Пазаруване от George(ASDA) - Тема 8

  • 149 095
  • 745
# 375
Какви чорапи и бельо поръчваш?
Аз съм харесала тези, но се колебая за размерите. Синът е 98 см. и 14 кг., а дъщерята 92 см. 12,5- 13 кг.
http://direct.asda.com/george/kids/underwear-socks/5-pack-vests/ … 0,default,pd.html
http://direct.asda.com/george/kids/underwear-socks/5-pack-animal … 5,default,pd.html
http://direct.asda.com/george/kids/tops-t-shirts/3-pack-cat-vest … 0,default,pd.html
http://direct.asda.com/george/kids/underwear-socks/5-pack-transp … 8,default,pd.html
баткото носи 27 номер обувки, малката 25.
Виж целия пост
# 376
Точно за същите момчешки потници се засилих, но докато пусна поръчката размер 2-3 год свърши и поръчах от чисто белите. Не съм взимала досега т.к. малкия е още на бодита, но с перспектива за на есен да е с гащички и потници ги поръчах. някъде 14 кг е, но мисля, че няма 90 см  и размер 2-3 сега ни е ок или малко голям. Сандали му портъчах 6 - ти номер т.к. е 23, а на нас сега съвсем лепнат ни е 22-ри. Чорапи поръчах от изрязаните за лятото. Високи предишния път взех и са много красиви, но не сме ги носили, че са ни за следващата зима на размер и не мога за качеството да кажа коректно т.к. дори не съм ги прала още.
Виж целия пост
# 377
И аз съм се наканила да направя първа поръчка на бебешки дрешки. Ще изчакам да видя дали ще има намаление.

Има намаление на определени артикули, но не е обявено.По категории е.
Ееее, докато видя и количествата са се изчерпили Sad
Благодаря все пак Simple Smile
Ще изчакам още 2 седмици сигурно и ще поръчвам Thinking
Виж целия пост
# 378
Здравейте, пазарувате ли памперси и перилни препарати от Асда?Минималната сума 40 паунда ли е?
Виж целия пост
# 379
Какви чорапи и бельо поръчваш?
Аз съм харесала тези, но се колебая за размерите. Синът е 98 см. и 14 кг., а дъщерята 92 см. 12,5- 13 кг.
http://direct.asda.com/george/kids/underwear-socks/5-pack-vests/ … 0,default,pd.html



Взех преди повече от месец точно тези-малкия ми син направи през март 10 години -р-р 10-11 са му добре,а голямото ми момче ще направи през октомври 14 и р-р 13-14 са му точни-сигурно есента ще са му къси-за малките номера нямам наблюдения...От качеството съм доволна  Peace По принцип като видя голям номер потник или слип и не се помотвам-свършват бързо,за малчовците има по-голям избор...
Виж целия пост
# 380
Намаления скоро не се ли очертават?
Виж целия пост
# 381
миналата седмица имаше 20% намаление на определени стоки.
Виж целия пост
# 382
Здравейте, пазарувате ли памперси и перилни препарати от Асда?Минималната сума 40 паунда ли е?
25 паунда е минималната сума. Аз поръчвах миналата седмица. В зависимост от часовите интервали на доставката е и цената й. Аз избрах такава за 1 паунд.

Виж целия пост
# 383
Здравейте, пазарувате ли памперси и перилни препарати от Асда?Минималната сума 40 паунда ли е?
25 паунда е минималната сума. Аз поръчвах миналата седмица. В зависимост от часовите интервали на доставката е и цената й. Аз избрах такава за 1 паунд.


Биоли, много ти благодаря за отговора.Тези дни ще се опитам да поръчам.
Виж целия пост
# 384
Здравейте, пазарувате ли памперси и перилни препарати от Асда?Минималната сума 40 паунда ли е?
25 паунда е минималната сума. Аз поръчвах миналата седмица. В зависимост от часовите интервали на доставката е и цената й. Аз избрах такава за 1 паунд.


Биоли, много ти благодаря за отговора.Тези дни ще се опитам да поръчам.
Едва ли ще си вземеш поръчката от склад, така че мисля, че все пак е 40£ . Ако става дума за гросърито.
Виж целия пост
# 385
Точно за гросърито минималната поръчка е 25 лири и в зависимост от това, кой времеви интервал избереш ,доставката може да падне до 1 лира. Миналата седмица поръчах, днес между 13 и 14 трябва да са го доставили до адреса на фирмата, която ще го транспортира до Бг.Освен това дават възможност до полунощ предходната вечер преди доставката  да си правиш промени в количката.
А относно collect опцията, някои български фирми предлагат и такава услуга срещу съответното заплащане.
Виж целия пост
# 386
Точно за гросърито минималната поръчка е 25 лири и в зависимост от това, кой времеви интервал избереш ,доставката може да падне до 1 лира. Миналата седмица поръчах, днес между 13 и 14 трябва да са го доставили до адреса на фирмата, която ще го транспортира до Бг.Освен това дават възможност до полунощ предходната вечер преди доставката  да си правиш промени в количката.
А относно collect опцията, някои български фирми предлагат и такава услуга срещу съответното заплащане.
Ами не знам, когато сумата в количката е под 40 £ изписва че не е достигнат минимума от 40 за домашна доставка. Да не би сумата от 25 £ да е след въведен ваучер за 15£ .Знам, че посредниците предлагат взимане от адрес, но едва ли е икономически обосновано за подобна поръчка.
Виж целия пост
# 387
Пробвай сега и ще видиш, че е 25 Peace
Виж целия пост
# 388
Пробвам и виждам, че е 40£ newsm78
Виж целия пост
# 389
Пробвам и виждам, че е 40£ newsm78
И при мен е 40  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия