"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 624
  • 754
# 600
Това вече е ново smile3521
депресиран бил!! да..да! ама не newsm08





Най-после да се покаже.
Виж целия пост
# 601
Ауууу Самотен мъж без жена
Той да не си търси жена по фейса Laughing = Защо ли публично се изразява така newsm78
Виж целия пост
# 602
Hug

Днес е имало стрелба пред Домлабахче с един ранен...
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4932787


Диди на тази снимка Алакурт като щъркел с тези тънки крака, аджеба той ли е или колаж

 Joy Joy Joy Joy
И без да искаш, ме размиваш Hug
Той е! наш Мехмет си е!
Да, крачката са му много дълги и слаби!!
Асъл щъркел box
Виж целия пост
# 603
Ауууу Самотен мъж без жена
Той да не си търси жена по фейса Laughing = Защо ли публично се изразява така newsm78
Пожелавам му да си намери, но едва ли това е начина да се изразява.. Crossing Arms
Виж целия пост
# 604
Ауууу Самотен мъж без жена
Той да не си търси жена по фейса Laughing = Защо ли публично се изразява така newsm78
Пожелавам му да си намери, но едва ли това е начина да се изразява.. :xarm

Ама че сте и вие, човека споделя болката на своето самотно сърце и страдаща душа, дано пък намери своята половинка стред заклетите си фенки, вие пожелания му изпращате... Що не хванете първия полет за Станбуила пък да видим тогава какво ще твори из социалните мрежи или ще цитира нещо от сорта на
Скрит текст:
Давид Овадия

Защото те обичам,
затуй си ти красива
и другите те гледат
със поглед възхитен.
Защото те обичам,
затуй оставаш млада,
без бръчки под очите,
без косъм посребрен.

Защото те обичам,
затуй си ти красива!
Но не бъди надменна
и хитра не бъди!
Умре ли любовта ми,
презре ли те сърцето,
за миг ще остарееш
и погрознееш ти!



Виж целия пост
# 605
Ауууу Самотен мъж без жена
Той да не си търси жена по фейса Laughing = Защо ли публично се изразява така newsm78
Пожелавам му да си намери, но едва ли това е начина да се изразява.. :xarm

Ама че сте и вие, човека споделя болката на своето самотно сърце и страдаща душа, дано пък намери своята половинка стред заклетите си фенки, вие пожелания му изпращате... Що не хванете първия полет за Станбуила пък да видим тогава какво ще твори из социалните мрежи или ще цитира нещо от сорта на
Скрит текст:
Давид Овадия

Защото те обичам,
затуй си ти красива
и другите те гледат
със поглед възхитен.
Защото те обичам,
затуй оставаш млада,
без бръчки под очите,
без косъм посребрен.

Защото те обичам,
затуй си ти красива!
Но не бъди надменна
и хитра не бъди!
Умре ли любовта ми,
презре ли те сърцето,
за миг ще остарееш
и погрознееш ти!





Тук, има едно,моооооого тънко, проклятие!
 мисля че наш Мехмет, става мног злобен, когато му настъпят опашката!
Сезони, мисли 3 пъти, преди да тръгнеш "един път" за Истанбул!!
  smile3503
Виж целия пост
# 606
wavey Hug lovekiss

Ванче, тук е    bouquet
                                               

                                             

newsm10 newsm10 newsm10 smile3521 smile3501  love001
Виж целия пост
# 607
Славена, хубав стих с послание да не сме надменни  и хитри. Но с второто качество няма как да не сме в живота.
Ама аз наистина се замислих дали е Самотен сега и да се изплаква във виртуала. Thinking
За Истанбул едва ли ще тръгна сега. Всичко в мен казва "Недей", та дори и да е за Един Харизматичен и Различен мъж.

Пп. Ще се зарадвам спонтанно при разлъка с Каролина.
Виж целия пост
# 608
A, Хелънче, привет,

Нещо съм пропуснала тоя пост от миналата нощ!    

Ами не знам за като поп - някъде по-като поп, другаде по-малко от поп, но общо взето така!

Мерси за Аданата!  То на мен време дано ми остане, усещам че филма си струва и цялостно гледане!  Няма ли да го дадат по телевизията?


Ох, съвсем спя - никой не е казал откъде е снимката -  може да е от по-хладно място .  те нали ходиха до Амстердам, до къде още беше - Талин ли, Рига ли - но и там беше по къс ръкав.

E, зимна е . сега в Стамбул е 45 градуса - няма как да е с яке.  Иначе може да не е много стара.

Хелън, ти си психолог - да, много логично разсъждаваш.  И аз като ги гледах също мислех, че Джансу не е можела да понася актьора ....физически.  Но не знам защо. 
Между другото, също мислех да не би поради някаква състезателност между тях.
Или нещо, не, не знам, но не може да го скрие.
Между другото, той излиза да е по-добрия актьор от двамата - раздава го индиферентно и си върши работата там.
Всъщност, аз започнах да ги гледам, защото харесах първо актрисата, така че това, че изразих горното мнение е според мен обективно.
Но аз не съм се толкова задълбала колкото вас - не го знам из другите филми - гледах по малко от другите неща, които пускахте в темата - напр. Аданали една серия . голям смях, но там друг актьор беше в центъра на вниманието  - един с мустаци и една забрадка тичаше из един зоопарк. 


Момичета, тази снимка нова ли е, така ли изглежда нашия човек?


Принксче, исках да питам по точно това ли ще  е  естествения образ на Мехмет вече?

Щото аз на всички снимки го вижам кат поп???

А ти гледай Аданата, Там Мехмет е пич-мъжкар, секси до мозъка на костите.
Аз го гледах избирателно - само кадрите с Мехмет.. Joy Joy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 609
Чучи, браво! newsm78  bouquet

Напълно подкрепям това, което е писала Диди за фенката!
Много интересни неща тая вечер - ще видим какво ще излезе!

Поздрави и приятна вечер!


Привет, прекрасни момичета!

Много се радвам и днес, че успявам да се присъединя!

Аз, няма да раздавам квалификации, но ако някой знае кой е човекът на снимката, би ли споделил.

Чучи, много ми стана интересен анализът ти на взаимоотношенията на двете новоизгряващи звезди и особено, че той бил хлътнал. Според мене... просто не виждам нещо да клони натам, но.... все пак хората са актьори.

Друго обаче забелязах, на една от снимките, които си постнала, режисьорката изглежда, че е  доста добронамерена към Мехмет.

А относно дамата –  с писаниците дама е нали, като сте си писали - да, определено е много напориста - мисля, че не е туркиня - иначе щеше да му се обяснява на турски, нямаше да разчита на интернет най-вероятно - освен, ако не е много млада - от тия, дето седят един до друг и си общуват през Фейсбук.
Изглежда много решена спрямо него, а той изглежда не й обръща голямо или пък никакво внимание, което тя е интерпретирала като депресия.

Но, както казваш, тя може да има повече информация -  само че, мъж на 35 г. депресиран?






image posting

 "60% of the Turkish public is stupid"
These words are so true!
And not only in Turkey! Unfortunately, in many parts of the world it is possible!

60% от турската общественост е глупава
Тези думи са толкова верни!
И не само в Турция! За съжаление, в много части на света е възможно!

Това означава поста от стената му Rolling Eyes


Prinx, зад тази страница стои жена фенка и е туркиня или поне живее в Истанбул и между впрочем  комуникира  и на турски. Аз си общувам с нея на английски, но ми прави впечатление, че отговаря и на коментарите на румънките на английски. Когато за пръв път чухме за нея, коментарът и към снимката на МАА беше и на английски и на турски. Тя беше първата, която проби той да и отговори на коментар от споделяне, но мисля, че това беше на другия профил, който той закри newsm78 Колко е напориста не знам, но шапка и свалям, че му казва директно какво мисли  Peace
Виж целия пост
# 610
Нов клип


Виж целия пост
# 611

Снимката е нова от днес - Murat GARİP Hillside City Club
Надявам се като е подновил тренировките си да се подготвя отново за роля.

В клуба виждам и друг актьор който сега изгря да  тренира  заедно със своя брат близнак - Серкан Чайеглу от Черешките.

Виж целия пост
# 612
Добро утро слънчеви момичета,
Прекрасен ден!

 Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 613
Добро утро, прекрасници!
screen capture
Нещо от снощи Shocked Фенката казва да очакваме новини Party


image upload no compression

Ваня, къде се е появила снимката от фитнес центъра? Фенката също я е постнала на профила си, но не е споделена от неговия профил Rolling Eyes Под снимката има коментар, че той си търси роля чрез социалните мрежи newsm78

Ваня, клипът е  newsm74 newsm74 newsm80 newsm80 newsm18 newsm18 newsm18 Друго си е да разбираш текста на песента Rolling Eyes
Виж целия пост
# 614
Славена, хубав стих с послание да не сме надменни  и хитри. Но с второто качество няма как да не сме в живота.
Ама аз наистина се замислих дали е Самотен сега и да се изплаква във виртуала. Thinking
За Истанбул едва ли ще тръгна сега. Всичко в мен казва "Недей", та дори и да е за Един Харизматичен и Различен мъж.

Пп. Ще се зарадвам спонтанно при разлъка с Каролина.

+ 99% от компанията тук smile3508 newsm48
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия