"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 624
  • 754
# 465

                                                                                                       

Виж целия пост
# 466
Благодаря за пожеланията  Laughing
Славена, Лава, Вили  Hug Hug Hug Hug Hug


free image uploading
Виж целия пост
# 467

print screen windows 7

Лека нощ  smile3524 Sleeping
Виж целия пост
# 468
Heart Eyes
Цвети лека.

Лека нощ.
Виж целия пост
# 469
Виж целия пост
# 470
Добро утро, прекрасници Hug
image hosting sites


free upload pictures
Виж целия пост
# 471
Привет сладуранки-бърборанки  Hug
 
Наде, моите най-искрени съболезнования мила,  нека господ ти даде сили да продължиш напред с любимите си хора, мъката ти никога няма да стихне, но живота продължава  Sad майката никогане се забравя

Цитат
Котеееееее, разкрита си мила   Naughty  как си почиваш на морето   Joy   Joy   Joy    love001
                                                                                                 


Вилеее  Hug Hug Hug за съжаление почивкатани свърши вчера се прибрахме  newsm45 де да си почивах по този начин ама не да го гледам на снимка а на живо ама нееее  smile3514 smile3514 smile3514 newsm61 newsm61 за сметка на това бягах след палавата щерка  newsm62 ама да е жива и здрава след някоя и друга година няма да се гоним  smile3521

Хубав ден момичета  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 472
Здравейте момичета, два дни съм по селата , но вече се върнах. При нас е толкова горещо  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  , че направо не се диша  sweating sweating  sweating , виждам че и на темата се отразява. Ето нещо за разхлаждане  newsm51 newsm51 newsm51

Виж целия пост
# 473
Здравейте момичета  Hug тази жега ни ни изцеди тотално.
С нетърпение чакам захлаждането.


Силистра още един труженик като теб Laughing
Виж целия пост
# 474
 wavey wavey wavey
Коте, Simple Smile hug благодаря за съпричастността.
Честит вчерашен празник на патерици и нека Богородица бди над с-вата ни. Praynig
Честито на имениците, Хеленче ЧИД и на твоята мила майчица.
И на мен погледа Боранов ми говори същото Crazy като на Вас.

4 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема. smile3506

Допреди минута бяха 2 потребители и 7 гости.newsm09

Това нашата темичка ли е? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 475
Добро утро, прекрасници! Успешна нова седмица!

image hosting no account

Вчера някой си е сменил профилната снимка Rolling Eyes
Виж целия пост
# 476
Добро утро , хубав ден ви желая , успешна нова седмица  newsm51

Виж целия пост
# 477
Добро утро на всички дами  Hug Hug
Успешна нова седмица ви пожелавам  newsm03. При нас вали  Wear Umbrella  umbrella, усеща се вече, че наближава септември Whistling.

Наде, най-искрени съболезнования за майка ти  action032 Съпругът ти и детето ти ще ти дадат сили да продължиш напред, въпреки болката от загубата.
Виж целия пост
# 478
Виж целия пост
# 479
Добро утро, момичета от мен и от Красавеца с говорещ поглед   newsm08    bouquet
                                                                                                                                             

                                                                                                       
Хубав ден и успешна седмица   newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия