Покажи се

  • 3 912 596
  • 22 702
# 1 680
Яна, Барселона е любимият ми европейски град. Благодаря за удоволствието!
Виж целия пост
# 1 681
http://prikachi.com/images.php?images/89/8350089I.jpg

Изработих тази чиния за рождения ден на любимата ми леля.  Hug
Виж целия пост
# 1 682
Фея,   bouquet. Ако трябва да съм честна, не мислех, че има по-красив град от Барселона. Но това беше, докато не видях Билбао. Обичам да снимам и имам вече доста албуми от местата, където сме били.
Виж целия пост
# 1 683
А, ама сте бързи.

С мен
Скрит текст:
С щерката
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 684
Ех, да видя още една половинка с мустак. От мъжете сред всичките ни приятелски семейства само моят мъж е мустакат.  Joy
Виж целия пост
# 1 685
Аааа, с твоя мъж сме пили бири Simple Smile И моя го позна  Joy
Виж целия пост
# 1 686
Асос, малката синеока ли е? С леката брада ми харесва повече мъжа ти. А ти си ходещ сексапил, с тези устни!
Виж целия пост
# 1 687
Моите трима домашни любимци.

http://prikachi.com/images/194/8350194D.jpg

Извинете късите чорапи на ММ.  Embarassed
не успях да го науча да носи мокасини на босо.
Виж целия пост
# 1 688
Wild_rabbit, може да му купуваш от тези чорапи, които са до глезена - поне няма да се виждат толкова.  Wink
Виж целия пост
# 1 689
Жаки, сивоока е, между мене и него. А мустакът беше за хелоуинския маскарад само, иначе брадясал си го държа  Mr. Green

AnMary  Laughing

Wild_rabbit, свежарки!
Виж целия пост
# 1 690


Може и с такива.
Wild_rabbit, почти като голямата му дъщеря си.
Виж целия пост
# 1 691
Оставете човека да си носи каквито чорапи са му удобни! Ама че напаст!

Зер ще му обърнете внимание, ако ви каже, че някое парцалче, джувка, фишу връз вас си е напълно излищно?

Виж целия пост
# 1 692
Мъжете в тази тема в този час само със снимки могат да се отчитат.  Laughing Не разочаровайте дамите!  Naughty

Много хубави снимки видях тук, но няма да цитирам поименно, защото със сигурност ще изпусна някоя.
Виж целия пост
# 1 693
Аз изтървах чорапите, не че имат значение. Peace
Виж целия пост
# 1 694
Изобщо не съм видяла чорапките, не можах да откъсна поглед от краката на девойчето в дясно.. Heart Eyes
   И аз от теб. Страхотна двойка. Страхотни снимки. Страхотен мъж. Браво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия