"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-14

  • 22 245
  • 740
# 270
wavey wavey wavey

Аз пък загледах Дъщерите на Гюнеша.
Грабна ме сериалчето с историята и хубавите младежи.
newsm78 там не играе ли и оня грозник от ОС брата на капТана ...оф объркалал съм се  Crazy от толкоз летни сериали видях че в някой от тях и той участва но не разбрах в кой ...не чи ми требва да знам де  Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 271
wavey wavey wavey

Аз пък загледах Дъщерите на Гюнеша.
Грабна ме сериалчето с историята и хубавите младежи.
newsm78 там не играе ли и оня грозник от ОС брата на капТана ...оф объркалал съм се  Crazy от толкоз летни сериали видях че в някой от тях и той участва но не разбрах в кой ...не чи ми требва да знам де  Mr. Green Joy
Играе лелче, но другите две двойки са ми много сладки.
Виж целия пост
# 272
Добро утро Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 273
Добро утро. Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 274
Мими  Hug Heart Eyes честито лаптоп без 4ри Wink
Добро утро на всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 275
Добро утро  Hug
Виж целия пост
# 276
Толко са Убави че ти иде да си откършиш от тях  Joy
На единия очите само,на другия тялото  hahaha 
А па другите са от вълк нагоре  Joy
Виж целия пост
# 277
Гюнайдъъъънннн Hug Hug Hug
Диде Hug Мише Hug благодаря Heart Eyes
Ренку Hug Гале Hug Вере Hug
Виж целия пост
# 278
Мимо  Hug
Виж целия пост
# 279
Наде  дъщерите на Слънцето младежите са готини ама на единият като го гледам и най вече очите и ставам така  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 280
Наде  дъщерите на Слънцето младежите са готини ама на единият като го гледам и най вече очите и ставам така  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ти нема ли да палиш колЪтЪ  hahaha айде чабук чабук фтиаи да въртиш волана  hahaha
Виж целия пост
# 281

Добро утро! Hug

Как сте?... Hug Как ви действа жегата?... Mr. Green

Клоди, Hug Heart Eyes много си ранобудна... Laughing

Гале, Hug Heart Eyes

Мими, Hug Heart Eyes честито лаптопче... Hug

Мариетке, Hug Heart Eyes добре си се завърнала... Hug

Верче, Hug Heart Eyes тъкмо мислех за петъкО да се запиша в другата тема за Ашка и прочетох, че доста сте се посдърпали относно кой какво коментира...  отказах се... Rolling Eyes

Прохладен ден Ви пожелавам! Hug
Виж целия пост
# 282
Звездолинке  Hug  аз в Петък няма да мога да го гледам  Peace но другите ще си коментират  Peace хич да не ти пука,ела  Naughty няма да си ограничавам писанеъо щот на нбякой не му изнася сериала  Naughty как пък не
Виж целия пост
# 283
 wavey wavey wavey
Важно е на всяка от нас да ни харесват актьорите и сериалите, които гледаме, без значение е дали на други им харесват, поне за мен няма никакво.
Мими, Hug честит ти лаптоп, но не разбрах какво значи четири в случая!? newsm78
Виж целия пост
# 284
Звезде,ела  Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия