Февруарската дружина мина първата третина

  • 31 620
  • 722
# 420
Добре дошли на новодошлите Simple Smile

Момичета, не издържам...още не съм се регистрирала на ЖК. Днес имах час в Софиямед и ударих на камък - лекарят имал изискване, като ще следи бременността, да се ражда при него.... Аз откъде да знам... Cry
Моля мамите от Младост да препоръчат някой
Виж целия пост
# 421
Аз съм в Младост в 25 ДКЦ  при Папукчиев и съм доволна. Вече втора бременност ми следи. Но не изражда.
Доколкото знам и лекарката в съседния от него кабинет е добра, но не й знам името.
Виж целия пост
# 422
geri4dr - Тромбофилията само от момичетата ли се наследява? Ианче за пола, на доста майки са им казали, може да прочетеш назад в темичката.
irchony, тромбофилията е наследима и от момчета, но при жените се проявява при бременност. Майка ми е имала два мисед аборта преди да ме роди, но тогава не са се правили изследвания за това. Аз имах голям късмет, че попаднах на чудесен специалист, който ме насочи да си направя това изследване. Лекарят при който ходих първоначално (преди да го сменя) е от старата школа и ми обясняваше, че преди 8 седмица, въобще не можело да се говори за бременност.

mierin, да трябва сме търпеливи за пола  Heart Eyes

Добре дошла, haily_t, лека бременност  Hug
Виж целия пост
# 423
Margaritka_2014, благодаря от сърце  Hug

В Дружба сме много ощетени откъм избор. Единствено 28 ДКЦ, но там ми е най най краен вариант.


Виж целия пост
# 424
Ха ха знам,.katniss.
Аз също съм от Дружба, но в 28 ДКЦ не съм чула за свестно АГ. На колежката леля й е лекарка там и беше казала да не си помислям за там 😊
В 25 ДКЦ е по добре, въпреки че е малко по далеч
Виж целия пост
# 425
Елиза,задава се мъжка година ,струва ми се Laughing В темата за инвитро половината януари вече е със сини гащи,има само едни розови,за цвят baby_neutral
Виж целия пост
# 426
Пилците, както се казва, се броят наесен  Laughing
Виж целия пост
# 427
В нашия случай-февруари Wink
Виж целия пост
# 428
Здравейте, момичета,

бременна съм ще раждам февруари 2016 г. Към момента съм 12 г.с, вероятния термин е 22.02.2016 г.Ще се радвам да обменяме опит и емоции до раждането.  bouquet

Здравей, Irra_7 и добре дошла!
И моят термин е 22 февруари Simple Smile



Радвам се Simple Smile , как ти казаха пола толкова рано на мен нищо не са казали още. Следващия преглед ми е на 29.08 и незнам какво ще ми правят, това е точно след ФМ и БХС минаха вече всичко е ОК. Може следващия път  Hug
Виж целия пост
# 429
Добре дошли на новите момичета!   bouquet

На мен ми е много притеснено...сега пък заради този вирус, вече пети ден съм с хрема...Меря температурата и нямам, гърлото ми мина с помощта на гаргара с лайка и сода, обаче се притеснявам да не навреди на бебето вирусът apchih Пазете се много, вече две приятелки ми споделят за същите симптоми, отива към епидемия положението май...
Виж целия пост
# 430
Здравейте момичета, моят термин е 29 февруари и с някои от вас разликата в симптомите и притесненията ни е цял месец. В момента съм 11 +2 седмица, а това гадене не спира и е голяма мъка с храненето, а и ми писна. Моля ви кажете кога спря при вас. Иначе, днес ме върнаха от феталната морфология и ми казаха, че е прекалено рано и си записах час за другата седмица не знам защо подлъгват, че може още от 11 седмица. Бях във Фемина. Поне го видях как шава милото. Кажете, че симптомите намаляват като се влезне в четвъртия, че дори на мен ми писна да мрънкам, че ми е лошо, че ми се гади, че ми се спи, че имам запек, инсомния и че не мога да ям... Искам вече да съм щастлива бременна. Лека на всички и мерси.
Виж целия пост
# 431
Добре дошли на новите мами!

geri4dr - Мерси за разяснението. Извинявай, че така разпитвам. Снаха ми също е с тромбофилия, но никога не ми е обяснявала в подробности за какво става въпрос. Само знам, че цяла бременност си слага някакви инжекции.

.katniss. - И аз препоръчвам с две ръце д-р Папукчиев. Първата бременност следях при него и сега съм много доволна, че пак успях да се запиша Simple Smile

За пола на бебетата ще се повторя, но в предишната тема имахме доста сини щъркели, когато започнаха да се появяват розовите. Просто за момченцата казват по-рано. В края на 5тия месец съм сигурна , че ще сме поти 50% на %50% Simple Smile

Лека вечер от мен!
Виж целия пост
# 432
novodoshla добре дошла  Heart Eyes Hug
Мрънкай си тук всичко е позволено. Аз също съм от мрънкащите  Joy
Сега мога да ти кажа, че на мен доки ми каза за ФМ най рано в 11г.с +4 аз я направих два дни след този период. Симптомите при всяка различно действат но определено така като чета на повечко от дамите почти  намаляха и изчезнаха след като влязоха в 4-ти месец. Но пак казвам явно си е строго индивидуално.
Виж целия пост
# 433
Добре дошли на новите мами   bouquet леко бременеене  Peace
Аз ходих миналия месец на лекции от сп. 9 месеца , много ми хареса.За съжаление в "отпускарския" месец няма да има ,така че чакам с нетърпение септември за нова среща.Така е като съм в Плевен  Rolling Eyes и да искаме повече няма  Crossing Arms
Иначе поне с това трудно заспиване ще чакам да видя тези  hahaha "падащи звезди" по 100 на час .
Лека вечер момичета  smile3525
Виж целия пост
# 434
Момичета днес имам час за БХС и съм леко притеснена , чак глава ме боли от снощи Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия