Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от симптомите, които споделят бременните жени във форумите?
Какви са предпочитаните цветове за детски колички и столчета за кола?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от симптомите, които споделят бременните жени във форумите?
-
Какви са предпочитаните цветове за детски колички и столчета за кола?
-
Какви методи за предсказване на пола на бебето се обсъждат във форума?
-
Какво представлява линията Негра по корема по време на бременност?

и стигнах до АБ. Иначе НЕ.
даже ей сега пак я погледнах ППК ... ок са нещата.
ма не е нормално според мен
)

Това в един момент ми остана единствения симптом, нали нямам никакво гадене и т.н. Всеки ден я мерих, но разбрах че след 4тия спадала...Ето какво намерих "При настъпила бременност базалната температура запазва височината си от втората фаза на цикъла и показва дори леко повишение, след което си остава на височината на хипертермичната фаза до 4-тия лунарен месец."
) сме турбо изнервени. Колежки изпадат в истерии, родители се цупят, шефове реагират неадекватно... нещо от жегите ли, що ли, а моренцето е мираж...
аз вече мисля така да се подписвам навсякъде! Мисля, че се изчислява като 90 на сто от среднодневното брутно възнаграждение...но не съм сигурна