Бихте ли притеснили съседите си с ревящо дете на терасата?

  • 30 727
  • 736
# 330
Написах, че тяхния хол е залепен за стаята, в която спях. Никъде не написах, че са ми пречили на съня. Прочети отново. На мен децата не ми пречат по никакъв начин, по-напред съм си обявила позицията.
Не се опитвайте чели-недочели на всяка цена да опонирате и да се заяждате.
И постът е написан във връзка с последните няколко за възпитанието на децата, а не като цяло с темата.
Крайно или не, това е моето мнение и не държа някой да го хареса и одобри.
А нормално ли чужд мъж да къпе дете оставено му за малко у дома ?  #Crazy

Не е, но ако детето се разплаче, че майка му не го е къпала от не знам си кога и аз бих го изкъпала. То не е нормално и да го храниш. Много неща не са нормални по принцип.
Написах, че тяхния хол е залепен за стаята, в която спях. Никъде не написах, че са ми пречили на съня. Прочети отново. На мен децата не ми пречат по никакъв начин, по-напред съм си обявила позицията.
Не се опитвайте чели-недочели на всяка цена да опонирате и да се заяждате.
И постът е написан във връзка с последните няколко за възпитанието на децата, а не като цяло с темата.
Крайно или не, това е моето мнение и не държа някой да го хареса и одобри.
А нормално ли чужд мъж да къпе дете оставено му за малко у дома ?  #Crazy

Не е, но ако детето се разплаче, че майка му не го е къпала от не знам си кога и аз бих го изкъпала. То не е нормално и да го храниш. Много неща не са нормални по принцип.
Хм .. Надявам се ,че нямаш деца или ,че се шегуваш . Stop
Виж целия пост
# 331
Дали имам деца - няма връзка с темата.
Лесно е да се пише отстрани и да се правят изводи, на никого не пожелавам съседи, които не хранят, не къпят детето си, че и не го слагат да спи, за да не им пречи. Когато живееш дълги години врата до врата с такива психопати, няма как да си безучастен.
Да положа грижа за някого, ами не ми се струва ненормално.
Но не ми се изпада в подробности, форумните спорове и 105 цитата не са ми интересни. Всеки си има мнение.
 Stop
Виж целия пост
# 332
Всеки си има мнение, но само едно е правилно, нали така Ради?  Mr. Green
Виж целия пост
# 333
Да.  Smile
Чужди мнения приемам с отворени обятия, когато са написани с възпитан тон, а не някой да ме цитира сточетирисеиосем пъти и да ми държи сметка какво аджеба съм написала. Всеки има право да си пише, каквото иска. Но практика си е тук някой нов да напише нещо и да скачат още пет и да се хващат за най-малкото. Не ми е приятно да споря и да се обяснявам на хора, които не виждам. А и обяснения за мнението и преценките си не дължа на никой.  newsm78
Приятен ден, бъдете щастливи.  smile3513 Laughing
Виж целия пост
# 334
Недей ни оставя, моля те!  Hug
Виж целия пост
# 335
Не може, има ревящи деца и ми пречат. Излизам.  Naughty
Виж целия пост
# 336
smile3534 Значи в крайна сметка ти пречат ревящи деца.  tooth
Виж целия пост
# 337
Пипна ме  newsm78 ooooh!
Виж целия пост
# 338
Иска ти се, да те пипна.  Sunglasses Laughing
Виж целия пост
# 339

 Надявам се ,че нямаш деца или ,че се шегуваш . Stop

 Признавам, че за първи път чувам за дете, което да плаче, че не е къпано Joy

  Иначе напълно вярвам, че съседите на потребителката може и да не са били в ред, всякакви ги има.
Виж целия пост
# 340
Ооооо аз още нямам дете и не знам как ще е с моето , но на моя съседка детето и е на 3 годинки така се дере все едно го колят. Излизам 8 сутринта на терасата за да видя какво става(клю клю) и то седнало на земята тя срещу него на пейката с кафенце и цигарка и никаква реакция...Викам айде може нещо да се глези детето да ама неее вече 8 месеца тва дете си пищи и не ме е яд на него ,а на тази жена..  #2gunfire Как може така да го остави всеки ден по 4 пъти по 30 мин е това нещо...  smile3515 Вярно е дете , но все пак може да го успокои..Примерно мъжа ми е на смени идва си в 6 и си ляга и това като писне в 8 познайте как се спи...
А най - му е любимо на детето като се съберат още 3 и една рулетна врата на гараж да се подпрат и с всички сили с крака да се удря и да се крещи  Grinning Grinning Grinning Не съм и няма да правя забележка и аз ще имам дете и не знам как ще е , но ще им покажа  Grinning Grinning Grinning  smile3508
Хора обичам децата, но родителите им който позволяват това са уникални  smile3506 smile3514
Виж целия пост
# 341
А ние имаме съседи, които отглеждат огромен пес на терасата. Еми предпочитам детски рев пред кучешки лай.
Виж целия пост
# 342
Децата са шумни - това е прост факт. Особено като се съберат повече от 2.
Виж целия пост
# 343
Пък аз съвсем директно си казвам, че детски рев постоянен ме дразни  Peace
Напоследък съм принудена да търпя това от едната страна и кучешки лай от друга  Twisted Evil Честно, трудно се издържа и добре, че не се прибирам много-много, но когато се случи да съм вкъщи и да искам да си почина - тц, не става
Виж целия пост
# 344
То и мен ме дразни, особено като ги няма моите. Ама захлопвам дограмата, пускам климатика и съм рахат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия