О, да, страшно добре е реализиран, затова е забил девойката да живее в една панелка с... маминка.
Мечтата на всяка жена е това.
Мечтата на всяка жена е това.
Мечтата на всяка жена е това. 


Момичето е безумно младо, има толкова живот пред себе си - сега и' е времето да пробва, търси, рискува, да предизвиква съдбата си, пък макар и с риск да се опари.
Много и' е рано още за толкова заробващи връзки, като нейната. Ама това ще го разбере най-добре като стане на 30+ и ще има да се чуди къде и' е бил акълът, дори и да е със същия мъж. И това го казвам от опит, именно затова скрих ника си.


Момичето е безумно младо, има толкова живот пред себе си - сега и' е времето да пробва, търси, рискува, да предизвиква съдбата си, пък макар и с риск да се опари.
Много и' е рано още за толкова заробващи връзки, като нейната. Ама това ще го разбере най-добре като стане на 30+ и ще има да се чуди къде и' е бил акълът, дори и да е със същия мъж. И това го казвам от опит, именно затова скрих ника си. 

Препоръчани теми