста случайност!
2. Винаги ли сте толкова глупав, или днес е по-особен случай?
3. Какво мислите за човешката раса от позицията на аутсайдер?
4. Изпитвам непреодолимо желание да ви фрасна един в лицето, но пък защо да ви правя услугата да ви разкрасявам?
5. В крайна сметка у вас има поне едно положително нещо. И слава богу, то не е толкова страшно както лицето ви!
6. Умът не е всичко. А във вашия случай си е направо нищо!
7. Внимателно, не позволявайте на мозъка да влезе в главата ви!
8. Харесвате ми. Но пък хората казват, че имам отвратителен вкус.
9. Вашите родители никога ли не са ви молили да избягате от вкъщи?
10. ако изглеждах като вас, щях да дам родителите си под съд!
11. Не се притеснявайте. Много други хора също не умеят нищо!
12. Не се засягайте, но да не би да работите „разпространяване на невежество”?
13. Продължавайте да говорите, все някога ще успеете да кажете нещо умно!
14. Нима все още обичате природата като се има предвид какво ви е причинила?
15. Хора като вас не растат по дърветата, те се люлеят на тях.
16. Вашият ум работи на принципа на механиката и това не е добре за вас, защото често забравяте да застанете с гръб към вятъра.
17. Разумът ви е като желязна ключалка, която винаги се захлопва при опит да намери правилен отговор!
18. И вие сте част от природата, но очевидно не най-добрата й част.
19. Мислите? Това е нещо ново!
20. Е, в крайна сметка, когато най-сетне се свечери, може би ще изглеждате по-добре!
21. Вие сте живото доказателство, че човек може да живее и без мозък!
22. Толкова сте безличен, че когато завали дъжд, научавате за това последен.
23. Как се озовахте тук? Мислех, че вечер затварят зоопарка!
24. Какво търсите тук? Нима някой е забравил клетката отворена?
25. Не се опитвайте да откриете нещо в главата си, тя е празна!
26. Убеден съм, че не бихте искали да се чувствате така, както изглеждате!
27. Здравейте! Аз съм човек! А вие, какво сте?
28. Не мога да говоря с вас сега, защото не ви виждам и не вярвам да ме приближите достатъчно в следващите 10 години?
29. Не искам да ми обръщате другата си буза – уродлива е.
30. Не зная кой сте, но по-добре е да не ви е имало.
31. Не зная какво точно ви прави толкова глупав, но наистина работи!
32. Не мога да си спомня името ви и, много ви моля, не ми помагайте!
33. Възможно е да сте се родил глупав, но защо имате рецидив?
34. Зная, че не сте толкова глупав, колкото изглеждате. Това просто е невъзможно!
35. Питате ме как съм? Не толкова добре, колкото бих искал, но и не толкова зле, колкото на вас ви се иска.
Виж целия пост
# 291
ЗдравейтИИИИИИИИИИИИИИИИИ   55 55 55

Особено ми е драго да видя Мариетка  Hug, добре че ощИ я помня коя бешИ. Mr. Green

Начи ... ши ви начукам тиквочите  smile3515 Що никой не казва, че Каптана е бил тука?!!!  smile3512 Бива ли такова нещо? smile3516
Ама и тия смотани медии, няма това да ни покажат, ами постоянно ни занимават с 240-те разбойника! #Cussing out #2gunfire
http://www.btv.bg/gallery/seriali/zvezdi-ot-serialite/barash-kal … arija-snimki.html


Виж целия пост
# 292
Hug Hug Hug
Аууу и ние сме изтървали Каптана  ooooh!
Виж целия пост
# 293
Бана не ми е че каптана бил у БГ ooooh!
Виж целия пост
# 294
Аз вече се възмутих отатък че сме пропуснали новината за каптана! Пу язък значи ooooh!

А здравейте сега wavey

Ирче много сладки тези с поздравите, и вчеращното пухено и то Heart Eyes
Виж целия пост
# 295
 Бел  Hug
Гале, ти ако видиш някой готин пичага да преминава и може колата на някой тротоар да я качиш  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 296
Скрит текст:
Много убав беше значи  Whistling
Виж целия пост
# 297
Ирче  Hug, Ренко  Hug, Белл  Hug

Ренка, аз не че щях да се втурна към София да си взимам автограф и да се снимам с него, но ако бях живееща в София можеше да го направя. Щеше да ми остане мил спомен за цял живот. Ядосвам се по-скоро на това, че постоянно ни занимават с простотии и ужасии, и отделят твърде много време на управляващите ни, а нито дума за културния афиш. Всичките ни телевизии излъчват турски сериали, но никоя не си направи труда да съобщи, че има дни на Турското кино в София. Ако не друго, поне щяха да събудят интереса на публиката и гостите да получат по-прилично внимание. А така, все едно бутиково е било. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 298
Бел  Hug
Гале, ти ако видиш някой готин пичага да преминава и може колата на някой тротоар да я качиш  hahaha hahaha hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ако ще и Кенан да доди Laughing ми е бана не Peace уважавам и филмите Peace но до там Peace

Скрит текст:
Много убав беше значи  Whistling
Да го мащраш Naughty
Виж целия пост
# 299
Ми той скрит що отваряш, клюкарка такава  hahaha hahaha hahaha hahaha
Профче, Систъри, Киарче, Наде, Ренку, Марче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия