Единствено попитах един въпрос, а не да обсъждате какво се случва около мен. Не съм искала да коментирате, а да споделите какво правите...
Диде, точно на темата-въпрос ти отговарям! Ако искаш да имаш мъж, ще трябва да се съобразяваш с него. Ако искаш да имаш жена вместо мъж, можеш да правиш каквото си искаш. Мъжът не винаги ще се съобразява с жената, защото по природа е независим от нея, и освен за секс и деца, за друго жена днес не му трябва. Обратното е много трудно възможно. За това, емоционално-разстроените и нещастните са почти все от женски пол. Да отидеш в чужбина, няма лошо. Лошото ще е като минеш 35-те, и нямаш мъж до себе си. В много теми тук, коментиращите жени все обясняват, как нямало мъже за тях и свестните мъже били на изчезване. Със сигурност са прави, макар че не липсват и противоречия. Можеш да рискуваш, но знай, че природата на мъжете е еднаква, навсякъде по света. Да не го отчетеш след време, като ирония на съдбата? Поздрави!
,
