Юлски бебета - тема 33

  • 58 711
  • 738
# 405
Ники, Данче, благодаря  Hug Знам, че е от новите емоции и се надявам да е еднократно, но ми се струва, че ще е бая трудно. И през нощта се напика. Засега го оставяме за малко и плаче, когато го взема леличката, но после спира. През цялото време обаче я държи за панталона, не се отлепя от нея. Ние го оставяме в 9,30. В 10 ги слагат на гърне, мият им ръцете, дават им плод и вода и ги извеждат навън. Ние го вземаме, когато ги прибират. Големият стрес ще дойде, когато го оставим там да яде, да спи...

Мисля си, че не могат да се отричат цели области, които на нас са ни неясни - като психологията или хомеопатията. Но е факт, че има психолози, които претендират, че могат да "оправят" нашите деца, а техните собствени прекрачват границата. Познавам такива.
Виж целия пост
# 406
Дарче, мила прегръшам те, силно и те разбирам напълно. Виктор е същия като Ади. Разликата е, че на вън е още по-щур от вкъщи. И освен, нервното нее което постоянно повтаря, не дава на никой да се качва на люлката или пък на пързалката. А ако някой доближи почва да го рита. Той от скоро почна да говори и то много малко разбира, но мисля, че не достатъчно. Неспирам да говоря и се надявам скоро да има положителен резултат. Ще видим сега на яслата как ще е, но мисля, че доста рев ще изрева заради поведението му. Големия ми беше също толкова палав, но кротна. Това ме крепи Simple Smile.
Майките на злояди хлапета и вас чудесно ви разбирам. Голямото почти на 8г още го чакам да огладнее, тежи 16кг. Вчера личната ми каза за нов сироп за апетит ще купя и него и пак ще се моля да подейства. И аз чаках яслата с другите деца, после градината, пък в първи клас как ядяли.. мрън!
Виж целия пост
# 407
И моя големия е злояд, а тежи 25кг. Около 125см е. Слаб е, но не е кльощав. Взех да се притеснявам ако ядеше какъв размер щеше да е.
Ого обича дя разглежда книжки. Не обичат да им чета.
Виж целия пост
# 408
Моргана, радвам се, че се появи! Hug
Момичета, моля помагайте! Дайде ми някакъв с който мога да сравня см и номер на крачето. Това, което аз намирам в нета ми е объркано и не мисля, че отговаря на истината. Пак поръчах на Марина маратонки  №22 и се оказва, че да и малки....
Виж целия пост
# 409
Джине, на Лазар и обувките и сандалите са 24 номер и стелката е точно 16 см.

Моргана  Hug
Виж целия пост
# 410
Джина, виж това, дано ти е полезно

https://www.zeazoo.com/shop/content/15-sizing

Аз затова не поръчвам обувки. Искам, но не смея. Макар, че до сега винаги сме взимали по- големи, да имат аванс. Но за тяхната възраст 22 не е ли вече малко? В смисъл без да съм мерила и виждала детето ми се струва, че никое от нашите деца вече не носи 22, не и за вбъдеще, тази есен. Аз към 24 съм се насочила да купувам.
Виж целия пост
# 411
Виктория е между 21 и 22 зависи от модела. Уж от чистият въздух и вода огладнявали, да ама не, пак не обядва, на вечеря мина със средата на филийка хляб, явно не е вярно това.
Виж целия пост
# 412
Ого носи 24 с тенденция да купувам по жолеми, но тези още му стават. Дано езкара есенга с тях. От Анжлийските в момента е на С8 с аванс. Не съм мерила см. Може би трябва.
Виж целия пост
# 413
Кирил носи 21 или 22.Купих му маратонки 22 номер и са му леко големи.
Виж целия пост
# 414
Всяка марка е с различна номерация. Найка е умален, Адидаса са уголемени. В двете марки има поне номер-номер и половина разлика. Ние напролет купихме Адидаски 23 с надежда да му станат и сега, но уви ще купувам нови за наесен. Лидълски сандали носи също 23, точни са му. За зимата мисля да поръчвам 25 номер даже.
Виж целия пост
# 415
Наще адидаски са умалени с номер. Имам сандали от баткото дето не са мръднали, а са прани всяка вечер цяло лято.
Виж целия пост
# 416
   Здрасти, банда!
   Не съм ви забравила, макар че не пиша от векове, чета веднъж месечно, липсвате ми , но това е положението.
 Джине, миналата седмица купувах обувки от сайт, № 23 е между 14,5 и 15 см, но с уговорката, че всяка марка е с различни см за даден №.М/у другото на Катерина този номер и е още голям, щом си мушнах палеца зад петата и.
   Иначе малко за нея - тежи около 10,500, има набор от не повече от 20 думи, които казва на място, изречения не образува, танцува много добре, още си ходи до тоалетна в памперса, отказва да ми съдейства да я науча, подозирам, че съм ужасно мързелива и некадърна майка. Отбих я най-накрая преди около месец и сега съм се отдала на тих битов алкохолизъм вечер вкъщи.Записана е на ясла, но ми свиди да я пусна, сигурно ще си я гледаме с мама на смени, когато аз съм на работа.И така...
   Прегръдки на моите виртуални приятелки, не знам кога ще мога да ви пиша пак!
Виж целия пост
# 417
Иха, Фалйче!! Ама пиши, защо не пишеш?! Виж, то 5 минути изисква. Може да не е редовно, ама обаждай се от време на време.
А моята дъщеря не танцува  Thinking  Малко, понякога, много малко. Аз такава танцьорка бяха навремето.... Нея май не я влече, жалко. Сега остана и да владее математиката и край, това не е моето дете. Бездруго по нищо не прилича на мен...
Виж целия пост
# 418
Пинее Joy и моето не танцува много,което е още по-странно,защото и двата с баща й сме страшно танцувални.Не знам на кого се е метнала.Може пък да се отприщи по-натам.
Флайче,обаждай се по-често!
Бобина?Това някоя се е преименувала ли?
Виж целия пост
# 419
Бобина е наша стара дружка.
Флайче,  Hug

Лазар танцува, пее и то се вживява като пее, затваря си очите. А от днес има и китара. Свири заедно с Джипси Кингс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия