Покажи се

  • 3 912 557
  • 22 702
# 1 695
Ноар, излъчваш щастие. На колко е синът ти? 6-7?
На снимката е на шест. Сега е на седем.
Виж целия пост
# 1 696
Аз ще помоля Борилчо да ми покаже снимка на Шанти.  Grinning
Виж целия пост
# 1 697
Като никога видях Шантал, но всичко друго от снощи и днес съм го отървала.
За всички, които се показаха тук по бански/ спортен екип адмирации, аз съм изтеглила къса клечка откъм форма на гръдния кош, имам ребра почти до пъпа.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 698
Ша изкара пак секси тяло Simple Smile Любопитно ми е да й видя лицето и на мен. CTramell
много те харесвам,имаш интересна красота,отличителна,а за тялото си изобщо не трябва да имаш забележки Hug
Виж целия пост
# 1 699

И за да не е спам, баба и внучка на един акъл  Simple Smile

CTramell
много те харесвам,имаш интересна красота,отличителна,а за тялото си изобщо не трябва да имаш забележки Hug

 Peace
Виж целия пост
# 1 700
А, не се оплаквам, благодарна съм дори, че без особени зорове е такова и на годините, на които съм.
Този ми 'дефект' от по-горе обаче провокира проблеми с белите дробове и сърцето - това е, което ме притеснява. Добре, че има бавни гимнастики и за такива като мен измислени Simple Smile

Човече, много са готини Grinning
Сестра ми пък беше седнала в количката на малката Laughing
Виж целия пост
# 1 701
CT си е супер фина и нежна дама, ще чакам да видим Ша след 10-15 г..)))
Виж целия пост
# 1 702
дано, хубави гледки трябва да имаме около себе си Simple Smile

И аз се заигравам понякога с филтрите, съвсем друго излъчване придават на снимките Party
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 703
И аз много обичам да си играя с филтрите във фотошоп, хоби ми е да снимам странни неща и особено черно-белите обработки ми се вписват идеално  Crazy
Показвам няколко неща, които аз съм снимала:


Прекрасни снимки!!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 704
Убийствени снимки  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1 705
И на мен много ми харесаха снимките, страхотни са!
Виж целия пост
# 1 706
Снимките наистина са жестоки!
Виж целия пост
# 1 707
И аз много обичам да си играя с филтрите във фотошоп ...

много добри  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 708
Снимките са чудесни, koikoii!
Виж целия пост
# 1 709
Благодаря ви момичета   bouquet Не очаквах да ги харесате, винаги съм си падала по депресии в изкуството- музика, филми, картини, снимки  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия