Сладкарничка за книги - тема 50

  • 26 692
  • 729
# 435
Добро утро прекрасни  Hug
Кафето оставам за след малко.Ще го пийвам отново със Сливка.... Heart Eyes След снощната вечер имам нужда от такова... Grinning
Нашето стана малко:3 дни яли,пили и се веселили....урааааааа Party Не можем да се набърборим!
Кой е като мене ..... Wink

Спокоен петък на всички  Hug
Виж целия пост
# 436
Привет и от мен Hug

Пия кафе и ви чета ,днес голям мързел ме гони нещо  Mr. Green

Деска,искаш ли понеделник да ти пусна книжката си от Мери аз ще я свърша днес.Само ми драсни на ЛС адреса си ,че съм си затрила хронологията  Crossing Arms
Виж целия пост
# 437
Лоренка колко е сериозна, вече я е прочела почти  Laughing
Виж целия пост
# 438
О, Ули, прати ли ми кашончето  smile3502
Аз изпратих  Rolling Eyes

Привет!  Hug

Аз съм в слънчев, балонен мехур.  Hug
Изчетох ви Peace Не ми се пишат неща, които са изписани и приключили  Peace Heart Eyes

Алекс, жива и здрава да ти е Кати  bouquet Нека има слънчево и щастливо детство. И да е най-всеотдайната кака Heart Eyes Радвам се и за юнакът ви.  Heart Eyes Изтръпнах като прочетох какво му се е случило, а после си отдъхнах  Hug

Смокини не обичам Naughty

Кости, чакай да те  Hug Hug Hug Hug

Fine living не го гледах, но ММ постоянно го пуска, та си го гледаме двамата Simple Smile Когато съм сама не стигам много до тв  Thinking

Гиг, Венка те е клатила вчера така ли? Интересно  Thinking Mr. Green Heart Eyes Hug

Лоф, по-добре ли си? Взех си кафенце  Hug

Лоти, аз пък имам интересни попадения сред новите български автори Thinking Някои обаче са тотално разочарование, въпреки масираната реклама, например Калин Терзийски Sick Не мога да повярвам, че си го причиних  ooooh! Гръцкото кафе и на мен ми дойде в повече - мразя такова изтъкване, позиране, маниерничене - АЗ така и така: най-добрата, най-умната, най-най-най... пък това съм видяла, пък онова, пък съм била еди къде си ... 200 странички книга пълна с 3 едни и същи думи и почти нищо съществено. Жалко за семейната история, която очаквах да прочета  Tired

Лелеее, това аз ли го изписах  Shocked

Уин 10!? Кога успяха бе  Mr. Green Това означава, че ММ като се прибере ще си направи експеримент с компито ми ooooh!
Миж, за Сиела ли няма надежда  Mr. Green

И аз оцветявам. А имам да чета книга, която да върна на Мимка  ooooh!

Прегръдки на всички   bouquet Днес пак ще пазя климатика до към 18ч и после - Алея с книги и базар на занаяти. Трябва и дар за зетЙо да измисля, че ми е рожденик днес Heart Eyes

Хубав ден  Hug Hug
Виж целия пост
# 439
Другарче, отивам да пращам, ама сега се чудя дали по пощата или по куриер.
Май ще избера куриер и ще пратя до офис, който си харесам около теб, за да можеш ти да идеш да си го вземеш, когато ти е удобно.
Хайде, като пратя, пак ще пиша.
Виж целия пост
# 440
Лоренка колко е сериозна, вече я е прочела почти  Laughing

Ааа как бе Мери ,локума изяден ,кафето пробвано,книгата почти прочетена и сега ще лакирам лака.
Но в гривната си съм влюбена от 2 дни всички ме питат от къде е ,много си я харесвам  Hug
Виж целия пост
# 441
Ааааааа, кой след малко ще гушка един Гушко newsm44 newsm68 newsm44!?!
Виж целия пост
# 442
Ааааааа, кой след малко ще гушка един Гушко newsm44 newsm68 newsm44!?!
Удари една цАлуФка и на майка му  Heart Eyes. Весело изкарване, Мариети, и да предвидите пържени картофи за Гушко  Laughing.
Виж целия пост
# 443
Ааа как бе Мери ,локума изяден ,кафето пробвано,книгата почти прочетена и сега ще лакирам лака.
Но в гривната си съм влюбена от 2 дни всички ме питат от къде е ,много си я харесвам  Hug
Много се радвам, че ти харесва  Heart Eyes Hug

Мариет, да го нагушкаш и от мен!  Heart Eyes И майка му Grinning И никакви пържени картофи! Ааа, Вени, какви са тези неща от сега?  Naughty
Виж целия пост
# 444
Сууупееер!!!  Hug  И ре-пор-таж!!!  Grinning
Виж целия пост
# 445
Миж, състезанието е заочнало вчера.

Лоренка, мисля по-нататъка да я искам, че имам 3 от библиотеката,  2 Венка вчера ми прати, а ми е неудобно да задържам чужди книжки.
Виж целия пост
# 446
Миж, състезанието е заочнало вчера.

А кога има вероятност ти да дойдеш?
Виж целия пост
# 447
Привет, сладурки  bouquet
Докато се наканя, да мина да ви кажа едно "Добро утро", стана вече "Добър ден" Crazy Кафетата са изпити и при мен стомахчето вече приритва за обедна почивка и нещо за хапване Mr. Green
Аз тази "Книжна алея", снощи за трети път я обиколих и какво да видя на едната шатра- "Гордост и предразсъдаци- зомбита"  Shocked За това "животно" не бях чувала, не се загледах и да видя кой е автора на това чудо #Crazy Но пък като я видях, отново ми се дочета оригинала на Дж. Остин Heart Eyes А, успях най-накрая да стигна и до един от пеещите фонтани Mr. Green Определено трябва да се донастройва, но наистина създава много приятно преживяване и емоция Simple Smile
Благодаря за отзивите относно Дж. Грийн  bouquet Мисля да заложа на "Къде си Аляска", когато приключа с "Адските устройства" Simple Smile
Хубав, слънчев и много положително зареден петъчен ден на всички Hug
Виж целия пост
# 448
Миж, оказа се, че и днес ще идваме. От тул тръгваме към 14:30-15ч. Предполагам, че към 17 ще сем там, мача е един час, така че до към 19 съм на линия.
Освен днес пак ще идвам тези дни, но не знам точно кои.
Виж целия пост
# 449
Жалко, тази вечер аз няма да мога...  Confused
Кажи по-рано сл. път, дано се организираме  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия