"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-14

  • 22 245
  • 740
# 645
Диде,да си жива и здрава и всичко най-хубаво ти желая.  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 646
Диде,да си жива и здрава и всичко най-хубаво ти желая.  Hug  bouquet
Романтиче Heart Eyes Hugблагодаря ти  lovekiss
Виж целия пост
# 647
Ей ме на и мене Laughing
Ха здравейте Hug Hug Hug Hug
Първо на Дидочка да честитя празника:hug: Heart Eyes
Диде, да си ми жива и здрава, все така готинка и сладка, да имаш много късмет в живота, да изживееш една красива и бурна любов и да преливаш от щастие Heart Eyes Честит рожден ден!



Профче Hug Heart Eyes много тъжно туй с котето Sad По този повод ще ти кажа днес какво се случи пред блока.
Скрит текст:
На едни комшии от съседния блок им паднало котето от етажа, но не в това е проблема, защото са на първия Laughing Най-вероятно го е подгонило куче и то се качило на едно високо дърво пред нашия блок. Проблема беше, че не можеше да слезе, а това се случи в събота. Четири дни котето седя на дървото и мяука, докато не утихна там гора. Милото в тези горещини, без вода нямаше как да изкара, а беше много стресирано. Който и да се беше опитал да го достигне за да го свали, то бягаше и се катереше все по нагоре и все по нагоре. Вече беше невъзможно да го свали някой. Звънях на пожарната, те ми обясниха, че имат само една стълба за цяла София и не могат да се занимават с котки #2gunfire От там на 112...и те ме сиктердосаха ooooh! Звъннах в енергото, защото се сетих, че те имат вишки за уличното осветление и за отчитане на електромерите на циганите, които са по стълбовете. От там ми заявиха, че щом няма посочен адрес за авария, няма как да изпратят кола #2gunfire Сетих се и за кабеларките и нета, че имат дълги, разтегателни стълби по 6 метра, но там само като чуха за какво става въпрос, ми затвориха телефона #2gunfire Звъннах отново, вече обезверена, с цел да им тегля една майна, но изобщо не ми вдигнаха #2gunfire Последното за което се сетих, бяха алпинисти, от тези дето се катерят и режат дървета. Звъннах и за моя изненада казаха, че веднага ще се отзоват, срещу сумата от 50 лв. Дойдоха цял екип с въжета и оборудване. Едно момче се препаса, обу обувки с шипове (мисля че им викат котки) и почна да се катери и да премята въжета през клоните. 40 мин. му трябваха, докато се добере до котето, но в крайна сметка, свали котето невредимо. Под дървото се бяха събрали много хора и деца и наблюдаваха с интерес развоя на събитието. Дори го аплодираха когато слезе, но аз се замислих за бездушието на всички тези инстанции и за хората през тези дни когато котето беше на дървото,които подмятаха реплики от сорта "ми дай една прашка и щи го свалим веднага" ooooh! Тъжно, много е тъжно, когато си заобиколен от бездушие....
Виж целия пост
# 648
Диде,да си жива и здрава и всичко най-хубаво ти желая.  Hug  bouquet
Романтиче Heart Eyes Hugблагодаря ти  lovekiss

  love001
Виж целия пост
# 649
Диди,Честит Рожден Ден и тук!Да си жива и здрава и много щастлива!  newsm59 Леле какъв фрагмент  Heart Eyes и въобще не искам да чувам,че е сън  Naughty
Виж целия пост
# 650
Мичоно  Heart Eyes Hug дано има повече хора като вас, браво мога да кажа  само smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 651
Ей ме на и мене Laughing
Ха здравейте Hug Hug Hug Hug
Първо на Дидочка да честитя празника:hug: Heart Eyes
Диде, да си ми жива и здрава, все така готинка и сладка, да имаш много късмет в живота, да изживееш една красива и бурна любов и да преливаш от щастие Heart Eyes Честит рожден ден!



Профче Hug Heart Eyes много тъжно туй с котето Sad По този повод ще ти кажа днес какво се случи пред блока.
Скрит текст:
На едни комшии от съседния блок им паднало котето от етажа, но не в това е проблема, защото са на първия Laughing Най-вероятно го е подгонило куче и то се качило на едно високо дърво пред нашия блок. Проблема беше, че не можеше да слезе, а това се случи в събота. Четири дни котето седя на дървото и мяука, докато не утихна там гора. Милото в тези горещини, без вода нямаше как да изкара, а беше много стресирано. Който и да се беше опитал да го достигне за да го свали, то бягаше и се катереше все по нагоре и все по нагоре. Вече беше невъзможно да го свали някой. Звънях на пожарната, те ми обясниха, че имат само една стълба за цяла София и не могат да се занимават с котки #2gunfire От там на 112...и те ме сиктердосаха ooooh! Звъннах в енергото, защото се сетих, че те имат вишки за уличното осветление и за отчитане на електромерите на циганите, които са по стълбовете. От там ми заявиха, че щом няма посочен адрес за авария, няма как да изпратят кола #2gunfire Сетих се и за кабеларките и нета, че имат дълги, разтегателни стълби по 6 метра, но там само като чуха за какво става въпрос, ми затвориха телефона #2gunfire Звъннах отново, вече обезверена, с цел да им тегля една майна, но изобщо не ми вдигнаха #2gunfire Последното за което се сетих, бяха алпинисти, от тези дето се катерят и режат дървета. Звъннах и за моя изненада казаха, че веднага ще се отзоват, срещу сумата от 50 лв. Дойдоха цял екип с въжета и оборудване. Едно момче се препаса, обу обувки с шипове (мисля че им викат котки) и почна да се катери и да премята въжета през клоните. 40 мин. му трябваха, докато се добере до котето, но в крайна сметка, свали котето невредимо. Под дървото се бяха събрали много хора и деца и наблюдаваха с интерес развоя на събитието. Дори го аплодираха когато слезе, но аз се замислих за бездушието на всички тези инстанции и за хората през тези дни когато котето беше на дървото,които подмятаха реплики от сорта "ми дай една прашка и щи го свалим веднага" ooooh! Тъжно, много е тъжно, когато си заобиколен от бездушие....
Мичонкааа Heart Eyes Heart Eyes Hug много ти благодаря за прекрасното пожелание lovekiss lovekiss lovekiss

Върнах се да прочета това което Профи е постнала,много жалко за беззащитните животинчета  Cry както и това което Мичонка е написала. Държавата нехае за народа си а какво да очакваме за бездомните животинчета- искаме да сме в Европа,ами да вземат пример от повечето европейски държави,има закони  защитаващи  животните,дори и тук преди няколко години имаше случай детенце на 2-3 годинки беше пуснало коте в тоалетната ,та викаха пожарникарите ,извадиха котето но майката на детето затова че е позволила това да се случи я грозеше затвор ако не се лъжа година  -1.1/2  
Виж целия пост
# 652
Диди,Честит Рожден Ден и тук!Да си жива и здрава и много щастлива!  newsm59 Леле какъв фрагмент  Heart Eyes и въобще не искам да чувам,че е сън  Naughty
Биби Heart Eyes Hugмерси мила  lovekiss

и аз не искам да е сън,но..... Whistling
Виж целия пост
# 653
Няма да коментирам тъй като държавата колкото се грижи за народа си толкова и животинчета.
Виж целия пост
# 654
Дидиии,ЧРД  nbirthday  party023 Много здраве,безкрайно щастие и любов!

Миме, smile3501 Много ти се кефя,да знаеш.
А това за онези бездушни инстанции #2gunfire #2gunfire #2gunfire Жалко е,забравихме за човечността Rolling Eyes
Виж целия пост
# 655
Дидиии,ЧРД  nbirthday  party023 Много здраве,безкрайно щастие и любов!

Миме, smile3501 Много ти се кефя,да знаеш.
А това за онези бездушни инстанции #2gunfire #2gunfire #2gunfire Жалко е,забравихме за човечността Rolling Eyes
Марги Heart Eyes Hugмерси мила  lovekiss
Виж целия пост
# 656
Мичоно  Heart Eyes Hug дано има повече хора като вас, браво мога да кажа  само smile3501 smile3501 smile3501
Ирко Hug Heart Eyes ма то 4 дни така мяука, че сърцето те боли начи, и на края нямаше душа и за това ooooh!

Марги Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 657
Мичоно  Heart Eyes Hug дано има повече хора като вас, браво мога да кажа  само smile3501 smile3501 smile3501
Ирко Hug Heart Eyes ма то 4 дни така мяука, че сърцето те боли начи, и на края нямаше душа и за това ooooh!

Марги Hug Heart Eyes
душичка си ти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 658
Мими, Hug Heart Eyes радвам се, че познавам, макар и виртуално такъв прекрасен човек като теб...   love001 Браво!  smile3501
Виж целия пост
# 659
Мичоно  Heart Eyes Hug дано има повече хора като вас, браво мога да кажа  само smile3501 smile3501 smile3501
Ирко Hug Heart Eyes ма то 4 дни така мяука, че сърцето те боли начи, и на края нямаше душа и за това ooooh!

Марги Hug Heart Eyes
душичка си ти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   love001

Мими, Hug Heart Eyes радвам се, че познавам, макар и виртуално такъв прекрасен човек като теб...   love001 Браво!  smile3501
Звезде Hug Heart Eyes
Ма ше ме разплачете бе ooooh! Heart Eyes
то мойта реакция е повече от нормална... другите нещо са сбъркани май Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия