Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от симптомите, които споделят бременните жени във форумите?
Какви са предпочитаните цветове за детски колички и столчета за кола?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от симптомите, които споделят бременните жени във форумите?
-
Какви са предпочитаните цветове за детски колички и столчета за кола?
-
Какви методи за предсказване на пола на бебето се обсъждат във форума?
-
Какво представлява линията Негра по корема по време на бременност?
защото ако е за август няма как според мен в август месец да ти го изплатят 


.В понеделник ще ходя да пускам ТРЕТИЯ болничен!!!Питах я какво се случва,вече няколко пъти тя ми зачвчва ,че щом нямам писмо в което да се съобщава,че нещо е объркано ,няма проблем.Щели да го изплатят.То така де,ама аз питам кога,до Нова година ,ще стане ли?Бясна съм и съм решила -в понеделник отивам в НОИ да видя лично ,какво се случва.