Астрология за начинаещи (да заповядат и напредналите :) )

  • 53 170
  • 742
# 45
Здравейте! С изключителен интерес следя темата и се радвам, че има толкова интересуващи се от тази наука. За мое съжаление, не мога да отделя нужното време, за да я изуча (все още) и затова реших да се обърна към Вас с конкретен въпрос. Влияе ли някоя от планетите на чувствителността в момента? За 1 път в живота си получавам паник атаки (от може би седмица) и се чувствам като някаква кукла на конци. Имах рожден ден преди 2 седмици и не мога да разбера дали двете неща имат връзка? Готова съм да дам данни на ЛС, ако някоя от Вас би искала да ми направи импровизиран хороскоп, защото просто не съм на себе си.... Благодаря предварително за помощта и отделеното време!   Hug
Виж целия пост
# 46
Трябва да се види картата ти - една мацка бе споделила в темата, че е имала такива преживявания при сатурновото завръщане, но това е индивидуално  Peace



Bradley Cooper, нещо по-опростено ми трябва. Тези таблици нещо не ми говорят.

В този сайт информацията дали е достоверна?

Точно този калкулатор няма да ти свърши работа  Peace В табличните - първата колона е ден, втората час, а третата градуса, на който е слънцето в тези дата и час  Peace

Възможно е да има и онлайн калкулатори, но не съм попадала. Ако те интересува за конкретна зодия  попитай - може и със SW да се види  Peace



Момичета, 2 пъти инсталирам безплатен ЗЕТ - с много боклуци върви и зарази и т.н.... После чистенето на машината е ..... Не е пиратски, явно е безплатен, но ти пробутват и боза .... Някъде попадали ли сте на чисти инсталации. Бих купила SW, aко съм сигурна, че нещо ще ползвам, но не съм убедена, че ще е ЗЕТ ... Вероятно ще се спра на solar fire, но все още нямам решение, затова не пристъпвам към покупка. Някой, ако разполага със сламка, моля да я подаде Simple Smile

Връщам се да чета другите постове  Hug
Виж целия пост
# 47
Алена безпларния софтуер който бях пуснала разгледа ли го   Rolling Eyes

Виж целия пост
# 48
Лейла  Hug изглежда човекът страшно иска да те обгрижва - неговата Венера в 5 дом ляга на твоята луна. Лошото е, че теб това хич не те кефи - защото неговата Луна в 1 дом опонира на твоя Марс  в 8 дом  - има противопоставяне на виждането ти за мъжка сексуалност и неговия манталитет да обгрижва Simple Smile

Не те кефи  Mr. Green Още повече, че и органически те дразни - Венерата му кваратира на твоя управител на асцендента  Peace
Значи органически ме дразни е точно в десятката   Joy
Само се чудя това какъв урок ми носи че за трети път ми се случва  newsm78

Трети път с този екземпляр?

Ако е "ДА" - то вероятно не си си научила урока как да си заявяваш отношението - без да го обиждаш и унижаваш - да му бъде крайно ясно и категорично, че няма да стане  Peace

Ако има нотка унижение или обида - ще се натиска да те убеди, че не си права ... Трябва да му запазиш достойнството и да излезе от ситуацията с усещане, че е приключена...

Ако си уклончива или просто се изплъзваш - ще го дразниш да те гони  Peace



Аленка, супер тема! А дано ни е на късмет!  Sunglasses

При мен Вертекс, разбира се, е в 5 дом Simple Smile в секстил с Юпитер/Сатурн съвпада.
И си права - при първата ми среща с мм е бил на интересно място - върху МЦ, в прекрасни аспекти в няколко планети, вкл. Слънцето ми.

Хм, мен съдбата се сблъска челно с човек - още не мога да се осъзная, той също  Thinking Greene и Илиана  Rolling Eyes ще излязат прави  Rolling Eyes То нищо не е станало, но аз съм напълно индиферентна към мъже, когато съм във връзка, дори да не съм влюбена в партньора  Thinking Та, много, много съм озадачена  Thinking

То не е само това .... но ще спра до тук Simple Smile



Bradley Cooper, имам предположение, но предпочитам да видя картата, за да коментирам. Трудно ми е от думите да си представя цялостната картина   bouquet



Мерси, Алена! За Сатурна и Асцендента аз по-скоро го приемам, че искам да порастне и да стане по-отговорен. А защо квадратът Марс-Плутон не те ентусиазира?

Защото е напрегнат аспект и предполага неразбирателство - особено, ако твоя Марс се изяви агрсивно и настъпателно  Peace А той реши да се сърди по Плутоновски  Peace Но, както често казваме - "зависи", не се гледа на парче Simple Smile
Виж целия пост
# 49
Алена безпларния софтуер който бях пуснала разгледа ли го   Rolling Eyes



Не съм, извинявай за пропуска, но от петък сме на път и влизам я от телефона, я от другаде - малко ми е хаотично, сигурно изпускам и други детайли Simple Smile

Моля да ми го покажеш пак  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 50
Поздравления за новата тема!
Тъкмо ви намерих и се регистрирах с желание и ентусиазъм да ви чета и участвам, и бях на път да се откажа...то лъхаше на всичко друго, но не и на астрология. Simple Smile
Някой може ли да ми помогне с ZET 7 - как да визуализирам Вертекс?  newsm78
Виж целия пост
# 51
Alenka поздравления за темата.   bouquet
Виж целия пост
# 52
Добре, интересува ме кога свършва дева и започва везни с точна дата, час и минути.Мерси.
Виж целия пост
# 53
Добре, интересува ме кога свършва дева и започва везни с точна дата, час и минути.Мерси.

23.09.2015 г. - 10:20:09 ч. - това е наше време в България.
Виж целия пост
# 54
Шморци, аз съм със ЗЕТ 8, но предполам, че е на същото място - от Tables - Virtual Planets and Objects му даваш отметка и после при настройките му задаваш какво иска - само да се вижда, да ти показва и аспектите ли и т.н.
Виж целия пост
# 55
Шморци, аз съм със ЗЕТ 8, но предполам, че е на същото място - от Tables - Virtual Planets and Objects му даваш отметка и после при настройките му задаваш какво иска - само да се вижда, да ти показва и аспектите ли и т.н.

Дам...търсих там, но го няма.  Sad Явно са го добавили в 8-цата.
Благодаря ти, Елч!
Виж целия пост
# 56
Момичета, някой преживявал ли е прогресивна луна през асцендента? Не става въпрос за мен или ММ  Peace
Виж целия пост
# 57
Момичета, някой преживявал ли е прогресивна луна през асцендента? Не става въпрос за мен или ММ  Peace

Колко дълго се задържа в един знак? Моята е минала от там преди време, само трябва да изчисля кога за да ти кажа каке било.
Виж целия пост
# 58
Ето ме и мене в новата тема. Върнах се от ваканция и започнах да чета старата.
След като това е "Астрология за начинаещи", мога ли да задавам всякакви лаически непрофесионални въпроси? Вярно е, че сте дали много линкове, които желаещите могат да изчетат, но на мен ще ми е по-приятно и полезно да уча "в крачка". Тоест чрез разговори с вас - въпроси и отговори.
Не мога да отделя време да изчета книги. Знам, че добрите астролози са изчели томове литература, че нищо не става наготово. Но аз няма да съм от добрите астролози. Ще си остана завинаги начинаеща, но много, много любознателна и любопитна.
Тази тема позволява ли да си показваме картите и да очакваме тълкувания и отговори на дадени въпроси?
Виж целия пост
# 59
Привет,имам въпрос за домовете.Освен 5 дом,кои други домове могат да се гледат за деца?
Знам,че не са само домовете,но засега ми е много сложно и объркано,та накратко,ако може някой да каже ,къде точно се гледа броя деца и пола?Пола се разбира по това дали е мъжка или женска планета ж 5 дом например? И колко са самите планети? newsm78  За справка-нямам нищо в 5 дом. Може ли да се гледа например 1 дом за деца?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия