
Мичоно

Аз си правя едно кафе и продължавам с филма, снощи само се пробуждам и мисля що се скараха сега тия бе и така няколко пъти до сутринта

тоя филм те е превзел напълно, щом и през нощта си го мислила



тоя филм те е превзел напълно, щом и през нощта си го мислила


Профче
мерси за кафенцето
Гале
и на теб за коктейлчетата
Ирче
Вани
Проф
Гале 



Индивидуалната ми почивка отиде по дяволите
немам нет....и те така...

Индивидуалната ми почивка отиде по дяволите
немам нет....и те така...

Калимера-калиспера

, та да няма сигнал от теб 
у Лептокария съм пак. Ама нета тая година е края



Марги
у Лептокария съм пак. Ама нета тая година е края



Марги 



Препоръчани теми