"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 625
  • 754
# 75
Свет, или ни четат или мислят еднакво с теб. Съвпадението е Веднъж!

Славена,   Joy newsm62.

Диди, какво имаш точно впредвид " осакатиха сцената"?!
То нали имаше преплетени ръце и  сенки.
Виж целия пост
# 76
Скрит текст:


Сезони вчера питаше за баница, готово, да ви е сладко! И нали знаете мотото на витруалната диета " око пълно, стомах празен, талия тънка"  chef




Ти не се присягай, първо дамите, баница има и за теб.....у дома..
Виж целия пост
# 77
Hug  Добро утро, момичета    bouquet  На всички преди мен и след мен появили се   smile3525
                                                                                                           
Хайде да пием кафенцееее с любимеца ни   smile3521
         

Етоооооо Hug...и следващото кафенце идва по поръчка... bowuu  love001  love001


Със цигара smile3503


Една от най.любимите ми фотки, но и с брадата пак е много хубав newsm80 newsm74 newsm74 news


https://www.youtube.com/watch?v=seC15VxMILc
Виж целия пост
# 78
https://www.youtube.com/watch?v=-KNORP4FG1g
Виж целия пост
# 79
Свет, или ни четат или мислят еднакво с теб. Съвпадението е Веднъж!

Славена,   Joy newsm62.

Диди, какво имаш точно впредвид " осакатиха сцената"?!
То нали имаше преплетени ръце и  сенки.

Сезони,
те па е дни сенки, и едно преплитане! няма що  newsm11
да бяха откраднали малко, от "сънищата на Буран и Съла"!
а те! боже!! боже!!
да не би, поради липса на средства; аматьор ли е режисирал тази сцена???
Али беше по риза в един момент!!!!!!
Виж целия пост
# 80
И кафенце... Мда... ръце, цигари и още нещо...

Касметче  Wink
Скрит текст:
ღϠ₡ღ“Старай се да запазиш хората, които разбират всяка една твоя дума, докато мълчиш!" ღϠ₡ღ
Виж целия пост
# 81
Славена, туй да не е предната баница?! hahaha Със стара баница ни прилъгваш, а ?

Диди, кой е казал, че човек трябва да е гол в леглото hahahaц Може да е срамежлив, или да му е студено въпреки нажежените страсти.
Виж целия пост
# 82
Славена, туй да не е предната баница?! hahaha Със стара баница ни прилъгваш, а ?

Диди, кой е казал, че човек трябва да е гол в леглото hahahaц Може да е срамежлив, или да му е студено въпреки нажежените страсти.


 hahaha hahaha hahaha hahaha не картинката е същата Joy

Ами турския сем ако не дава да е гол, а поне ризка да има  Thinking
Виж целия пост
# 83
Славена, цяло лято не съм хапвала баничка. Твоята е страхотна.
Турския Сем къде спа като Боран цял филм беше по гърди, а и с хавлия и боксерки с ниска талия беше. Храсталака му все на първа линия пред камерата беше. Laughing
Виж целия пост
# 84
Вместо следобедно кафе   love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51

Виж целия пост
# 85
Славена, цяло лято не съм хапвала баничка. Твоята е страхотна.
Турския Сем къде спа като Боран цял филм беше по гърди, а и с хавлия и боксерки с ниска талия беше. Храсталака му все на първа линия пред камерата беше. Laughing

 smile3503

Като се има  предвид, че сериала е сниман 2006/ 2007 , сега фокуса на ценностната система на комшиите е изместен доста '' плът да се види сакън, целуФка - само ако са женени, и да има нещо пред камерата и в този ред"... то си е за наше добро, де Mr. Green
Виж целия пост
# 86
Един хабер за Джансу от днес




http://www.hurriyet.com.tr/advertorial/29665052.asp




и пак от там, в очакване на Мехмет Акиф




Просто ми хареса снимката
Виж целия пост
# 87
Славена, уникална баница! направо ще изям компютъра! и аз не съм яла баница от доста време smile3518
Салвенче, аз така знам! Кекс се прави без дрехи Shocked

Сезони, а къде беше турския СЕМ, когато Мараз Али се целува, така страстно с Идил и Назлъ?  ти сема се сети за "Завръщане"!
 Сигурно  актрисата, която игра Мая, е поставила това условие! добре! ОК! щом не иска, няма!
Ама да се прави нещо нескопосано! а това ме вбесява smile3516 smile3515 

Силистра, прекрасни снимки, на любимите ми двойки.........или по правилно е да на пиша, любимата ми ТРОЙКА newsm48

 и от мен Брауни с кафе.
дяволска комбинация.


Виж целия пост
# 88
Диди, страстта му беше в Завръщане, ама там пък не можа да я покаже с целувки, а само с ласки.
Идил и Назлъ ги целуваше нежно, бавно и чувствено. Просто им засмукваше горната устна. Laughing

И Брауни  и баница ми се приядоха сега. Ама ще си купя сладолед Тоблерон навън по късно и ще заситя моите плочки. newsm62
Виж целия пост
# 89
Данни, Здравей  welcome     Mery J и на теб  welcome

Диди, аз и с риза приемам мъжа. Пак е секси. Wink.Но с чорапи не мога да го приема. Лошо ми става от Мъж обут с чорапи в леглото. И на яве и на сън и на екран!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия