ритмична е и за лятото е супер 
Марги натам става по интересен сериала
ритмична е и за лятото е супер 
романтика

ко си се развикала ма
ритмична е и за лятото е супер 

Ще ме вземете за някоя повърхностна куха лейка /можИ и така да е 
ще взема да се прежаля и да го прегледам по-обстойно ако има и субки 
И ти се появи 
Душко 
ритмична е и за лятото е супер 

Ще ме вземете за някоя повърхностна куха лейка /можИ и така да е 
ще взема да се прежаля и да го прегледам по-обстойно ако има и субки 
И ти се появи 
Душко 

ко си се развикала ма 
ко си се развикала ма 

ритмична е и за лятото е супер 

Ще ме вземете за някоя повърхностна куха лейка /можИ и така да е 
ще взема да се прежаля и да го прегледам по-обстойно ако има и субки 
И ти се появи 
Душко 

Препоръчани теми