обезболяващи дават ли после? кога ви позволиха да се рйзходите до кафето примерно или само в стаята стоиш?
обезболяващи дават ли после? кога ви позволиха да се рйзходите до кафето примерно или само в стаята стоиш?
хммм е нали уж казват че е полезно и трябва да се разхождаш много за да се възстановиш по бързо хммм пък то само в стаята ддз...
а на системи колко дни стоиш? 


. И двете си деца родих там. Във Вита следях и двете си бременности и катерих стълби като луда. Как пък един човек не ми каза, че има. Само сутринта като се качвах за второто секцио един охранител ни предложи с ММ да ни качи по асансьора. 

. И двете си деца родих там. Във Вита следях и двете си бременности и катерих стълби като луда. Как пък един човек не ми каза, че има. Само сутринта като се качвах за второто секцио един охранител ни предложи с ММ да ни качи по асансьора. 
Бавно идват, но идват

Има възможност таткото да присъства на раждането. Препоръчани теми