"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-14

  • 22 245
  • 740
# 660
Мичоно  Heart Eyes Hug дано има повече хора като вас, браво мога да кажа  само smile3501 smile3501 smile3501
Ирко Hug Heart Eyes ма то 4 дни така мяука, че сърцето те боли начи, и на края нямаше душа и за това ooooh!

Марги Hug Heart Eyes
душичка си ти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   love001

Мими, Hug Heart Eyes радвам се, че познавам, макар и виртуално такъв прекрасен човек като теб...   love001 Браво!  smile3501
Звезде Hug Heart Eyes
Ма ше ме разплачете бе ooooh! Heart Eyes
то мойта реакция е повече от нормална... другите нещо са сбъркани май Thinking
и аз но официално и на живо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 661
 Whistling
Виж целия пост
# 662

Диди, Heart Eyes гащите ти са разкошотийка... Joy Честито! Hug
Виж целия пост
# 663
Илденце Heart Eyes мерси....снощи докато си се разхождах из кордОрти  на другата къщичка  ги намерих  ,та се премених да съм убава 4470 Mr. Green
Виж целия пост
# 664
Илденце Heart Eyes мерси....снощи докато си се разхождах из кордОрти  на другата къщичка  ги намерих  ,та се премених да съм убава 4470 Mr. Green
Е, станала си по убава с килотити  PartyHeart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 665
Дидочееее  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Честит рожден деееен  newsm59  bigdance2  ura
Уредих се без закъснение, защото при теб още е 3-ти  Party Party Party Party
Бъди ни жива, здрава, весела, щастлива и все така красива Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Изпуснала съм ти ашкъмчетата, затова ей ти тримца ти правят серенада  Laughing Party Party Party


Пожелавам ти и една нежна, бяла и чиста любов  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 666
Мимчооо  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes А за теб изобщо не съм се и съмнявала, че ще постъпиш така чувствително и отговорно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Наистина си голяяяяма душа и сърце   love001  love001
Виж целия пост
# 667
Айййййй, как се отнесох ooooh! ooooh! ooooh!
Здравейтиииии на всичкиии  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 668
Дидочееее  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Честит рожден деееен  newsm59  bigdance2  ura
Уредих се без закъснение, защото при теб още е 3-ти  Party Party Party Party
Бъди ни жива, здрава, весела, щастлива и все така красива Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Изпуснала съм ти ашкъмчетата, затова ей ти тримца ти правят серенада  Laughing Party Party Party


Пожелавам ти и една нежна, бяла и чиста любов  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


ГАБУНЧИИИ Heart Eyes Heart Eyes Hug мерси много за пожеланията  lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

 Joy Joy Joyверно ,че се вмести в часа  Mr. Green при мен още няма 11ч.
Виж целия пост
# 669
Илденце Heart Eyes мерси....снощи докато си се разхождах из кордОрти  на другата къщичка  ги намерих  ,та се премених да съм убава 4470 Mr. Green

Ихаааа  Joy Joy Joy Joy Joy да са ти честити Laughing Радвам се  Party Party Party
Виж целия пост
# 670
Илденце Heart Eyes мерси....снощи докато си се разхождах из кордОрти  на другата къщичка  ги намерих  ,та се премених да съм убава 4470 Mr. Green
Е, станала си по убава с килотити  PartyHeart Eyes Heart Eyes
само ква съм джиджана,не мога да си се нарадавам   smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 671
Мимчооо  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes А за теб изобщо не съм се и съмнявала, че ще постъпиш така чувствително и отговорно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Наистина си голяяяяма душа и сърце   love001  love001
Габунче Hug Hug Hug Blush
Виж целия пост
# 672
Илденце Heart Eyes мерси....снощи докато си се разхождах из кордОрти  на другата къщичка  ги намерих  ,та се премених да съм убава 4470 Mr. Green
Е, станала си по убава с килотити  PartyHeart Eyes Heart Eyes
само ква съм джиджана,не мога да си се нарадавам   smile3544 smile3544 smile3544
аз до тая сцена не съм стигнала, ма да не би тоя с ботокса да го сваля нещо Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 673
Мимчооо  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes А за теб изобщо не съм се и съмнявала, че ще постъпиш така чувствително и отговорно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Наистина си голяяяяма душа и сърце   love001  love001
Габунче Hug Hug Hug Blush

Само няма се червиш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да се червят всички тези, които си изброила и са се правили на ударени  Whistling Whistling
Виж целия пост
# 674
ГАБУНЧИ,видях че никой не си ги позна и викам  smile3508оха ,мои са  Mr. Green

ги резна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия