"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 624
  • 754
# 540
Малко фотки на снахата



Виж целия пост
# 541
Хелен, ето я причината  ooooh!  #Crazy   Sick



Е, това никога няма да го разбера!!!
знам, че любовта е сляпа! Но, в никакъв случай, не е малоумна!!
Как може да се влюбиш ТОВА!
 и не ми казвайте, че той, май е умен, готин, забавен, добър и...............!!! защото, той показа, по много брутален начин, че не е такъв!!
Хелнче, ти си психолога тук. Какво мислиш? каква е причината, Дженсу, да не иска целувка с наш Мехмет? Да не би, дъха му да мирише лошо Shocked
Виж целия пост
# 542



https://cdn.bg-mamma.com/ROOl/31415375_5d0a8123



Виж целия пост
# 543
Хелен, ето я причината  ooooh!  #Crazy   Sick



Е, това никога няма да го разбера!!!
знам, че любовта е сляпа! Но, в никакъв случай, не е малоумна!!
Как може да се влюбиш ТОВА!
 и не ми казвайте, че той, май е умен, готин, забавен, добър и...............!!! защото, той показа, по много брутален начин, че не е такъв!!
Хелнче, ти си психолога тук. Какво мислиш? каква е причината, Дженсу, да не иска целувка с наш Мехмет? Да не би, дъха му да мирише лошо Shocked


 Joy Joy Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Божеее, Дидка, уби ма, да му мирише дъха на МАА Joy Joy!!!
Аз понеже съм много асоциативна- веднага си представям това нещо!!!

Замислих се дали бих се навила да се целувам с него ако има лош дъх??!!!
Ей, Богу...бих...бих се навила...са-а-а-а-мо да ми падне... smile3514 smile3514 smile3514 smile3514


Виж целия пост
# 544
Момичета , може ли някоя добра душа да преведе текста от английски, че и аз да разбера за какво става дума  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Силистра, прочети превода в тема 27, пост 649 на 44 стр.
Виж целия пост
# 545
Хелен, ето я причината  ooooh!  #Crazy   Sick



Е, това никога няма да го разбера!!!
знам, че любовта е сляпа! Но, в никакъв случай, не е малоумна!!
Как може да се влюбиш ТОВА!
 и не ми казвайте, че той, май е умен, готин, забавен, добър и...............!!! защото, той показа, по много брутален начин, че не е такъв!!
Хелнче, ти си психолога тук. Какво мислиш? каква е причината, Дженсу, да не иска целувка с наш Мехмет? Да не би, дъха му да мирише лошо Shocked


 Joy Joy Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Божеее, Дидка, уби ма, да му мирише дъха на МАА Joy Joy!!!
Аз понеже съм много асоциативна- веднага си представям това нещо!!!

Замислих се дали бих се навила да се целувам с него ако има лош дъх??!!!
Ей, Богу...бих...бих се навила...са-а-а-а-мо да ми падне... smile3514 smile3514 smile3514 smile3514



Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

добре, че има голямо разнообразие от ментови бонбонки

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 546
Скрит текст:
Хелен, ето я причината  ooooh!  #Crazy   Sick



Е, това никога няма да го разбера!!!
знам, че любовта е сляпа! Но, в никакъв случай, не е малоумна!!
Как може да се влюбиш ТОВА!
 и не ми казвайте, че той, май е умен, готин, забавен, добър и...............!!! защото, той показа, по много брутален начин, че не е такъв!!
Хелнче, ти си психолога тук. Какво мислиш?
каква е причината, Дженсу, да не иска целувка с наш Мехмет? Да не би, дъха му да мирише лошо Shocked [/i][/b]
[/quote]

Дидка, без да имам претенции за дълбоки анализи/Надето ги прави - много е добра/, аз и друг път съм го казвала тук: Джансуто не е искала да се целува, точно поради същата причина, каквото и той не иска да се снима и участва в проекти. И двамата са еднакво диви и горди чешити!  Като са почнали снимките Джансуто като всяка изгряваща звезда - манекенка, млада, красива, ухажвана, обгрижвана, позволяваща си да е по разглезена и недисциплинирана, знаем, че и гаджето й е присътвал на снимките, а той е бил някакъв фактор сред снимачния екип, всичко това, мисля, за нея е било повод за   индивидуално и независимо поведение спрямо останалите.
Мехметчо- Принцът на Турция-и той изгряваща звезда- млад, красив та ум да ти зайде, разглезен от внимание на обществото/все пак те са го провъзгласили за Принц/, отива на снимки и изведнъж е принуден да търпи своеволия и капризи на колежката си манекенка. А той е обичал манекенките, но явно само тези, които не му лазят по нервите и не го карат да им търпи прищевки...и как да ги търпи, че той докато е растял са търпели само неговите..И нашия...кат знаем как не си поплюва, и кат знаем, че няма какво да губи, той е центъра на събитията/и това си е вярно, според мен/, казал й е пред цялата аудитория нещо от сорта  да не се прави на велика, да не ги разиграва  или нещо такова,/със сигурност Мехметчо стреля думи, които нараняват жестоко човека/, оная мома пък от яд и наранено его е зявила, че няма да се целува на снимките защото не може да го понася психически и физически, може само да позволи целувка по бузата като после й се даде един час да вземе душ Joy Joy Joy

Ако някой има друга версия за престъплението на Джансуто - да НЕ се целува с основния заподозрян и ние да се терзаем от размисли и страсти - МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ!!! newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

P.S. Каквато и да е причината, аз мисля, че вината е в Джансуто- тя се е държала твърде непрофесионално...това го виждам и в кадрите с интимни моменти между Боран и Съла. Негативното отношение на Джансу към Мехмет се е пренесло в кадрите със Съла към Боран, то се вижда много ясно, коментирали сме ги тук тези моменти...!
Виж целия пост
# 547
Момичета , може ли някоя добра душа да преведе текста от английски, че и аз да разбера за какво става дума  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Силистра, прочети превода в тема 27, пост 649 на 44 стр.


Дани , благодаря  newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 548



Виж целия пост
# 549
Момичета, тази снимка нова ли е, така ли изглежда нашия човек?
Виж целия пост
# 550
Умопомрачяващ!
Виж целия пост
# 551
Клипът е уником.
Виж целия пост
# 552
Уау, уникален Мехмет Акиф.
Виж целия пост
# 553

Нали...Борянче?!!!  newsm44 newsm44 newsm44

Чак  ми идва да вия от кеф като го гледам smile3514 smile3514

...ама щом е с цаки е запазен от Надето smile3521 smile3521 smile3521
Виж целия пост
# 554
МАА и той почва с комиксите, що ли значи гова сега.



ПП Вили, нярде клипа ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия