Ще споделя след сряда и резултата от моето запитване
Ще споделя след сряда и резултата от моето запитване
Как стои с въпросът с обезболяването на шева/раната след секцио в домашни условия? Наясно съм, че в болницата всичко ще си бъде по протокол, но след това в къщи? Има ли някакви спрейове, свещички, или други обезболяващи средства, които да са съвместими с кърменето?
На лекциите за родители във Вита имаше принтиран списък с необходимите неща за раждане, който се коментираше и няколко пъти след урока. Наблегнаха най вече на лични принадлежности за майката, (козметика, зарядно, телефон/лаптоп и тн), джапанки за баня, подплънки за кърмене със удобен (може и спортен сутиен),също и помпа за кърмене, в случай, че отделението е пълно и за "оборотните" помпи на болницата се чака повече. За бебето- само дрехи за изписване. Имат превръзки, нощници, медикаменти, памперси,козметика и дрешки за бебето по време на престоя. Храната се поръчвала. Стискам палци на всички декемврийски/януарски мами, ние сме чаак след малък Сечко
Прилагам официалния списък на болницата, който го има и на тяхната Facebook страница:
А, до края на декември се надявам да споделя и аз от първо лице
Препоръчани теми