"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 617
  • 754
# 60
Момичета,
профила, на който Каролина накичи много нейни снимки, вчера, нали се води за фенски?
тогава, защо коментарите и изглеждат, сякаш профила е лично неин??
вижте снимката от Св, София   https://www.facebook.com/maaandkaro/photos/a.1017821281580905.10 … ype=1&theater
според мен, профила си е неин!! девойката се прави на известна smile3534

Диди, снимката е взета от инстаграма й, където го е написала  Hug Heart Eyes Hug Тя има само една фейс страница, на която от 24.07. няма движение.
Виж целия пост
# 61


Благодаря ви за топлото гостоприемство   bouquet
Усмихнат ден!
Виж целия пост
# 62
А добър ви ден стари и нови влизащи и излизащи моми Боранови - МехметАкифови
ღϠ₡ღ"Живеем за това, което ни вълнува, и точка по въпроса.“ღϠ₡ღ
Дейвид Хърбърт Лорънс

Да хапнем, че не знаем какво ще ни развълнува все още днес  Simple Smile Wink
Виж целия пост
# 63
И ако не се сещате, ви подсказвам - аватар ми символизира ЗЕМЯТА И ЛУНАТА, е и една Хелеева комета за разкош  Laughing
Виж целия пост
# 64
И ако не се сещате, ви подсказвам - аватар ми символизира ЗЕМЯТА И ЛУНАТА, е и една Хелеева комета за разкош  Laughing

Дили, аз Луната нещо не я виждам, а само слънчевия ореол скрит зад Земята newsm78


Май и на борановица и е жега....

Марги, розето бива ли го Rolling Eyes
Виж целия пост
# 65
Свет много хубаво клипче, а този сериал има ли го с превод или субтитри  newsm78
стори ми се интересен


Да ,Коте Hug...има преведени до 21 епизод...първи сезон завърши с 31 епизод...чакаме втори, през септември... bowuu
Заповядай тук...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=854429.0...  на първа страничка пише къде можеш да го гледаш Peace


Свет благодаря ти мила  Hug ще го попрегледам в отпуската  Laughing
Виж целия пост
# 66


- Нарин, ддъще, ма тази какво е облякла? Вай, вай ами тя гола бе!!! Жега, жега, ама да бе си метнала поне един пищимал на мършавото тяло.... Ами ако Фируз ага я види така, инфаркта не му мърда.... !

- Мамо ма, ти що не се разхвърляш малко.... Не ти ли е жега?




- Фируз ага, сакън не гледай снахата! ..... Мискин, що гледаш надолу бе.... Нали знаеш който гледа надолу мисли за голо....Да се събличам ли?

- Недей Кефсер, Слънцето силно, ще изгориш.... Да не ти е свършил Кукумицина, а?




- Снахо, ще ме умориш!
- Както искаш маман Кефсер, нито настояван, нито насила те карам.
Виж целия пост
# 67
Привет момичета  Hug Hug Hug

Диди на мен пък хич на ми хареса последната част на Аданеца много ми беше тъжна, няма я комедийната нотка от първите два сезона  Sad


Коте, точно за това ми хареса! падам си по тъжни истории.
 сценария, беше много добре конструиран. имаше баланс, между зло и добро“ Мараз Али, не беше толкова инфантилен, както в предишните сезони. Мая, също много ми хареса. добре си изигра ролята.
Много ме издразни,как осакатиха любовната сцена между Мая и Али smile3515, по добре да не я бяха снимали изобщо! беше направо нелепо!
в интерес на обективизма; аз, гледах само сцените с наш Мехмет Embarassed
Виж целия пост
# 68
И ако не се сещате, ви подсказвам - аватар ми символизира ЗЕМЯТА И ЛУНАТА, е и една Хелеева комета за разкош  Laughing

Дили, аз Луната нещо не я виждам, а само слънчевия ореол скрит зад Земята newsm78
Скрит текст:

Май и на борановица и е жега....

Марги, розето бива ли го Rolling Eyes
Славена, нещо, което не ми харесва, не бих го дала и на врага си. При мен хапката и питието е винаги  newsm10, може да е малко, но празно тц...  Wink yes
Виж целия пост
# 69


" Тая вече няма ли да се събужда? Ноктите си изгризах а и тези пръсти мляко не пускат"







" Тате, пусни ме манджата идва..... Ама ти що се хилиш така, мама и на теб ли ще дава да сучиш?  А първо малките, после големите, какъвто си голям за мен нищо няма да остане"

Виж целия пост
# 70
Скрит текст:
И ако не се сещате, ви подсказвам - аватар ми символизира ЗЕМЯТА И ЛУНАТА, е и една Хелеева комета за разкош  Laughing

Дили, аз Луната нещо не я виждам, а само слънчевия ореол скрит зад Земята newsm78
Скрит текст:

Май и на борановица и е жега....

Марги, розето бива ли го Rolling Eyes
Славена, нещо, което ни ми харесва, не бих го дала и на врага си. При мен хапката и питието е винаги  newsm10, може да е малко, но празно тц...  Wink yes

 Shocked Shocked Shocked

Марги, аз мислех, че поне е съм ти малко виртуална дружка, а ти враг ooooh!... Да не е виновен бат'Абай newsm78
Виж целия пост
# 71
Един хубав клип от мен, може и да е пускан в темата но аз не си го спомням newsm78 newsm78 newsm78

https://www.youtube.com/watch?v=E815Kdf6NVA
Виж целия пост
# 72

Извинявам се ,че се самоцитирам,НО Naughty...много интересно...тази снимка сега се появи у фейса #Shocked...чак пък такова съвпадение... Whistling...дали някой наистина НЕ НИ ЧЕТЕ... newsm78 newsm78 newsm78
https://www.facebook.com/mehmet.alakurt.14418
Виж целия пост
# 73
Скрит текст:
И ако не се сещате, ви подсказвам - аватар ми символизира ЗЕМЯТА И ЛУНАТА, е и една Хелеева комета за разкош  Laughing

Дили, аз Луната нещо не я виждам, а само слънчевия ореол скрит зад Земята newsm78
Скрит текст:

Май и на борановица и е жега....

Марги, розето бива ли го Rolling Eyes
Славена, нещо, което не ми харесва, не бих го дала и на врага си. При мен хапката и питието е винаги  newsm10, може да е малко, но празно тц...  Wink yes

 Shocked Shocked Shocked

Марги, аз мислех, че поне е съм ти малко виртуална дружка, а ти враг ooooh!... Да не е виновен бат'Абай newsm78
Вай  ooooh! ooooh! ooooh!,Славена, пепел ти на езика  Peace Всички сте ми дружки-добродушки  Hug Heart Eyes Hug Бат' Абай хич няма вина. Рекох го тъй, 'щото сте коя от коя по- и най- и само хубаво за вас  Wink
Виж целия пост
# 74
Скрит текст:
Скрит текст:
И ако не се сещате, ви подсказвам - аватар ми символизира ЗЕМЯТА И ЛУНАТА, е и една Хелеева комета за разкош  Laughing

Дили, аз Луната нещо не я виждам, а само слънчевия ореол скрит зад Земята newsm78
Скрит текст:

Май и на борановица и е жега....

Марги, розето бива ли го Rolling Eyes
Славена, нещо, което не ми харесва, не бих го дала и на врага си. При мен хапката и питието е винаги  newsm10, може да е малко, но празно тц...  Wink yes

 Shocked Shocked Shocked

Марги, аз мислех, че поне е съм ти малко виртуална дружка, а ти враг ooooh!... Да не е виновен бат'Абай newsm78
Вай  ooooh! ooooh! ooooh!,Славена, пепел ти на езика  Peace Всички сте ми дружки-добродушки  Hug Heart Eyes Hug Бат' Абай хич няма вина. Рекох го тъй, 'щото сте коя от коя по- и най- и само хубаво за вас  Wink

Тъй съм съгласна Wink Ох, и камък ми падна от сърцето, бях се уплашила за бат'Абай, че ще си имам конкуренция Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия