Сладкарничка за книги - тема 50

  • 26 692
  • 729
# 390
Нези, като стане ще дам отзиви, при Йоли изглежда божествено, разрежда се с вода или с газирана вода и с резен лимон и лед ще е супер!
Виж целия пост
# 391
Лис, преди малко видях рецептата при Йоли и веднагически изстрелях младежа до прабаба му да опоска смокинята - обожавам сладко от смокини, особено зелени, пък и пресни нагъвам /онзи ден окрадох една съседска, шшшшштттт Whistling/ и сега го правя, не е никак сложно. Освен всичко друго смокините, и плодовете, и листата, имат много полезни свойства Peace.

+ 10000000000000000000000000000000000000.  Crazy

 И от моите ще получиш, да видим кога.  Hug
 В Поморие има ли безпризорни смокини по улиците, ъ?  Laughing
Виж целия пост
# 392
Има, има, като котак ги обикалях всяка вечер и се пресягах...има и от нормалните, и едни едри като круши, майкооооуууу Crazy....
Виж целия пост
# 393
Няма проблем, Кели, не го бързам  bouquet Както казах, ако не беше предложила щях още дъъълго да си стоя неоаватарена Mr. Green Hug
Мариета , както не я гледам Йолито, сега набързо ще й издиря рецептите Mr. Green
Нези , ами аз не съм много по-голяма значи, някакви си осем години Mr. Green Като добавим и факта, че детето в мен никак не иска да си ходи, ще приема положителния вот на дъщеря ти  bouquet
Виж целия пост
# 394
Аз смокини не ям, всъщност това е единственното нещо,което не съм опитвала никога - ни сурови, ни на сладко. Смокиня обаче имаме, листата и ги ползвам за трушии  Laughing
Моите нови книги пристигат в други ден, но зависи от Аерчанс  дали ще ги получа и кога. Чакам ги с нетърпение, че последната много ме измъчи. Колкото и да харесвам Стайнбек преразказът му за крал Артур и Ескалибур е гола вода ( може и да е заради превода, не знам).
Виж целия пост
# 395
Блю, аз съм чела Хартиени градове и ми хареса  Simple Smile филма гледах оня ден, става за едно гледане Grinning но в книжката има по-големи забави и доста смях Grinning Катрините също ме изкефиха  Peace Смятам, че ще ти допадне. Аляска не съм я чела, на сестра ми й харесала, на мен ми предстои Simple Smile
Виж целия пост
# 396
В Поморие има ли безпризорни смокини по улиците, ъ?  Laughing

Мммм.... как да се изразя по-меко?   smile3506
Аз не бих заложила на тази карта ....  Laughing

Скрит текст:
В двора на старата къща на ММ, която аз никога не съм виждала, е имало огромна, стара смокиня...Отрязали са я... Сега всичко е в бетон  Tired Той още страда по нея Sad
А ти видя ли онази смокиня, дето я бях снимала във Василико? На близо 300 г.  Shocked Датирана от БАН.

А кой е Йоли?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 397
Една дама, за която готвенето е хоби. Има блог и май няколко ТВ предавания. Или по-точно предавания по няколко телевизии. Аз не готвя много, обаче по едно време доста гледах кулинарни програма. Не ме питайте що... Сигурно съм искала да проверя дали не може човек да се нахрани само с гледане  Joy.
Виж целия пост
# 398
Йоли е жена?  Thinking Не знаех...

Обикновено в кварталната бирария, докато си чакаме вечерята гледаме по ТВ 24 Китчен разни секси пи*ове, дето готвят голи до кръста на плажа  Joy
Виж целия пост
# 399
Ама подстригани ли са?  Joy
Виж целия пост
# 400
Ама подстригани ли са?  Joy

Дам....х'апсолютно  Mr. Green

Идеята е - Cooking is sexy   Sunglasses
Ама на ММ не му светва това ...  Thinking Crossing Arms Whistling
Виж целия пост
# 401
Ми аз какво да им гледам на тия  Crossing Arms.

Уф, разлигавих се нещо. Похапнах, искаше ми се да почета, ама не мога да си харесам нищо. Решила съм новата книжка да си я пазя за морето.
Виж целия пост
# 402
Емиии...като ти тиках вчера Труповете в ръцете, ти не ги щя...  Whistling
Виж целия пост
# 403
Аз не готвя много, обаче по едно време доста гледах кулинарни програма. Не ме питайте що...

Венка
, не си сама  Mr. Green

24Kitchen ми е прекрасен фон...когато ми се приготви, сядам да погледам и моментално ми минава  hahaha

Миж, Йоли е много готина. Кулинарна блогърка е, има и предаване по гореспоменатия канал, както и книга. Направо си изкарва прехраната с това. Името ѝ е Йоланта и на галено - Йоли  Laughing
Виж целия пост
# 404
Емиии...като ти тиках вчера Труповете в ръцете, ти не ги щя...  Whistling
Ама не говори такива неща, кой знае какво ще си помислят хората  Joy.
Аз съм заредила историческата поредица на Дохърти и Бьорндал, та заради това се въздържах. Ще я искам след отпуската, сериозно  Hug.

Аз не готвя много, обаче по едно време доста гледах кулинарни програма. Не ме питайте що...

Венка
, не си сама  Mr. Green

24Kitchen ми е прекрасен фон...когато ми се приготви, сядам да погледам и моментално ми минава  hahaha
Ха ха ха  hahaha.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия