Трябва ли винаги жените да се съобразяват с мъжете си?

  • 13 424
  • 156
# 75
Така всеки си преценява какво да прави, аз искам да замина в чужбина и това си ми е мечта, именно за това съм записала да изучавам английски език. Не разбирам защо ме нападате в предната страница, при положение че това си е лично мой избор.

Единствено попитах един въпрос, а не да обсъждате какво се случва около мен. Не съм искала да коментирате, а да споделите какво правите...

Диде, точно на темата-въпрос ти отговарям! Ако искаш да имаш мъж, ще трябва да се съобразяваш с него. Ако искаш да имаш жена вместо мъж, можеш да правиш каквото си искаш. Мъжът не винаги ще се съобразява с жената, защото по природа е независим от нея, и освен за секс и деца, за друго жена днес не му трябва. Обратното е много трудно възможно. За това, емоционално-разстроените и нещастните са почти все от женски пол. Да отидеш в чужбина, няма лошо. Лошото ще е като минеш 35-те, и нямаш мъж до себе си. В много теми тук, коментиращите жени все обясняват, как нямало мъже за тях и свестните мъже били на изчезване. Със сигурност са прави, макар че не липсват и противоречия. Можеш да рискуваш, но знай, че природата на мъжете е еднаква, навсякъде по света. Да не го отчетеш след време, като ирония на съдбата? Поздрави!
Виж целия пост
# 76
Така е. Още в първия си пост по темата исках да кажа, че ти трябва да си прецениш кое ти е по-важно - чужбината или мъжа. Пълно щастие няма. Избори се налага да правим непрекъснато.
Виж целия пост
# 77
dideto9301, намери си мъж, с когото искате едни и същи неща. Иначе ще трябва всеки ден да се "борите" за всичко или един от двамата да живее чужд живот.
Нормално е да има разминавания за дребни неща и да избирате онова, което в случая е по-доброто. Истинският мъж ще погледне обективно и няма да се притеснява се съгласи с теб, ако твоето предложение е по-добро. Но за основните, едно от които е мястото на живеене не става дума за каприз. Това е сериозно решение и който и да направи компромис рано или късно ще се отрази на връзката ви.
Седнете и говорете открито, за да сте наясно един с друг, но ако наистина са ви така далечни целите...
Виж целия пост
# 78
Диде, не може да се сравняваш с нас, защото нашите обстоятелства са различни. Ако бях на твое място, сигурно щях да замина, но при мен беше различно.
Виж целия пост
# 79
Диде, точно на темата-въпрос ти отговарям! Ако искаш да имаш мъж, ще трябва да се съобразяваш с него. Ако искаш да имаш жена вместо мъж, можеш да правиш каквото си искаш. Мъжът не винаги ще се съобразява с жената, защото по природа е независим от нея, и освен за секс и деца, за друго жена днес не му трябва. Обратното е много трудно възможно. За това, емоционално-разстроените и нещастните са почти все от женски пол. Да отидеш в чужбина, няма лошо. Лошото ще е като минеш 35-те, и нямаш мъж до себе си. В много теми тук, коментиращите жени все обясняват, как нямало мъже за тях и свестните мъже били на изчезване. Със сигурност са прави, макар че не липсват и противоречия. Можеш да рискуваш, но знай, че природата на мъжете е еднаква, навсякъде по света. Да не го отчетеш след време, като ирония на съдбата? Поздрави!

Супер си го написал.
Само ето това нещо стои като на свинче - звънче: За това, емоционално-разстроените и нещастните са почти все от женски пол.
От къде разполагаш с резултатите на това проучване? Може ли линк към рисърча? Искам да видя кой, къде и сред колко жени и мъже го е провел.

Затова емоционално несталиблните са почти все от мъжки пол. И са нещастни (ци).
Виж целия пост
# 80
Диде, точно на темата-въпрос ти отговарям! Ако искаш да имаш мъж, ще трябва да се съобразяваш с него. Ако искаш да имаш жена вместо мъж, можеш да правиш каквото си искаш. Мъжът не винаги ще се съобразява с жената, защото по природа е независим от нея, и освен за секс и деца, за друго жена днес не му трябва. Обратното е много трудно възможно. За това, емоционално-разстроените и нещастните са почти все от женски пол. Да отидеш в чужбина, няма лошо. Лошото ще е като минеш 35-те, и нямаш мъж до себе си. В много теми тук, коментиращите жени все обясняват, как нямало мъже за тях и свестните мъже били на изчезване. Със сигурност са прави, макар че не липсват и противоречия. Можеш да рискуваш, но знай, че природата на мъжете е еднаква, навсякъде по света. Да не го отчетеш след време, като ирония на съдбата? Поздрави!

Супер си го написал.
Само ето това нещо стои като на свинче - звънче: За това, емоционално-разстроените и нещастните са почти все от женски пол.
От къде разполагаш с резултатите на това проучване? Може ли линк към рисърча? Искам да видя кой, къде и сред колко жени и мъже го е провел.

Затова емоционално несталиблните са почти все от мъжки пол. И са нещастни (ци).



На прасче, звънче, не стои толкова лошо. А теб изглежда те мързи да ровиш в нета. Ето ти нещо за да се успокоиш малко!

http://www.karieri.bg/karieren_klub/novini/1154580_raboteshtite_ … ni_ot_domakinite/


http://botevgrad.com/news/488/Majete-sa-po-shtastlivi-ot-jenite/

http://health.bg/15601/syvremennite-jzeni-po-neshtastni-ot-myjzete

http://woman.-spam082-/n/zhenite-sa-dvojno-poneshtastni-ot-muzhe … orscheme=light%22
Виж целия пост
# 81


Единствено попитах един въпрос, а не да обсъждате какво се случва около мен. Не съм искала да коментирате, а да споделите какво правите...

То всяка тема се превръща в "захапи авторката"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 82
Добре де Дидето.

Мечтаеш да заминеш. А като пристигнеш там какво ?  Laughing
Виж целия пост
# 83
В чужбина също има мъже  Grinning,
Виж целия пост
# 84
Гледам тук се свършили  Laughing
Виж целия пост
# 85
Ма нищът да заминават Grinning
Виж целия пост
# 86
А мъже, живеещи с мама и тате? Това не се изпуска.  Naughty

По темата:
На 21, да зациклиш с един, да живееш с родителите му, той да те дърпа надолу, вместо да си продължиш образованието в чужбина, да се запознаеш с различни хора, с различен начин на мислене, с различни мъже, да имаш база за сравнение, да си гледаш кефа... И се чудиш?
Виж целия пост
# 87
А мъже, живеещи с мама и тате? Това не се изпуска.  Naughty

По темата:
На 21, да зациклиш с един, да живееш с родителите му, той да те дърпа надолу, вместо да си продължиш образованието в чужбина, да се запознаеш с различни хора, с различен начин на мислене, с различни мъже, да имаш база за сравнение, да си гледаш кефа... И се чудиш?

Naughty
Виж целия пост
# 88
Така всеки си преценява какво да прави, аз искам да замина в чужбина и това си ми е мечта, именно за това съм записала да изучавам английски език. Не разбирам защо ме нападате в предната страница, при положение че това си е лично мой избор.

Единствено попитах един въпрос, а не да обсъждате какво се случва около мен. Не съм искала да коментирате, а да споделите какво правите...
Ами да бе пуснала тема: "Искам да замина в чужбина" или "Да замина ли" или нещо от този сорт, а не трябва ли жените да се съобразяват с мъжете. Да трябва да се съобразяват и едните и другите, при вашия случай след като не сте женени, нямате деца и навярно общо имущество, имаш мечта за чужбина, нищо не те спира.
Приятеля ти има пълното право да не иска да ходи никъде, ак отук се чувства добре, това му е родния дом(родината). А очи които не се виждат се забравят е казал народа и то с право.
Заминавай и не се чуди толкоз...
Виж целия пост
# 89
Зациклила била с един  Laughing

Ами да се отцикли ама явно не може.

И да замине не може явно щото то не е само да искаш.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия