"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-14

  • 22 246
  • 740
# 570
Куку-руку фафла чудна newsm68 Кък сте бре Party Яз съм каталясала, щот Верича ме проклетиса ooooh!
А, добра ви вечер Hug Hug Hug
Миленкууу Hug Heart Eyes, дай спагетките и не се стискай Laughing
Габче Hug Heart Eyes Ирко Hug Heart Eyes Биби Hug Heart Eyes Гале Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 571
Куку-руку фафла чудна newsm68 Кък сте бре Party Яз съм каталясала, щот Верича ме проклетиса ooooh!
А, добра ви вечер Hug Hug Hug
Миленкууу Hug Heart Eyes, дай спагетките и не се стискай Laughing
Габче Hug Heart Eyes Ирко Hug Heart Eyes Биби Hug Heart Eyes Гале Hug Heart Eyes

Туту-рууту, Мимчо  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Ох, чак сега ли свърши ooooh! Rolling Eyes  spoko hug spoko
Виж целия пост
# 572
Куку-руку фафла чудна newsm68 Кък сте бре Party Яз съм каталясала, щот Верича ме проклетиса ooooh!
А, добра ви вечер Hug Hug Hug
Миленкууу Hug Heart Eyes, дай спагетките и не се стискай Laughing
Габче Hug Heart Eyes Ирко Hug Heart Eyes Биби Hug Heart Eyes Гале Hug Heart Eyes
ауууу #Crazy къв игнор ми удари само  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 573
Куку-руку фафла чудна newsm68 Кък сте бре Party Яз съм каталясала, щот Верича ме проклетиса ooooh!
А, добра ви вечер Hug Hug Hug
Миленкууу Hug Heart Eyes, дай спагетките и не се стискай Laughing
Габче Hug Heart Eyes Ирко Hug Heart Eyes Биби Hug Heart Eyes Гале Hug Heart Eyes
ауууу #Crazy къв игнор ми удари само  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
  love001 Дидочка Hug Heart Eyes ми не те видоф га улетех Laughing

Габи, от 10 до 21.00 ooooh! ooooh! ooooh! на крак с дигнати ръце Sad
Виж целия пост
# 574
Със субки е  Peace
Ама той и смях има, не е драма само и любов има много хубава . Първите епизоди са само драмата ама то от там почва и историята за да се срещнат и съберат  Heart Eyes
Виж целия пост
# 575
Куку-руку фафла чудна newsm68 Кък сте бре Party Яз съм каталясала, щот Верича ме проклетиса ooooh!
А, добра ви вечер Hug Hug Hug
Миленкууу Hug Heart Eyes, дай спагетките и не се стискай Laughing
Габче Hug Heart Eyes Ирко Hug Heart Eyes Биби Hug Heart Eyes Гале Hug Heart Eyes
ауууу #Crazy къв игнор ми удари само  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
  love001 Дидочка Hug Heart Eyes ми не те видоф га улетех Laughing

Габи, от 10 до 21.00 ooooh! ooooh! ooooh! на крак с дигнати ръце Sad
Rolling Eyes
Я му удари сега едно  Naughty И се тръшкай да си починеш и поспиш  Hug Hug
Виж целия пост
# 576
Със субки е  Peace
Ама той и смях има, не е драма само и любов има много хубава . Първите епизоди са само драмата ама то от там почва и историята за да се срещнат и съберат  Heart Eyes

Ухааа, добре звучи  Flutter Flutter
Виж целия пост
# 577
ай, сиктир ви Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 578

Сиктир ти  Laughing Hug Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 579
Виж целия пост
# 580

И аз, и аз  Mr. Green
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Виж целия пост
# 581
И аз  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 582
Намерих си една тема (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=861179.0;topicrefid=20), та се посмях малко с престараването на някои съфорумки, или по-скоро с това как май няма какво друго да правят, и се сетих за Фифа. Що я няма никаква? Няма кой да турне ръцете на Ф на кръста и да скръцне със зъби за банята.  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 583
Гюнайдън Party Party Party Party
Ади ставайте да се отупате, дорде е ладовинка Laughing
Хубава, прохладна неделя Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 584
Добро утро  Hug Hug Hug
Мичоно  Heart Eyes  Hug
Аз си правя едно кафе и продължавам с филма, снощи само се пробуждам и мисля що се скараха сега тия бе и така няколко пъти до сутринта  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия