Февруарската дружина мина първата третина

  • 31 620
  • 722
# 405
geri4dr на мен в същата седмица доки ми каза, че на 75% е момиче  Peace
Ма има време да научим на 100% ...какво ще е сега според мен само предполагат  Heart Eyes
Виж целия пост
# 406
geri4dr - Тромбофилията само от момичетата ли се наследява? Ианче за пола, на доста майки са им казали, може да прочетеш назад в темичката.
Виж целия пост
# 407
Хайде и аз да се похваля - мина ми първата ФМ. Mалкото чудо е супер повратливо, и не се видя много точно, но според лекарката ще е момче. Да видим, аз сънувах, че е момченце с перчем, но дали ще се окажем прави, септември ще стане ясно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 408
Току-що ти видях поста в темата за Токуда. Така че си отговорих сама.  Mr. Green Сега взех да се замислям за Герганова след това, което прочетох. Ти лично кой лекар би препоръчала за първо раждане, засега бременност без проблеми?
Виж целия пост
# 409
Току-що ти видях поста в темата за Токуда. Така че си отговорих сама.  Mr. Green Сега взех да се замислям за Герганова след това, което прочетох. Ти лично кой лекар би препоръчала за първо раждане, засега бременност без проблеми?
Аз също смятам там да раждам и на мен ще ми е за първи път. След доста четене из нета моята класация за нормално раждане е: 1. Д-р Илиев; 2. Д-р Кирякова 3. Д-р Колева. За секцио не съм мислила. Като цяло изобщо не знам до колко си струва избора на екип, защото май всички в Токуда са много добри специалисти и мили и разбрани хора (което за мен също е много важно). Лоши и само лоши мнения из форума виждам единствено за Д-р Кръстанова и поне за мен, ако тя не е на смяна може и да не си избирам екип като ми дойде времето...
Виж целия пост
# 410
Aggalia ами какво да ти кажа, мила, аз избрах Кръстанова предния път и сега, тъй като моя колежка роди трите си деца при нея и ми я похвали , бях си доволна през цялата бременност от нейното отношение, раждането хич не беше леко, но беше непрестанно до мен и ме насочваше, до последно бебето вървече доста едро, аз съм с тесен таз, отделно бях с изтегли води - сухо раждане боли доста, но мина и замина само с лека епизиотомия. Иначе Кирякова, Илиев, Корсачки, Димитров, всички ги хвалят  Peace , въпрос на избор дето се вика  newsm78
Виж целия пост
# 411
Момичета и моят ден дойде,утре съм на преглед.Стискайте ми палци да стой бебчо да го видим,силно се надявам да имам и една мъжка рожбичка  Embarassed От както видях двете черти говоря за бебчо в мъжки род  Rolling Eyes  Whistling
Виж целия пост
# 412
vintage_lady в Токуда няма вариант да не си избереш екип, ако не си се ориентирала към лекар, просто си "избираш" , който е на смяна !
Виж целия пост
# 413
vintage_lady в Токуда няма вариант да не си избереш екип, ако не си се ориентирала към лекар, просто си "избираш" , който е на смяна !
Това го бях пропуснала, не знаех, че не може без. А Alexandra* ти си първия човек с положително мнение за Кръстанова, което е много успокоително поне за мен. Значи наистина няма лоши доктори там.
Виж целия пост
# 414
Е, едва ли съм първа и последна доволна от нея, просто не е толкова коментирана личност като Илиев например или Димитров, при които всички раждат секцио. Лошо отношение, или по-скоро никакво отношение получих единствено от Лазарова, която напусна екипа на Токуда. При Колева си правих първа ФМ предния път, сега няма да повторя, понеже тя е доста сдържана в коментарите си , нищо не ти показва, ясно е добър специалист, но лично аз не я харесвам  Peace
Виж целия пост
# 415
Така е за избора на екип и аз разбрах наскоро, ето на сайта им:
Уважаеми пациенти,
С цел повишаване на качеството на наблюдаването на бременността и сигурността по време на раждане, считано от 1 юли 2015 няма да се предлага услугата "Раждане без избор на лекар". Благодарим Ви за разбирането!

vintage_lady ето я темата за Токуда, ако не си се записала: 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=840796.msg31369697#msg31369697
Виж целия пост
# 416

vintage_lady ето я темата за Токуда, ако не си се записала: 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=840796.msg31369697#msg31369697


Много благодаря, до сега я търсих, като я споменахте Simple Smile ама то са 1000 теми за Токуда, мамите пишат пишат... Simple Smile
Виж целия пост
# 417
Хайде и аз да се похваля - мина ми първата ФМ. Mалкото чудо е супер повратливо, и не се видя много точно, но според лекарката ще е момче. Да видим, аз сънувах, че е момченце с перчем, но дали ще се окажем прави, септември ще стане ясно  Heart Eyes
Здравейте и аз сънувах тази вечер момченце ама ще видим другия месец. newsm44
Виж целия пост
# 418
Здравейте и от мен момичета! Надявам се да приемете още една бъдеща мама! Grinning Казвам се Десислава от Варна на 27 г. и термина ми е 06 февруари 2016 г. Пожелавам Ви да изживеете най-положителните и незабравими емоции, да се радвате на здрави и усмихнати дечица, и да ви носят много радост!
Виж целия пост
# 419
Хайде и аз да се похваля - мина ми първата ФМ. Mалкото чудо е супер повратливо, и не се видя много точно, но според лекарката ще е момче. Да видим, аз сънувах, че е момченце с перчем, но дали ще се окажем прави, септември ще стане ясно  Heart Eyes
Здравейте и аз сънувах тази вечер момченце ама ще видим другия месец. newsm44
Много мъжки майки станахме...   Hug Крайно време е вече да се види при прегледите и някоя мома, че да започваме да се сродяваме  Joy

falath : Много се радвам за хубавите резултати от прегледа  Heart Eyes

haily_t : Добре дошла в групичката ни Simple Smile При кой си записана на ЖК?..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия