"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 625
  • 754
# 450
Охоооооо! вече е 10.00 часа, и никой не е казал добро утро newsm78 newsm78
така става след снощната "Вакханалия" с най новото вино на изба "Шато Маман": вино МАА Sick #Crazy
ето няколко, доказани средства срещу махмурлук newsm48
Скрит текст:
[/i][/b]


 
Хубава събота на всички, без изключение Hug Heart Eyes
Скрит текст:
Хеленче, весел празник, и да е жива и здрава майчицата ти  bouquet[/i][/b]

Благодаря, Диди определено имаме нужда от това   ooooh!  след  купона с винцето Мехмедово    Joy   Joy   Joy     bouquet
Виж целия пост
# 451

Здравейте, честит празник на всички и честит имен ден на имениците!
Виж целия пост
# 452
Здравейте!

Честит празник на всички именници! smile3525
Виж целия пост
# 453
Честит празник на всички!

Вили, мерси за линка!  Сигурна си, че другия е премахнат?

Знаете ли дали има и други, понеже помня по едно време, че се дискутираха няколко.

Здравейте, всички!

Скрит текст:
Хелън, прочетох ти анализа с голямо внимание.  Изглежда логично това, което пишеш.  Психолог ли си –професионално или любителски.
–между другото, имаше коментари по тв, че сега било модерно и всички ставали психолози.  Ами то, като се замислиш, е много полезно нещо да разбираш така хората - ще помогне във всяка професия.

И един друг въпрос, може ли пак линк със профилите на МАА фейсбук, защото този, който бях взела от предходната тема ми излиза невалиден.   Може ли да го проверите при вас работи ли - Свет го беше постнала, мисля.  

https://www.facebook.com/mehmet.alakurt.14418  


Скрит текст:
Здравейте сладурчета!
 Grinning Grinning
Верно, че  МАА си е голям особняк: в интервютата на колегите му, с които се е снимал в съвместен проект - никога не го споменават като колега в съвместна работа;  изолира се от светски прояви; не го виждам на снимки с приятели, компании, само със сестрите му...и знаете ли какво обяснение си давам.  МАА е бил детето-изтърсак, а за тези деца съм чувала, че са обградени с цялото внимание на по-големите братя и сестри, расте красив, вероятно заобиколен от ухажване, успехи, манекенството също му носи  грандиозен успех= Принцът на Турция е забележителен успех, в онези години той е бил галеник на съдбата...според мен.
И тези провали за него са удар по собственото му его, а той няма школовката да се бори въпреки всичко и всички, и да превъзмогне това свое наранено его...
Така мисля аз...мога само да добавя много жалко...пропилян талант..., но явно актьорството не му е  призвание, иначе не би устоял толкова години да не снима.
 
Този фейс е премахнат, ето ти линк за другия    bouquet
   
Виж целия пост
# 454
Здравейте,
Честит празник на Празнуващите!
Бъдете здрави!

Снощи сте пирували подобаващо, че и  един поглед е говорил на Хелен непристойни неща.
Спокойно момичета няма да бъда лоша и да дърпам перушина. Вас ви оставям, но неговата от сладките му бузки искам старателно да премахна.
Виж целия пост
# 455
Честит празник на всички!

Вили, мерси за линка!  Сигурна си, че другия е премахнат?

Знаете ли дали има и други, понеже помня по едно време, че се дискутираха няколко.

Скрит текст:
Здравейте, всички!

Скрит текст:
Хелън, прочетох ти анализа с голямо внимание.  Изглежда логично това, което пишеш.  Психолог ли си –професионално или любителски.
–между другото, имаше коментари по тв, че сега било модерно и всички ставали психолози.  Ами то, като се замислиш, е много полезно нещо да разбираш така хората - ще помогне във всяка професия.

И един друг въпрос, може ли пак линк със профилите на МАА фейсбук, защото този, който бях взела от предходната тема ми излиза невалиден.   Може ли да го проверите при вас работи ли - Свет го беше постнала, мисля.  

https://www.facebook.com/mehmet.alakurt.14418  


Скрит текст:
Здравейте сладурчета!
 Grinning Grinning
Верно, че  МАА си е голям особняк: в интервютата на колегите му, с които се е снимал в съвместен проект - никога не го споменават като колега в съвместна работа;  изолира се от светски прояви; не го виждам на снимки с приятели, компании, само със сестрите му...и знаете ли какво обяснение си давам.  МАА е бил детето-изтърсак, а за тези деца съм чувала, че са обградени с цялото внимание на по-големите братя и сестри, расте красив, вероятно заобиколен от ухажване, успехи, манекенството също му носи  грандиозен успех= Принцът на Турция е забележителен успех, в онези години той е бил галеник на съдбата...според мен.
И тези провали за него са удар по собственото му его, а той няма школовката да се бори въпреки всичко и всички, и да превъзмогне това свое наранено его...
Така мисля аз...мога само да добавя много жалко...пропилян талант..., но явно актьорството не му е  призвание, иначе не би устоял толкова години да не снима.
 
Този фейс е премахнат, ето ти линк за другия    bouquet
   
  Да мила, а други колкото искаш   Naughty  но фалшиви     bouquet
Виж целия пост
# 456
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
"Не е от значение колко неща правим, а колко любов влагаме, когато ги правим.
Не е от значение колко даваме, а колко любов влагаме, когато даваме.”
майка Тереза

Скрит текст:
Името Мария носят
най-красивите жени
и това не може никой
и до днес да промени.
Те специални са и знаят
как със думи да омаят...
Непознат или приятел
да превърнат във мечтател,
от отчаян песимист –
да направят оптимист...
С името благословено
място им е отредено
да са сила и опора ,
да обичат много хора...
Да помагат безрезервно ,
винаги да бъдат верни.
Да запазят светлината,
поверена от съдбата .
Има ли до теб Мария ,
с обич просто прегърни я ...
Името й да е свято
и сърцето й – богато...
Във живота ми са две,
с място в моето сърце.
На едната паля свещ
с болка и стаен копнеж
за миг само да я зърна
и силно, силно да прегърна.
Другата си е до мен –
светлината в моя ден,
жаждата ми за живот...
Подарена ми от Бог .

stela50
Виж целия пост
# 457
Мерси, Вили!

Жалко, но какво да се прави!  Мислех, че са повече.  На теб прекрасен ден желая!

Честит празник на всички!

Вили, мерси за линка!  Сигурна си, че другия е премахнат?

Знаете ли дали има и други, понеже помня по едно време, че се дискутираха няколко.

Скрит текст:
Здравейте, всички!

Скрит текст:
Хелън, прочетох ти анализа с голямо внимание.  Изглежда логично това, което пишеш.  Психолог ли си –професионално или любителски.
–между другото, имаше коментари по тв, че сега било модерно и всички ставали психолози.  Ами то, като се замислиш, е много полезно нещо да разбираш така хората - ще помогне във всяка професия.

И един друг въпрос, може ли пак линк със профилите на МАА фейсбук, защото този, който бях взела от предходната тема ми излиза невалиден.   Може ли да го проверите при вас работи ли - Свет го беше постнала, мисля.  

https://www.facebook.com/mehmet.alakurt.14418  


Скрит текст:
Здравейте сладурчета!
 Grinning Grinning
Верно, че  МАА си е голям особняк: в интервютата на колегите му, с които се е снимал в съвместен проект - никога не го споменават като колега в съвместна работа;  изолира се от светски прояви; не го виждам на снимки с приятели, компании, само със сестрите му...и знаете ли какво обяснение си давам.  МАА е бил детето-изтърсак, а за тези деца съм чувала, че са обградени с цялото внимание на по-големите братя и сестри, расте красив, вероятно заобиколен от ухажване, успехи, манекенството също му носи  грандиозен успех= Принцът на Турция е забележителен успех, в онези години той е бил галеник на съдбата...според мен.
И тези провали за него са удар по собственото му его, а той няма школовката да се бори въпреки всичко и всички, и да превъзмогне това свое наранено его...
Така мисля аз...мога само да добавя много жалко...пропилян талант..., но явно актьорството не му е  призвание, иначе не би устоял толкова години да не снима.
 
Този фейс е премахнат, ето ти линк за другия    bouquet
   
  Да мила, а други колкото искаш   Naughty  но фалшиви     bouquet
Виж целия пост
# 458
Мерси, Вили!

Жалко, но какво да се прави!  Мислех, че са повече.  На теб прекрасен ден желая!

Честит празник на всички!

Вили, мерси за линка!  Сигурна си, че другия е премахнат?

Знаете ли дали има и други, понеже помня по едно време, че се дискутираха няколко.

Скрит текст:
Здравейте, всички!

Скрит текст:
Хелън, прочетох ти анализа с голямо внимание.  Изглежда логично това, което пишеш.  Психолог ли си –професионално или любителски.
–между другото, имаше коментари по тв, че сега било модерно и всички ставали психолози.  Ами то, като се замислиш, е много полезно нещо да разбираш така хората - ще помогне във всяка професия.

И един друг въпрос, може ли пак линк със профилите на МАА фейсбук, защото този, който бях взела от предходната тема ми излиза невалиден.   Може ли да го проверите при вас работи ли - Свет го беше постнала, мисля.  

https://www.facebook.com/mehmet.alakurt.14418  


Скрит текст:
Здравейте сладурчета!
 Grinning Grinning
Верно, че  МАА си е голям особняк: в интервютата на колегите му, с които се е снимал в съвместен проект - никога не го споменават като колега в съвместна работа;  изолира се от светски прояви; не го виждам на снимки с приятели, компании, само със сестрите му...и знаете ли какво обяснение си давам.  МАА е бил детето-изтърсак, а за тези деца съм чувала, че са обградени с цялото внимание на по-големите братя и сестри, расте красив, вероятно заобиколен от ухажване, успехи, манекенството също му носи  грандиозен успех= Принцът на Турция е забележителен успех, в онези години той е бил галеник на съдбата...според мен.
И тези провали за него са удар по собственото му его, а той няма школовката да се бори въпреки всичко и всички, и да превъзмогне това свое наранено его...
Така мисля аз...мога само да добавя много жалко...пропилян талант..., но явно актьорството не му е  призвание, иначе не би устоял толкова години да не снима.
 
Този фейс е премахнат, ето ти линк за другия    bouquet
   
  Да мила, а други колкото искаш   Naughty  но фалшиви     bouquet
  Благодаря, мила! Хубав ден и на теб    bouquet
Виж целия пост
# 459
Котеееееее, разкрита си мила   Naughty  как си почиваш на морето   Joy   Joy   Joy    love001
                                                                                                 

Виж целия пост
# 460
Здравейте момичета Hug
Честит празник на всички именници  bouquet

imagen
И малка почерпка, защото си имам именничка Laughing


free image uploader


screenshot program

И да си кажа, че гласувам, така, че оня хубавец от снощи ми се полага и на мен Wink
Виж целия пост
# 461
Чучи, да ти е здрава именичката!  bouquet
Виж целия пост
# 462
Мераба!

Честит имен ден на всички,които празнуват днес!

Цвети,да ти е жива и здрава именичката!  bouquet
Виж целия пост
# 463
Цвети честит празник на именичката, да ти е жива и здрава    newsm51
Виж целия пост
# 464
Скрит текст:
Здравейте момичета Hug
Честит празник на всички именници  bouquet

imagen
И малка почерпка, защото си имам именничка Laughing


free image uploader


screenshot program

И да си кажа, че гласувам, така, че оня хубавец от снощи ми се полага и на мен Wink
  Цвети, Хубавеца си беше за снощи   Joy   Joy   Joy  ти изтърва момента   smile3534  Но няма нищо    smile3503  продължавай да гласуваш   smile3521
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия