Покажи се

  • 3 912 571
  • 22 702
# 135
Даун, кое е това твоето 32 кг?
Виж целия пост
# 136
Роди се бебокът вече  Wink

Много щастие му желая!
Как ми се гушка бебе... 

За да не е спам, споделям днешен кадър от планетариума. С якета сме вече цяла седмица. Дано от утре дойде малко слънце.
Виж целия пост
# 137
Доколко може да се вярва, не знам.
http://petel.bg/Po-nomera-na-lichnata-karta-mozhete-da-razberete … ak-stava--__70958
Виж целия пост
# 138
Единен граждански номер - https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0% … D0%BC%D0%B5%D1%80 
Скрит текст:
Цитат
Първите шест цифри съответстват на датата на раждане (ГГММДД). Тъй като за годината на раждане са отделени само две цифри, могат да се кодират единствено годините между 1900 и 1999. Останалите години се представят по следния начин:
за родените преди 1 януари 1900 г. към месеца се прибавя числото 20,
за родените след 31 декември 1999 г. до 31 декември 2099 г. към месеца се прибавя числото 40.
Следващите три цифри (седма, осма и девета) са информация за областта в България и поредността на раждането като деветата е четна, за момче и нечетна за момиче. Седмата и осмата са случайно генерирани според града.
Десетата цифра е контролна и се изчислява по следния алгоритъм:
Всяка цифра се умножава със съответното ѝ тегло (виж таблицата)
Получените произведения се сумират
Сумата се дели на 11
Ако остатъкът от делението е по-малък от 10, тогава той се взема като контролна цифра, иначе – 0
Тегла на отделните цифри в ЕГН
Позиция   1   2   3   4   5   6   7   8   9
Тегло   2   4   8   5   10   9   7   3   6
Виж целия пост
# 139
Аз също съм чувала,че тази цифричка означава броя на двойниците на човека,според моята лична карта е 1 и реших,че може Nefertarri да я е открила  Laughing
Виж целия пост
# 140
Компютър ли определя броя на двойниците, сравнявайки снимките? Пропорциите може да са еднакви, но визуално въобще да не си приличат... newsm78
Виж целия пост
# 141
От мен домашен любимец  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


себе си съм показвала в селфи темата
Виж целия пост
# 142
От мен домашен любимец  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


себе си съм показвала в селфи темата

Малеее, да ми падне този красавец какво нагушване ще му приложа  Heart Eyes

От мен една красива гледка от Бодрум
http://prikachi.com/images/791/7899791t.jpg
Виж целия пост
# 143
Искам и аз в Бодрум, ама няма на работа съм, догодина ако се доредя

Джули, дами сме, при това принцеси, спим на легло, с възглавница и завивка
Виж целия пост
# 144
Искам и аз в Бодрум, ама няма на работа съм, догодина ако се доредя

Джули, дами сме, при това принцеси, спим на легло, с възглавница и завивка
Препоръчвам ти Бодрум и въобще турското море. Невероятно красиво е!
И аз с моето куче спяхме на едно легло под една завивка и на една възглавница. Страхотно е да имаш куче.
Виж целия пост
# 145
Дам, разкошни палми има, като по филмите. Само пясък дето няма.
Виж целия пост
# 146
Джули ние в турско ходим последно време, но таз година стигнахме само до Айвалък, догодина и до Бодрум.

А относно мецанка  Heart Eyes добре, че ми е голямо леглото, че в тея жеги щеше да е много трудоемко. От седем години се опитвам да я накарам поне лятото да спи на земята, но тя не. Мамина глезана се гуши на леглото, даже като закъснявам с лягането идва да ме подсеща, че е време за сън  hahaha hahaha hahaha А зимата е страхотно, безплатна печка
Виж целия пост
# 147
След снимката на прекрасната пухкавата мецанка ме е срам да се покажа, но ето ме
........................................................
П.П. Не ме цитирайте, че съм срамежлива и най-вероятно ще си изтрия муцуната по-късно. Извинявам се за което  Blush
Виж целия пост
# 148
Джули много си красива  Heart Eyes
Виж целия пост
# 149
Джули, точно си мислех как искам да те видя.  Embarassed Имаш някаква ориенталска красота, особено с дългата коса, дано пак не се възприеме лошо.  Embarassed Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия