Покажи се

  • 3 912 576
  • 22 702
# 1 665
Скрит текст:

Хайде и аз да загатна с моя моторист и дребосъка Blush
Виж целия пост
# 1 666
Ето още един татко-мечта. Моля не цитирайте.
Скрит текст:
Embarassed
Виж целия пост
# 1 667
Ето още един татко-мечта. Моля не цитирайте.

Ох, боже!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 668
Таткото ясно, но и дъщеричката е наистина прекрасна! Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 669
Страхотни снимки и хора   bouquet  bouquet

Не видях Жаки ,Змия и Бижу .Тях никога не ги улучвам  Crossing Arms


Сбъдваща мечти
, не можах да видя таткото от това прелестно русо създание . Ти си създадена да имаш деца .Разкошни   bouquet
Виж целия пост
# 1 670
Ще бъда честна и ще кажа, че на Контесата мъжа най-много ми хареса.

А снимката на таткото с шнолките ме ухили широко. Grinning
Виж целия пост
# 1 671
Контесо, хубаво ти е момчето! Малката май на него прилича?
Татакото мечта е страхотен:) Имаме подобна снимка, но нашия е гримиран лично от Жаки и е със диадема:))
Виж целия пост
# 1 672
Ще бъда честна и ще кажа, че на Контесата мъжа най-много ми хареса.

А снимката на таткото с шнолките ме ухили широко. Grinning
Ау ,Цвети  Blush Heart EyesБлагодаря Wink
Виж целия пост
# 1 673
Таткото с маргаритките.. Heart Eyes
Контесо, а твоят е истински хубавец!  bouquet
Виж целия пост
# 1 674
Благодаря ви Жаки и Екскузит   bouquet

Да ,дъщерята е негово копие със светли очи , овал и бузки ,а на мен са по-бялата кожа , по-светлата коса и устните  Heart Eyes

Една свястна снимка няма . Все го снимам някъде правещ нещо и все е с работни дрехи . ooooh!

В гардероба има дрехи от сума ти години ,  които не е обличал даже и няма време да облече и все е с работните си едни и същи . Установих го за пореден път днес и както лакира паркета и филира му казах ,че е много готин ,но на нищо не прилича с тези дрехи пак.
Смее се ,какво да ми каже . Joy
Виж целия пост
# 1 675
Пропуснах да видя на Сбъдваща "мечтите", но пък свАрих левента и сладураната на Контесата.
Виж целия пост
# 1 676
missNoir и теб те изпуснах, на лични приемам обяснения в снимки Wink
Не си ли ме виждала в модните консултации?
Няколко пъти съм си развявала там физиономията.
Ми не съм... много, я зарязах тази тема, само клюкаря.
Пропуснах мъжОве няколко, ама и няколко видях.
Пускам моето лове с дребните .... за малко
Скрит текст:


Виж целия пост
# 1 677
Старо фото от любим мой град, мислех, че съм загубила тези снимки.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 678
Контеса, много хубав мъж имаш, пу-пу  Hug  Hug

Виж целия пост
# 1 679
Контесче, мноооого ми е сладка дребната на снимката, на която е положила глава на рамото на баща си  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия